جزئیات و بررسی حالت جدید Photo Mode بازی Cyberpunk 2077 PS4

جزئیات و بررسی حالت جدید Photo Mode بازی Cyberpunk 2077 PS4

جزئیات و بررسی حالت جدید Photo Mode بازی Cyberpunk 2077 PS4

CD Projekt Red یکی از بزرگترین تولید کنندگان و ناشران بازی های ویدئویی در لهستان می باشد. این شرکت در سال ۱۹۹۴ تأسیس شد. از محصولات مهم این شرکت می توان بازی “قاتلین پادشاهان”و ” شکار وحشیانه” را نام برد. قاتلین پادشاهان روی سیستم عامل های ایکس باکس ۳۶۰، میکروسافت ویندورز، اواسایکس و لینوکس و بازی”شکار وحشیانه” روی سیستم عامل های میکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان اجرا می شوند.
به تازگی CD Projekt Red اعلام کرد که حالت Photo Mode را در بازی Cyberpunk 2077 گنجانده و این امکان را فراهم کرده است که کاربر بتواند از تصاویر مختلف در بازی عکس بگیرد. بازی Cyberpunk 2077 که صحنه هایی از آن برای مخاطبان در نمایشگاه EC به نمایش گذاشته شده بود، بلاخره پس از ماه ها انتظار یک ویدیو طولانی از آن توسط کمپانی CD Projekt Red برای عموم پخش شد. ظاهر بازی و جلوه های بصری آن برای کاربران تازه و جذاب به نظر آمد.

جزئیات و بررسی حالت جدید Photo Mode بازی Cyberpunk 2077 PS4
جزئیات و بررسی حالت جدید Photo Mode بازی Cyberpunk 2077 PS4

پیش از این کمپانی CD Projekt Red در رابطه با این بازی اکشن به کاربران خود اطمینان داده بود که نسل هشتم بازیهای ویدئویی، یکی از گرافیکی ترین، زیباترین و جذابترین بازیها را تجربه خواهند کرد. با پخش این ویدیو از جزییات بازی به نظر می رسد که کمپانی به وعده های خود عمل کرده و در آیندهای نزدیک یکی از بهترین بازیهای جهانی را اختیار کاربران قرار خواهند داد.
یکی از خصوصیات ویژه این بازی همانطور که کمپانی نیز اعلام کرده است ظاهر و گرافیک زیبای محیط بازی است، به همین دلیل بسیاری از طرفداران این سوال را داشتند که آیا بازی گزینه ای به نام تصویر برداری یا همان Photo Mode دارد که بتوانیم از لحظات زیبا عکس بگیریم یا نه. خوشبختانه به تازگی کمپانی در این مورد اعلام کرده است که حالت Photo Mode را در بازی قرار داده است.
CD Projekt Red این خبر را در واقع در پاسخ به سوال یکی از کاربران و آن هم تنها در یک جمله که در این بازی Photo Mode وجود خواهد داشت، اعلام کرد.
این کاربر در صفحه توییتر بازی Cyberpunk 2077 نوشته بود آیا در این بازی مورد “تغییر زاویه دید سوم شخص” وجود خواهد داشت که بازیکن بتواند از فضای زیبای شهر Night city لذ ببرد یا خیر! لازم به ذکر است کمپانی هیچ گونه جزییاتی از خصوصیات Photo Mode منتشر نکرده است. Photo Mode هر چند در جریان داستان بازی کابردی ندارد اما میتواند ایده بسیار خوبی به بازی دهد.
حال باید دید آیا سازندگان بازی این ویژگی را در همان نسخه اول و یا در آپدیتهای بعدی بازی منتشر خواهند کرد. کمپانی CD Projekt Red، بازی Cyberpunk 2077 را جزو بازیهای انحصاری و خاص خود می داند و به احتمال زیاد در روند ساخت بازی بسیار دقت خواهند کرد و به پولیش کردن آن می پردازند. به همین دلیل انتظار می رود این ویژگی غیر ضروری (Photo Mode) را به پس از انتشار بازی ارائه دهد تا روند ساخت آن به تکمیل مراحل اصلی ساخت لطمه وارد نکند.
کمپانی Santa Monica نیز در بازی God of War ویژگی Photo Mode را قرار داد اما آن را پس از عرضه بازی و در قالب نسخه آپدیت در دسترس کاربران قرار داد. با توجه به موارد بالا می توان به این کلیت رسید که استودیو CD Projekt Red نیز این ویژگی را به چند ماه پس از انتشار نسخه اصلی موکول می کند تا سازندگان بتوانند تمرکز بیش تری روی روند تکامل خود بازی داشته باشند و دچار سردرگمی نشوند.

جزئیات و بررسی حالت جدید Photo Mode بازی Cyberpunk 2077 PS4
جزئیات و بررسی حالت جدید Photo Mode بازی Cyberpunk 2077 PS4


درست است که کمپانی CD Projekt Red زمان مشخصی برای عرضه این بزی به بازار تعیین نکرده است اما باید این نکته را در نظر داشت که طرفداران این بازی به شدت منتظر آن هستند و اگر سازندگان برای حالت Photo Mode نیز وقت بگذارند در این صورت زمان عرضه آن به بازار طولانی تر خواهد شد. با این وصف بهتر است کاربران خیلی روی این موضوع دقیق نشوند و منتطر نسخه اصلی باشند.
طبق اخبار جدیدی که در وبسایت ها مشاهده می شود گفه شده که روند ساخت بازی Cyberpunk 2077 رو به پایان است و شرکت به نقطه عطف جدیدی در ساخت بازی رسیده است. اما تجربه نشان داده است با توجه به شناختی که از شرکت CD Projekt Red وجود دارد، این کمپانی هنور مسیری طولانی برای عرضه بازی Cyberpunk 2077 به بازار در پیش دارد. با این وصف امیدواریم که ساخت ویژگی فوتو مد در اولویت های بعدی این کمپانی باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =