جزئیات و بررسی حالت جدید Dropshot بازی Rocket League PS4

جزئیات و بررسی حالت جدید Dropshot بازی Rocket League PS4

جزئیات و بررسی حالت جدید Dropshot بازی Rocket League PS4

چنان چه اخیرا بازی Rocket league را به روز رسانی کرده باشید شاهد امکانات جدیدی که در این بازی به وجود آمده شده اید یکی از این آیتم های پر طرفدار که سازنده بازی منتشر کرده دراپ شات نام دارد. نا گفته نماند که سازنده بازی مذکور استودیوی psyonix می باشد.با ما همراه باشد تا با آیتم دراپ شات بیشتر آشنا شویم:این حالت شما را به حال و هوای ورزش والیبال می برد شما در یک زمین شش ضلعی بازی می کنید با این تفاوت که این بازی مانند والیبال دارای حلقه یا توری نیست که شما بتوانید با انداختن توپ خود درون حلقه امتیازی بگیرید!
حال این که چگونه امتیاز بگیرید را برای شما توضیح خواهیم داد:روی این زمین شش ضلعی با کاشی پوشانده شده است شما بایستی کاشی هایی که در زمین تیم مقابلتان وجود دارد را برداشته و چاله هایی که از برداشتن کاشی ها به وجود آمده را مورد هدف قرار دهید و با انداختن توپ خود، درون این حفره ها امتیاز را از آن خود کنید.
دیگر آیتم هایی که در این به روز رسانی قرار گرفته اند،شامل:

 1. Easter egg آنتن
 2. Easter egg تاپر
 3. Bunny Ears تاپر.

  جزئیات و بررسی حالت جدید Dropshot بازی Rocket League PS4
  جزئیات و بررسی حالت جدید Dropshot بازی Rocket League PS4

  آیتم های نام برده یه صورت تزئینی می باشد و هنگامی که شما بازی را به پایان رساندید به حالت تصادفی برای شما به نمایش گذاشته می شوند نا گفته نماند که: شما برای امتحان کردن و نیز دریافت کردن این آیتم ها تا ۲۸ فروردین فرصت دارید.اپیک در سال پیش با سوپرایزهایش ما را شگفت زده می کرد اکنون گفته که بازی rocket league و حتی توسعه دهنده اش که Psyonix نام دارد را از آن خود کرده و به مالکیت خودش در آورده است.
  استودیوی توسعه دهنده بازی راکت لیگ نیز این موضوع را تایید کرده و گفته است که: حمایت کردن اپیک یک امتیاز مثبت برای ما به حساب می آید و باعث خدمت رسانی هر چه بهتر و بزرگ تر ما به کاربران می شود کاربران بازی نباید انتظار تغییرات در مدت زمان کمی داشته باشند چون بایستی به روز رسانی های مختلفی صورت گیرد تا ما بتوانیم قابلیت های متعدد و جدیدی را به این بازی اضافه کنیم.
  با توجه به این متعهد شدن با استودیو اپیک ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به نحو احسن رشد کنیم. البته شایان ذکر است که Epic و psypnix در کارولینای شمالی هستند و همچنین قبل از این، همکاری های مختلفی را با یکدیگر انجام داده اند پس ما نباید زیاد از این خبر سوپرایز شده باشیم! این دو در unreal engine و gears of war و همچنین در unreal tournament 2004 با یک دیگر همکاری داشته اند.
  آقای تیم سویینی که مدیر عامل اپیک است طبق یک بیانیه خوشحالی و اعلام رضایت خود را از این همکاری با psyonix اعلام کرده او همچنین این استودیو را همانند عضوی از خانواده اپیک دانسته و آرزوی موفقیت برای این همکاری کرده است. از طرفی مثل این که فروشگاه استیم هم قصد متوقف کردن برای فروش بازی راکت لیگ را ندارد و طبق بیانیه ای که منتشر کرده به بازیکنان این بازی گفته کسانی که این بازی را خریدند می توانند از بازی کردن با آن لذت ببرند.
  بازی Rocket league برای موارد زیر منتشر و در دسترس است:

این بازی در زمان ۲۰۱۵.۰۷.۰۷ منتشر و عرضه می شود و برای بازی کنان قابل بازی می باشد هر بازی PS4 سبک مخصوص به خودش را دارد این بازی هم دارای سبک اکشن.راک. و اسپورت می باشد علاقه مندان این سبک ها می توانند از این بازی لذت زیادی ببرند منتشر کننده و سازنده بازی rocket league استودیوی ” psyonix ” می باشد. در این بازی شما توانایی بازی کردن فوتبال با ماشین هایتان را دارید این مسابقه فوتبال ۴ نفره می باشد.
در این زمین بازی ۴ ماشین برای مسابقه دادن فوتبال قرار می گیرند و با یکدیگر به رقابت می پردازند هر کدام از ماشین هایی که در زمین بازی حضور دارند خاصیت ها و نقش های منحصر به فرد خودشان را دارا هستند. بازی فوتبال بسیار لذت بخش است اگر این بازی با ماشین های مسابقه ای هم نیز ادغام شوند هیجان بسیار بالایی را برای بازیکنان ایجاد می کند. ماشین هایی که در این بازی طراحی شده اند اغلب طرح خود را از ماشین هایی مثل لامبورگینی و جگوار گرفته اند اکنون سازنده بازی برای بیشتر شدن هیجان بازی کمک فنرهایی عالی و با کارایی بسیار بالا برای خودروها فراهم دیده است همچنین این خودروها دارای راکت هم می باشند.

جزئیات و بررسی حالت جدید Dropshot بازی Rocket League PS4
جزئیات و بررسی حالت جدید Dropshot بازی Rocket League PS4

شاید برایتان کارایی این راکت ها جای سوال داشته باشد و با خودتان بگویید این راکت ها به چه دردی می خورند!؟ راکت هایی که در این خودروها قرار دارند سرعت بسیار بالایی را به ماشین های شما می بخشند یکی از قابلیت های توپ بازی که باعث می شود بازیکن کنترل خودش را روی توپ حفظ کند و تسلط داشته باشد حجم بسیار بالای توپ است! حجم توپ های بازی به قدری بزرگ است که حتی خودروها از توپ بازی کوچک تر می باشد.
شما با ضربه زدن به توپ مورد نظر و هدایت کردن آن به زمین حریف، گل می زنید و امتیاز را برای خود کسب می کنید. بازی rocket league دنبال کننده یکی از بازی هایی است که در سال ۲۰۰۸ انتشار و عرضه شده است این بازی که supersonic acrobatic rocket powered battle cars نام دارد شباهت های بسیار زیادی به بازی rocket league دارد. بازی مذکور برای شما هم قابلیت تک نفره بازی کردن و هم قابلیت دو یا چند نفره بازی کردن را فراهم کرده است. نکته قابل توجه این است که شما حتی در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشته باشید و حالت آفلاین باشید هم می توانید از این بازی استفاده کنید! در نهایت اگر شما از دوست داران فوتبال، والیبال و… کلا دوست دار ورزش هستید بازی rocket league را معرفی می کنم.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =