جزئیات و بررسی جزیره Solis در ویدیوی بازی Just Cause 4 PS4

جزئیات و بررسی جزیره Solis در ویدیوی بازی Just Cause 4 PS4

جزئیات و بررسی جزیره Solis در ویدیوی بازی Just Cause 4 PS4

هم اکنون بازی Just Cause به ایستگاه چهارم خود رسیده و در سه نسخه پیشین بازی PS4، با محصولی مواجه بوده ایم که هدفش ارائه کردن اکشن ‌های اغراق ‌آمیز بوده است. این موضوع به لطف توانمندی های خاص کاراکتر اصلی بازی و نیز قرار دادن گیمر در وسط جهانی که پر از آشوب و بی نظمی اتفاق افتاده است.
این فرمول تا کنون نیز مفید بوده و با وجود اینکه آثار سری جاست کاز هیچ وقت در لیست شاهکار‌های سبک جهان‌ باز قرار نگرفته و نمی گیرند ولی به ‌عنوان یک اثر مفرح و «سرگرم‌کننده» به خوبی عمل کرده و به همین علت نیز با استقبال مناسب مخاطبان مواجه شده است. بازی Just Cause 4 نیز دقیقا همین فرمول را ادامه می دهد و تلاش داشته تا با استفاده از بعضی خصوصیت های جدید و همین طور حفظ کردن ترکیب تیم برنده، بتواند برای هواداران ثابت خود اثری جذاب باشد.

جزئیات و بررسی جزیره Solis در ویدیوی بازی Just Cause 4 PS4
جزئیات و بررسی جزیره Solis در ویدیوی بازی Just Cause 4 PS4

بازی Just Cause 4 مجددا گیمرها را در نقش کاراکتر ریکو رودیگز قرار داده است؛ کاارکتری که به خاطر قلاب جذاب و البته مهارت بالا در انجام امور معروف شده است. ریکو بعد از مبارزه هایی که با تیم بلک هند در نسخه ‌های قبلی بازی داشته، این بار در طول مسیر خود به شهر Solis رسیده که در واقع پایگاه اصلی تیم بلک هند محسوب می شود و مدتی است که دچار وضعیت آب و هوایی عجیب و آزاردهنده ای شده است.
داستان بازی به هیچ عنوان به عنوان نقطه قوت مجموعه جاست کاز محسوب نمی شده و می توان ادعا کرد در تمام نسخه ‌هایش، صرفا به درگیری دو لشکر خیر و شر پرداخته است. اثر Just Cause 4 هم کار جدید در این زمینه نکرده و مجددا در نقش ریکو، با دسته ای از مردم Solis آشنا خواهید شد که هدف آنها مقاومت در مقابل تیم بلک هند و پس گرفتن شهر می باشد. در همان دقایق اول بازی می توان کاراکترهای مثبت و منفی بازی را شناخت.
البته در ادامه نیز تلاش آنچنانی ببه منظور شخصیت ‌پردازی بهتر این کاراکتر‌ها انجام نگرفته و در نتیجه با افرادی مواجه می شویم که به شدت تک‌بعدی بوده و همین موضوع موجب می گردد تا سرنوشت این شخصیت ها برای مخاطب اهمیت و جذابیت خاصی را نداشته باشد.
معضل اساسی داستان بازی نه فقط در کاراکترها بلکه در بیش از حد سطحی بودن قصه نهفته است و به ‌نظر می آید که استودیوی آوالانچ اهمیت چندانی به داستان بازی نداده است.
در جاهایی که سعی کرده با افزودن لایه‌ های جدید به داستان بازی پیچیدگی ‌هایی را در آن ایجاد نماید، ولی این لایه ها نیز در همان حد سطحی باقی مانده و چیز خاصی را به کلیت بازی اضافه نمی کنند. داستان بازی به قدری ساده و سطحی طراحی شده که پایان آن از همان اول قابل حدس است!
کمپانی اسکوئر انیکس همراه با استودیوی آوالانچ ویدیوی تازه ای را از بازی Just Cause 4 انتشار داده اند که جزیره سولیس را به صورت پانوراما به ‌تصویر کشیده است.
با توجه به تازه ترین اخبار منتشره از بازی، کمپانی Square Enix و Avalanche Studios به ‌ترتیب ناشر و تولید کننده بازی Just Cause 4، تریلر تازه ای را از این بازی انتشار داده اند. در این تریلر نمایش جذابی از جزیره Solis را شاهد هستیم. این ویدیوی جذاب به شکل پانوراما ضبط گردیده است. از جمله موارد دیگری که در تریلر بازی Just Cause 4 به چشم می خورد، قدرت فوق العاده موتور گرافیکی Apex می باشد که به منظور تولید این اثر مورد استفاده قرار گرفته است.

جزئیات و بررسی جزیره Solis در ویدیوی بازی Just Cause 4 PS4

در ادامه قسمت هایی از گیم پلی بازی جاست کاز ۴ و همچنین مبازرات آن نیز ‌نمایش داده شده است. همراه کلیه این موارد اثر Just Cause 4 نوعی سامانه آب و هوایی شبیه‌ سازی شده دارد که به خوبی می تواند آب و هوای جزیره سولیس را نمایش دهد. در رابطه با سایر اخبار انتشار یافته از بازی Just Cause 4 باید به ویدیوی داستانی این بازی اشاره داشت که مدتی قبل به کاربران ارائه شد. بازی Just Cause 4 در تاریخ ۴ دسامبر برای رایانه های شخصی،‌ پلی استیشن ۴ و همچنین ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. ضمنا با خریداری نسخه دیلاکس و گلد ادیشن اثر جاست کاز ۴ این امکان را دارید تا این بازی را ۱ روز زودتر از دیگران اجرا نمایید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =