جزئیات و بررسی جدایی ریکس دیکسون کارگردان مجموعه Madden NFL از الکترونیک آرتز

جزئیات و بررسی جدایی ریکس دیکسون کارگردان مجموعه Madden NFL از الکترونیک آرتز

الکترونیک آرتز از جمله کمپانی های بزرگ می‌باشد که طی چند سال اخیر بازی‌های ورزشی زیادی را ساخته است، یکی از بازی‌های که طرفداران زیادی دارد و توسط این شرکت ساخته شده است و بسیار معروف است بازی Madden NFL می‌باشد، این بازی نوعی بازی فوتبالی شبیه‌ سازی شده نسخه آمریکایی می‌باشد. این بازی از جمله بازی‌ های معروفی است که در کشور آمریکا از محبوبیت خاصی برخوردار است به همین دلیل فروش بالایی را نیز دارد.
با توجه به اینکه بازی Madden NFL یکی از پر طرفدارترین بازی‌ها می‌باشد ولی خبری شوکه کننده این است که کارگران این مجموعه رکس دیکسون که در طول شش سال گذشته تلاش زیادی را برای ساخت این بازی نموده است و وظیفه ساخت این بازی را طی این سالها بر عهده داشته است از کمپانی الکترونیک آرتز جدا شده است، خبری که ابتدا کسی آن را باور نمی‌کرد تا اینکه این خبر به واقعیت پیوست، و کارگردان معروف این بازی از شرکت ساخت بازی Madden NFL جدا شد.

دلیل جدایی کارگردان مجموعه Madden NFL از الکترونیک آرتز
رکس دیکسون طی مصاحبه‌ ای دلیل اصلی این جدایی را این‌طور عنوان می‌ کند که پس از مشورت با برخی از اعضای تیم توسعه دهند بازی به این نتیجه رسیدم که جدا شوم، کارگردان این مجموعه در ادامه اظهارات خود چنین بیان می‌کند که برای جدایی از الکترونیک آرتز که پس از مشورت با اعضای تیم توسعه‌ دهنده گرفته شد به این باور و نتیجه رسیدم که جدا شدن من از این مجموعه بهترین تصمیم در حال حاضر می‌ تواند باشد.
در ادامه نیز این کارگردان اظهار نمود که برای آینده این سری از مجموعه بازی بسیار خوش‌ بین و امیدوار هستم و بسیار خوشحالم چرا که بعد از من افرادی عاشق و دلسوزی عهده‌دار مسئولیت ساخت این بازی خواهند بود. تصمیم بر این جدایی هم برای من و هم برای آرتز مفید خواهد بود و همچنین این تصمیم برای خانواده من نیز مهم و مفید خواهد بود.
وی همچنین در اظهارات دیگری به حاشیه‌ای رخ داده پایان داد و عنوان نمود که جدایی‌ اش هیچ دلیل پیچیده‌ای ندارد و هیچ اتفاق دیگری بین او و مجموعه الکترونیک آرتز پیش نیامده است.
دیکسون اعلام نمود که جدایی از این مجموعه از جمله تصمیمات مهمی است که باید می گرفت و تصمیمی چندان عجیب و غریبی نیست. در نهایت این کارگردان باتجربه از کمپانی آرتز که با علامت اختصاری EA نشان داده می‌شود تشکر و قدردانی نمود و اضافه نمود که این شرکت یکی از موفق‌ترین و بهترین شرکت‌ها برای کار کردن بر روی بازی‌ها می‌ باشد. دیکسون همچنین خاطرنشان نمود که کار کردن در این شرکت یک آرزو قدیمی بود که محقق شد و خوشحالم که به این آرزو رسیدم. درباره آینده این کارگردان اطلاعات دقیقی در دست نیست و مشخص نیست این کارگردان قصد انجام چه کار و فعالیتی دارد.

رکس دیکسون بیش از ۱۲ سال در آرتز مشغول فعالیت بود و در آن حضور مستقیم و مفید داشت.
این کارگردان کاربلد پیش از آنکه به مجموعه بازی Madden NFL اضافه شود روی مجموعه‌ای از بازی Playstation به نام Medal of Honor کار کرده بود و دارای رزومه قوی ای بود.
این کارگردان از کمپانی بزرگی که در زمینه ساخت بازی‌های ورزشی فعالیت می‌کند جدا شد و دلیل جدایی‌اش را مشورت با تیم توسعه‌دهنده عنوان نمود و از تصمیم خود دفاع نمود که بهترین تصمیم بوده است. همانطور که گفته شد بازی Madden NFL یک بازی ورزشی است، بازی‌های ورزشی طرفداران خاص خودشان را دارند و از بازی‌های مهیج و جذاب محسوب می‌شوند که افراد مختلفی این بازی‌ها را در سراسر جهان دنبال می‌کنند.

سخن پایانی
رکس دیکسون از جمله کارگردانان بنامی بود که بیش از ۱۲ سال در شرکت الکترونیک آرتز فعالیت نمود و پس از سالها کار و تجربه از این شرکت جدا شود. این کارگردان کاربلد پیش از آنکه به مجموعه بازی Madden NFL اضافه شود روی مجموعه‌ای از بازی به نام Medal of Honor PS4 کار کرده بود. بسیاری از افرادی که بازی‌های ورزشی را دنبال می‌کنند قطعاً دیکسون را به خاطر می‌آورند. بازی‌های ورزشی علاقه‌مندان خاص خودشان را دارند. اگر به دنبال بازی پر هیجان و غافل‌گیر کننده و روان هستید بازی‌های ورزشی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد چرا که بازی‌های ورزشی تکرار نشدنی هستند و شما در هر بازی به دنبال شکست رقیب هستید تا برنده باشید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =