بررسی حالت Power Mad بازی GTA V

جزئیات و بررسی حالت Power Mad بازی GTA V PS4 در آپدیت آن

کمپانی راک‌ استار، تولید کننده ی سری بازی های GTA است که در آخرین اثر خود بازی ویدیویی GTA V را وارد بازار جهانی کرده بود، آپدیت جدیدی را برای این بازی ویدیویی منتشر کرد که شاهد یک حالت و اتومبیل جدید خواهیم بود. کمپانی راک استار که بخاطر پشتیبانی فوق العاده پر قدرت خود از بازی ویدیویی GTA V PS4 مورد ستایش کاربران نیز قرار گرفته، در جدید ترین آپدیت خود دو تغییر بوجود آورده، اولین تغییر آن به بر روی حالت بازیست و مرحله جدیدی را برای آن به ارمغان آورده است.

جزئیات و بررسی حالت Power Mad بازی GTA V PS4 در آپدیت آن
جزئیات و بررسی حالت Power Mad بازی GTA V PS4 در آپدیت آن

ناگفته نماند تمامی تغییرات این بروز رسانی جدید بر روی نسخه آنلاین این بازی است و کسانی که صرفا نسخه ی آفلاین این بازی را پیگیری می کنند از این آپدیت بی بهره اند، البته لازم به ذکر است که احساس وجود همراهان و یا دشمنانی که واقعی هستند نه یک هوش مصنوعی، استرس و هیجانی که همین موضوع ایجاد می کند به همراه غافل گیری از حرکات غیرقابل پیش بینی آن ها، بازی های ویدیویی را به سوئی حرکت می دهد که دیگر بازی های آفلاین جذابیتی نداشته باشند.

طی سالیان آینده از چرخه بازار حذف شوند، اگر دقت کرده باشید بازی های محبوب سرتاسر دنیا مثل فورتنایت و یا پابجی تمام و کمال به علت آنلاین بودشان مطرح و محبوب و جهانی شده اند، که همین موضوع مهر محمکی بر این ادعاست، پس پیشنهاد می کنیم از این غافله عقب نمانید.

حالت Power mad

حالت جدیدی که ما در بازی ویدیویی مشاهده می کنیم Power Mad یا شیفته‌ ی قدرت نام گذاری شده است. در این حالت گیمر های ما در دو حالت دو نفره و یا چهار نفره در مقابل یک دیگر قرار می گیرند، هدف شما هم مشخص است. برنده کسی است که بتواند یک ابر لباس آهنین که در بازی جایگذاری شده است را بدست آورد و اگر شما تیمی باشید که لباس را بدست آوردید، باید بگوییم که کمی برای گرفتن مراسم ترحیم زود است، زیرا کار تمام نشده و تیم مقابل برای باز پس گیری آن تلاش خواهد کرد.

اگر شما کسی هستید که این لباس را پوشیده اید، بازی یک مینی گان نیز به شما پاداش خواهد داد تا در مقابل مهاجمین از این لباس محافظت کنید، تیم دارنده ی لباس باید تا زمانی که بازی مشخص می کند به محافظت از لباس بپردازد و اگر این لباس از بین برود. بازی از نو شروع می شود و شما و دشمنانتان دوباره برای باز پس گیری این لباس تلاش خواهید کرد. کمپانی راک استار در همین رابطه اعلام کرد که تا انتهای جولای هر کاربری که این حالت جدید را بازی کند، از جایزه و پاداش دو برابری برخوردار خواهد بود.

علاوه براین حالت جدید ما در آخرین بروزرسانی، شاهد یک خودرو بینظیر هم هستیم که تیم طراحان راک استار آن را برای کاربران به ارمغان آورده است؛ نام آن Pegassi Torero است. خودرو مذکور الهام گرفته از خودرو لامبورگینیست و شباهت بسیاری هم به این خودرو دارد. شما می توانید علاوه بر این حالت جدید، موتور ماشینتان را هم تا انتهای جولای با تخفیفی فوق العاده آپدیت کنید. حدودا این تخفیف ۲۵ درصد اعلام شده و کمپانی راک استار با کمال میل شرایطی را برای کاربران خود در نظر گرفته تا به راحتی تمام پول هایشان را وقف این بازی ویدیویی کنند.

جزئیات و بررسی حالت Power Mad بازی GTA V PS4 در آپدیت آن
جزئیات و بررسی حالت Power Mad بازی GTA V PS4 در آپدیت آن

این تخفیف فقط به محصولات آپدیت جدید بسنده نکرده و کاربر می تواند برای کارگاه‌ های وسایل نقلیه و سلاح Mobile Operations Center و برخی از اسلحه‌ ها از این تخفیف استفاده بکند، البته لازم به ذکر است که شما فقط تا انتهای جولای فرصت این را دارید تا از تخفیفات این بازی Playstationاستفاده بکنید. کمپانی راک استار طی تریلری از مسابقه ی Trench III رونمایی کرد که کاربران بازی در بخش آنلاین بازی می توانند انتهای هفته جاری در آن شرکت کنند.

لازم به ذکر است که شما فقط با موتور سیکلت می توانید وارد این رقابت بشوید، در رابطه با مسابقه زمان محور صحبتی به میان نیامده است و این مسابقه به مانند گذشته مورد پیگیری قرار می گیرد. کمپانی راک استار دست آخر مشخص کرد که جایزه ی مسابقه ویژه فقط به سه نفر برنده و برتر تعلق می گیرو و سه نفر دوم یک آرپی سه برابر را برنده می شوند، اگر شما از علاقه مندان مسابقه زمان محور هستید پس بهتر است وقت شناس باشید زیرا جایزه ی آن فقط به کسانی تعلق می گیرد که در زمان مشخص شده مسابقه را به پایان برسانند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 15 =