بررسی حالت YOLO Mode بازی Call of Duty Infinie Warfare

جزئیات و بررسی حالت YOLO Mode بازی Call of Duty Infinie Warfare PS4

بازی فوق العاده اکشن و هیجانی call of duty که یکی از رده های بالای بازی های اکشن را به خود اختصاص داده است اکنون در نسخه infine warfar ثابت شده که بازی دارای yolo mode است. البته سازندگان این بازی نیز همین حرف را می زنند. توسعه دهنده بازی کمپانی بزرگ infinity ward است و کمپانی ناشر بازی نیز شرکت حرفه ای اکتیویژن است. با همکاری این دو کمپانی این بازی خلق شده است.

حالا می خواهیم بدانیم yolo چیست و چرا در بازی call of duty: infine war وجود دارد؟ Yolo mode یعنی حالت چالش پذیری و یا به چالش انداختن.
کاربران بازی call of duty وقتی بازی را پلی می کنند در چالش های سختی گرفتار می شوند و باید با انجام کار های گروهی و حرفه ای و با دقت بودن چالش ها را با موفقیت پشت سر بگذارند و این بازی را به سبک هیجانی تر ارتقاء می دهد و کاربران آن نیز از انجام دادن چالش های آن و پشت سر گذاشتن آن نیز با بازی ارتباط بر قرار می کنند. خوب yolo چیست؟ yolo مخفف you only live once است. به زبان فارسی یعنی کاربران فقط برای بازی یک بار وقت دارند.

جزئیات و بررسی حالت YOLO Mode بازی Call of Duty Infinie Warfare PS4
جزئیات و بررسی حالت YOLO Mode بازی Call of Duty Infinie Warfare PS4

اگر در هنگام بازی از چالش ها شکست بخورید دیگر فرصتی برایتان نمی ماند. به عبارت دیگر یعنی وقتی شما در قسمت داستانی بازی هستید در هر مرحله ای باشید اگر مسیر را اشتباه طی کنید و یا به هر دلیل نتوانید مرحله را در زمان معین با موفقیت به پایان برسانید و شکست بخورید به نقطه شروع در اول بازی خواهید رسید. در واقع این بازی سیستم ذخیره سازی و یا ذخیره دیتای بازی ندارد و این موضوع باعث شده که نقطه هیجان بازی بالا تر برود و مخاطبان بازی از پلی کردن و اجرای بازی راضی باشند.

البته این نوع بازی به سلیقه کاربران خواهد بود یعنی با انتخاب کاربر و یا مخاطب، بازی به این گونه به چالش کشیده خواهد شد و کاربر می تواند در قسمت تنظیمات بازی درجه سختی را افزایش و یا کاهش دهد. با افزایش درجه سختی بازی به yolo mode خواهد رفت و با کاهش درجه سختی بازی به آسانی خواهد رفت که این آسانی زیاد برای مخاطب جالب نیست و این سختی های بازی است که هیجان را به بیننده و یا کاربر منتقل می کند.

اکتیویژن، ناشر این بازی، در مورد سختی بازی گفت درجه special list سخت ترین شرایط را برای کاربران به ارمغان می آورد و کاربران با محیط واقعی تری از بازی مواجه خواهند شد و کاربر در هنگام بازی به سخت ترین چالش ها کشیده خواهد شد. همچنین ناشر افزود: تنها را برای هد شات و یا به زبان انگلیسی head shot نشدن در بازی گرفتن کلاه جنگی است. در واقع با ارتقاء دادن آن می توانید بیشتر از خود محافظت کنید و از کشته شدن و شکست خوردن خود در بازی جلوگیری کنید.

آنقدر فضای بازی واقعی است که اگر تیر به پای شما اصابت کند راه رفتن برای شما مشکل خواهد شد و اگر تیر به دست شما بخورد امکان استفاده از گجت ها و وسایل نظامی که با خود همراه دارید نیز برای شما سخت تر خواهد شد. جالب اینجا است که اگر تیر به دست شما شلیک شود و دست شما آسیب جدی ببیند دیگر امکان استفاده از اسلحه نیز برای شما غیر ممکن خواهد بود. چرا که در فضای واقعی قرار خواهید گرفت و باید همه ی اتفاقات شبیه به واقعیت باشند.

اکتیویژن در مورد این قسمت سخت بازی گفت اگر حوصله اش را ندارید بازی نکنید! اما اگر دوست دارید به این همه چالش کشیده شوید حتما این بازی را امتحان کنید و برای موفقیت در بازی فقط و فقط می بایست تمرکز و دقت خود را بر روی بازی و همچنین سیستم کاورگیری بازی که از همه چیز در مرحله سخت برای شما مهم تر است بگذارید چرا که واقعا بازی ارزش این همه هیجان را دارد. همچنین این کمپانی ناشر به گفته های خود اضافه کرد: پیشنهاد می کنیم از هدست محصول playstation که به واقعیت مجازی معروف است در بازی استفاده کنید تا لذت یک هیجان واقعی را در بازی حس کنید.

بهتر است کمی به معرفی اعضای کمپانی و سازندگان بازی بپردازیم. جیکوب مین کاف ، جوردن هرش و برایان برایت کارگردان های این مجموعه هستند که از خالقان بازی بزرگ call of duty هستند. برایان بلوم و تیلور کوروساکی از نویسندگان این مجموعه هستند که تمام بخش های داستانی و ویژگی های بازی را که در بازی دیدید و یا خواهید دید نتیجه فکر نویسندگان این مجموعه است. آهنگساز این مجموعه نیز سارا شاکنر است که یکی از بخش هایی را که به گیم پلیر احساس هیجان می دهد را پدید آورد یعنی موسیقی این کار.

جزئیات و بررسی حالت YOLO Mode بازی Call of Duty Infinie Warfare PS4
جزئیات و بررسی حالت YOLO Mode بازی Call of Duty Infinie Warfare PS4

پلتفورم هایی که بازی برای آن قابل اجرا است نیز متشکل هستند از: ایکس باکس ۱، پلی استیشن ۴ و مایکروسافت ویندوز یا pc . حالت های این بازی نیز این گونه است که یک سطح یک نفره دارد و به صورت فردی در میان گروهی از افراد که به صورت خودکار توسط کامپیوتر کار می کنند بازی انجام می شود و سطح دیگر، دو نفره و یا چند نفره است که میان چند کنسول و یا چند پلتفورم اجرا می گردد و از تکنولوژی wi-fi و یا data blothothe در بازی چند نفره استفاده می کند.

این بازی پر هیجان در مجموعه ندای وظیفه و یا infine warfar توسط کمپانی ناشر بازی های ویدئویی یعنی اکتیویژن در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ برای پلتفورم های PS4 ،XBox ۱ و pc computer در موضوع تک آوری و تیراندازی اول شخص در ژانر اکشن بازی های ویدئویی منتشر و تولید شد که با استقبال زیادی از کاربران قدیمی اش و کاربرانی که تازه با آن آشنا شده بودند مواجه شد و بعد از آن نسخه های بعدی این بازی نیز تولید شد و یا در حال تولید و انتشار هستند.

کلیدواژه : حالت YOLO Mode
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هشت =