بررسی حالت ۶۰ فریم بر ثانیه در نسخه های کنسولی بازی Fortnite

جزئیات و بررسی حالت 60 فریم بر ثانیه در نسخه های کنسولی بازی Fortnite PS4

کاربران بازی جذاب و پر طرفدار فورتنایت باید منتظر خبر های خوبی باشند چرا که هم اکنون خبر هایی به گوش می رسد که این بازی رو کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین pc قرار است حالت ۶۰ فریم بر ثانیه را نیز به خود ببیند. این بازی بسیار پرطرفدار شده و حتی توانسته رکورد ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار کاربر هم زمان را ثبت کند. البته این تعداد بازیکن باعث شد این بازی با مشکلاتی روی سرور مواجه شود.
کمپانی سازنده این بازی یعنی اپیک گیمز درباره این مشکل در سایت خود نوشت ما نتوانستیم دقیقا با سرعتی که جامعه بازیکنان ما حرکت می کنند حرکت کنیم و وقتی تعداد بازیکنان ما در هفته های گذشته خیلی زیاد شد سرورهای ما کمی با مشکل روبرو شدند. در همین حین یک نسخه از بازی را آغاز کردیم که آن هم باگ هایی داشت و این اتفاق ها قابل قبول نیست برای همین ما برنامه‌ریزی خود را عوض کردیم و در حال بالا بردن سطح بازی خود هستیم.

جزئیات و بررسی حالت 60 فریم بر ثانیه در نسخه های کنسولی بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی حالت ۶۰ فریم بر ثانیه در نسخه های کنسولی بازی Fortnite PS4

اما گفته آنها به همین جا ختم نشد و در پایان خبر بسیار خوبی را به هواداران خود دادند، آن ها گفتند که حالت اختیاری ۶۰ فریم بر ثانیه را بر روی کنسول ها فعال می کنند

پلتفرم های بازی فورتنایت

  1. پلی استیشن ۴
  2. پلی استیشن ۴ پرو
  3. ایکس باکس وان
  4. ایکس باکس وان ایکس

در این سبک از بازی آخرین نفری که زنده بماند برنده بازی است یعنی در یک محدوده مشخص تعدادی بازیکن قرار می‌گیرند این محدوده همیشه در حال کوچک شدن است و آخرین نفر یا آخرین تیمی که بتوانند زنده بماند و بقیه را نابود کند برنده بازی خواهند بود. ایده این بازی از یک فیلم ژاپنی گرفته شده که در آن گروهی از دانشجو ها در هم چنین شرایطی قرار می‌ گیرند و در منطقه‌ ای که آن ها قرار می‌ گیرند تعداد زیادی سلاح و تجهیزات نظامی و لوازمی که برای زنده ماندن لازم بود وجود داشت.
شما در این بازی ابتدا در یک منطقه قرار گرفته اید و منتظر هستید تعداد افرادی که آنلاین هستند به هدف مورد نظر برسد و سپس بازی شروع خواهد شد. شروع بازی به این شکل می باشد که شما از یک اتوبوس عجیب و غریب از سمت آسمان به سمت زمین رها می شوید و با یک چتر به زمین می رسید بعد از فرود باید به دنبال آیتم ها بگردید تا در برابر نود و نه بازیکن دیگر بی‌ دفاع نباشید و بتوانید آن ها را از بین ببرید آیتم هایی که باید دنبال آن ها بگردید گستردگی بسیار زیادی دارند.
همیشه بازی را با بازی پابجی مقایسه می کنند این دو مدت هاست با هم رقابت دارند نقشه ای که در این بازی شاهد آن هستیم نسبت به نقشی که در بازی پابجی می بینیم کوچک تر است و این عامل باعث می‌شود تا جنگ هایی که شاهد آن خواهیم بود نیز بیشتر باشد هم چنین سلاح هایی که در این نقشه پیدا می‌شود نسبت به بازی پابجی کمتر است نقشه تقریبا به شکل مربع می باشد و در وسط آن یک دریاچه وجود دارد در میان این دریاچه یک جزیره وجود دارد که معمولاً در آن آیتمی وجود ندارد.

جزئیات و بررسی حالت 60 فریم بر ثانیه در نسخه های کنسولی بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی حالت ۶۰ فریم بر ثانیه در نسخه های کنسولی بازی Fortnite PS4

اگر پایان بازی به این قسمت از نقشه کشیده شود بازیکنان سرعت خیلی کمی خواهند داشت ولی فرصت برای پنهان شدن بسیار زیاد خواهد بود. در این بازی نیز مانند بازی پابجی می توانید به صورت تک نفره یا دو نفره و یا این که با یک تیم چهار نفره شرکت کنید. با هر کدام از این گزینه ها که پیش بروید به هر حال در یک رقابت ۱۰۰ نفره قرار خواهید گرفت. تفاوتی که این بازی با دیگر بازی های موجود در سبک بتل رویال دارد این است که در این بازی شما می توانید به تخریب ساختمان ها و ساخت و ساز بپردازید شما می‌توانید با خراب کردن ساختمان ها و ماشین ها به سنگ آهن و چوب دست پیدا کنید و با استفاده از آنها به ساخت و ساز در نقشه بازی بپردازید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =