جزئیات و بررسی حال و هوای زمستانی فصل هفتم بازی Fortnite PS4

جزئیات و بررسی حال و هوای زمستانی فصل هفتم بازی Fortnite PS4

جزئیات و بررسی حال و هوای زمستانی فصل هفتم بازی Fortnite PS4

 تخیل، همه اون چیزی که بازی به ما میده. چه بازی تو دنیای واقعی و چه دنیای مجازی، شما می تونین اون چیزی رو به دست بیارین که زندگی روزمره به شما نمیده. از پرواز تو آسمون و شنا تو اقیانوس تا جنگ ها و مبارزه های در دوران افسانه و اساطیر. فکرشو بکنین اکثر آدمهای دوروبرتون یهو غیبشون می زنه. شما از سرنوشت اونها خبر ندارین و از طرفی باید زندگی خودتون رو نجات بدین.

جزئیات و بررسی حال و هوای زمستانی فصل هفتم بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی حال و هوای زمستانی فصل هفتم بازی Fortnite PS4

تمام دنیا رو طوفان گرفته و آسمون پر از ابرهای سیاهه که از اونها به جای بارون، زامبی می باره. تنها راه فرار شما یه جزیره است که باید با یه اتوبوس پرنده به اونجا سفر کنین و باید بدونین که این اتوبوس فقط برای ۱۰۰ نفر جا داره. اگر شما شانس بیارین و مسافر اون اتوبوس بشین، تازه اول راه نجات جونتون هستین. به بالای جزیره که برسین تازه باید از اون بالا به جزیره بپرین و به اونجا هم که برسین فقط با استفاده از یه کلنگ و نقشه باید اسلحه پیدا کنین، خودتون رو نجات بدین و حریم امن خودتون رو بسازین.
البته خطر همیشه در کمینه و شما هر لحظه باید منتظر خطر و حمله رقیب های خودتون باشین. نترسین! شما الان داخل بازی  Fortnite هستین .پس لذت ببرین و بازی کنین.
Fortnite بازی پلی استیشن ۴ با سبک Sand box و Co-Op هستش. تلفیق این دو سبک به شما این امکان رو میده که با حس شبیه به بازی های جهان باز ولی کمی محدودتر به صورت گروهی با هم بازی کنین. بازی Fortnite حالت Battle Royale هم داره که باید برای بقای خودتون و نابودی بقیه بازیکن ها تلاش کنین.
تو این حالت شما تو ابرهایی سیاه و طوفانی می تونین برای خودتون پناهگاه امن بسازین و  بیرون از پناهگاهتون دنبال اسلحه و تجهیزات بگردین.اگر تازه کار هستین و با فضای بازی های Battle Royale آشنایی ندارین بهتون پیشنهاد میکنم دیرتر فرود بیاین تا وسط درگیریها و مبارزه های بقیه بازیکن ها به زمین نرسین.البته اینجا هم می تونین هم پیمان هایی پیدا کنین و دنیا رو از دست زامبی ها نجات بدین.
خوبی بازی Fortnite اینه که قبل از بازی اصلی به شما این امکان رو میده که یه بازی تمرینی انجام بدین و سلاح ها و تجهیزات خودتون رو امتحان کنین تا راحت تر بتونین از اونها استفاده کنین. اینجوری شما آمادگی لازم برای شروع بازی واقعی رو دارین و سرعت عملتون تو بازی اصلی بالا میره.شما می تونین Fortnite رو با Xbox ۱، PS4، Mac OS، MicroSoft و IOS و Android بازی کنین. البته اگر دلتون میخواد یه بازی آنلاین و Battle Royale و از همه مهمتر رایگان رو تجربه کنن، می تونین سراغ این بازی برید.

جهانی بازی کنین
یه بازی عالی و خوش دست و یه مسابقه با جایزه هشت میلیون دلاری. چی بهتر از این! می تونین Fortnite بازی کنین، لذت ببرین و جایزه بگیرین. Epic Games سال قبل به تورنمنت جهانی برای این بازی برگزار کرد و جایزه ۱۰۰ هزار دلاری برای برنده تعیین کرد. البته اگر برنده بشین، میتونین بورسیه بعضی دانشگاه ها رو هم به دست بیارین.

جزئیات و بررسی حال و هوای زمستانی فصل هفتم بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی حال و هوای زمستانی فصل هفتم بازی Fortnite PS4

خبرهای جدید در راه است!
همیشه فصل ها و سری های جدید یه بازی پلی استیشن، هوادارانش رو خوشحال میکنه. استودیوی تولید کننده این بازی، Epic Games، هر سه هفته فصل جدیدی از این بازی رو منتشر می کنه. حالا خبر رسیده که طرفداران بازی Fortnite می تونن فصل هفتم این بازی رو تو یه حال و هوای زمستونی ادامه بدن. تو ویدئویی که از این بازی منتشر شده، شما کریسمس، بابا نوئل و دوستانش، درختهای کاج رنگی و برف و تعطیلات زمستونی رو می بینین. همینطور می تونین از حالت Creative استفاده کنین. تو این حالت شما به تنهایی یا با دوستانتون می تونین جزیره خودتون رو بسازین و تو اون به بازی مشغول بشین.

هیجان های جدیدی هم به این فصل بازی اضافه شده:

  •  زیپ لاین: مخصوص گشت و گذار بین کوه ها و ارتفاعاتی که تو این فصل از بازی زیاد بهش برخورد می کنین.  شما با زیپ لاین، سرعت بیشتری در حرکت دارین.
  • مکان های تزیینی: جاهایی که فقط برای جذابیت و یا کمی صحنه طنز تو بازی گنجونده شدن. مثل صحنه نوشابه خوردن یه شتر وسط کویر.
  • هواپیماهای جنگی: این هواپیماها به عنوان وسیله حمل و نقل جدید به بازی اضافه شدن که می تونن ۵ تا سرنشین داشته باشن و یه رگبار هم به عنوان اسلحه دفاعی روی اون ها نصب شده.
  •  شخصی سازی اسلحه: شما یه گزینه به عنوان  Wraps دارین که میتونی با درجه های مختلف اسلحه ای مخصوص خودتون بسازین.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 15 =