جزئیات و بررسی جهان بازنبودن بازی Control PS4

جزئیات و بررسی جهان بازنبودن بازی Control PS4

جزئیات و بررسی جهان بازنبودن بازی Control PS4

روز به روز که جلوتر می رویم اخبار بیشتری درباره ی بازی Control منتشر می شود. به تازگی مطلع شده ایم که این بازی یکه بازی جهان باز نمی باشد. این خبر رو توماس پوها، مدیر ارتباطی استودیو رمدی اینترتینمنت، در طی گفت و گویی که با وب سایت گیمینگ بولت داشته است، اعلام کرد. او اظهار داشت که بازی Control به مانند بازی های Far Cry و GTA یک بازی جهان باز نیست ولی یک بازی با گیم پلی خطی هم نمی باشد بلکه این بازی دارای یک گیم پلی بسیار گسترده و قابل تغییر می باشد طوری که قرار است بازیکنان را هیجان زده کند.

جزئیات و بررسی جهان بازنبودن بازی Control PS4
جزئیات و بررسی جهان بازنبودن بازی Control PS4

در رویداد E3 2018 استودیو رمدی نسخه ی دموی این بازی را به نمایش گذاشت و گیم پلی و یک سری از قابلیت های شخصیت اصلی بازی را به حاضرین نشان داد. حال توماس پوها در ادامه ی گفت و گویش با گیمینگ بولت این مطلب اضافه کرد که نسخه اصلی این بازی دارای محتوا های بیشتری می باشد و همه ی قابلیت های بازی را در آن نمایش نشان ندادیم. به عنوان مثال توانایی پرتاب شخصیت اصلی بازی برخلاف آنچه که نشان داده شد نامحدود نمی باشد چون از جذابیت بازی می کاست.استودیو رمدی چندی پیش نکاتی را درباره داستان این بازی اعلام کرده بود.
داستان از این قرار است که نیروهایی عجیب و تخیلی به ساختمان سازمان فدرال حمله کرده و آن جا را تحت اختیارگرفته اند. رییس سابق آن را کشته اند. حال جسی فیدن که عضو این سازمان بوده است و حال به عنوان رییسی دست یافته است با به همراه داشتن اسلحه های عجیب و غریب و نیروهای واگذار شده به آن به این ساختمان که به نام Oldest House می باشد، پا می گذارد و قصد باز پس گیری آن را دارد.
سازندگان بازی Control تاریخ دقیقی از انتشار این بازی را اعلام نکرده بودند و فقط تایید کرده بودند که قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود.
به تازگی فروشگاه مایکروسافت تاریخ دقیق این بازی را اعلام کرد البته بدون هماهنگی با استودیو رمدی. حال بعد از مدتی استودیو رمدی هم این تاریخ را تایید کرد و این بازی قرار است در تاریخ ۲۷ اگوست ۲۰۱۹ برای پلتفرم های رایانه شخصی،    پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شود.
درمورد خود بازی بخواهیم صحبت کنیم ، این بازی تا حدودی به مانند بازی قبلی ساخته ی این استودیو، کوانتوم بریک می باشد.
از ویژگی های شخصیت اصلی این بازی بگوییم که جسی فیدن توانایی پرتاب اجسام مختلف را دارد و می تواند با کشاندن اجسام به طرف خود از آن ها به عنوان یک سپر استفاده کند یا قابلیت دیگر این شخصیت توانایی آن برای معلق شدن در هوا می باشد.
جالب است بدانید جسی فیدن قبل از ورودش به ساختمان این توانایی ها رو نداشته است و بعد از رییس شدن این توانایی را بدست آورده است و در حین بازی بر روی این حرکات مسلط می شود. جسی در این بازی دارای یک اسلحه ی عجیب و غریب می باشد که فقط رییس های این سازمان می توانند از آن استفاده کنند. در تریلر گیم پلی بازی اطلاعات بیشتری در رابطه با این اسلحه داده نشده است.

جزئیات و بررسی جهان بازنبودن بازی Control PS4
جزئیات و بررسی جهان بازنبودن بازی Control PS4

مورد عجیب دیگر گیم پلی این بازی محیط اطراف جسی فیدن یعنی ساختمان فدرال می باشد که دائم در حال تغییر است. دشمنان جسی از افراد فدرال می باشند که توسط موجودات ماورایی آلوده شده اند و حتی بعضی از آن ها شکل عجیب و غریبی پیدا کرده اند. البته در این ساختمان افرادی هم پیدا می شوند که دشمن ما نیستند. بازی علاوه بر ماموریت اصلی که باز پس گیری این ساختمان می باشد دارای ماموریت های جانبی دیگری هم می باشد. یکم بیشتر درباره ماموریت های فرعی بازی صحبت کنیم.
شما می توانید با انجام ماموریت های فرعی توانایی های خود را ارتقاع دهید یا حتی می توانید با شخصیت های جدیدی آشنا شوید که در خط اصلی داستان وجود ندارند. حتی باس فایتر هایی در این ماموریت ها وجود دارند. ما استودیو رمدی را با بازی هایی چون مکس پین و آلن ویک می شناسیم و این شرکت فنلاندی تبحر خاصی در داستان پردازی های پیچیده دارد و به نظر می رسد ساخته جدید آن ها طرفداران این سبک بازی را با یک رویکرد جدید رو به رو کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفت =