جزئیات و بررسی حذف سیزن پس بازی God of War PS4

جزئیات و بررسی حذف سیزن پس بازی God of War PS4

جزئیات و بررسی حذف سیزن پس بازی God of War PS4

این روزها کمپانی ها مدام در حال رقابت هستند و با رقابت های جذاب توانسته اند گیمرها را پیش خود نگه دارند. این رقابت ها هستند که کیفیت بازی ها و کیفیت صنعت بازی سازی را بالا میبرند و نه چیز دیگری. در حال حاضر ما در این صنعت دو غول بزرگ در زمینه ساخت کنسول داریم که مدام با هم رقابت می کنند و سعی میکنند گیمرها را به سمت خودشان جذب کنند. البته این رقابت ها همیشه سالم بوده و قصد این دو کمپانی این نبوده که همدیگر را از دور خارج کنند، بلکه می خواهند با رقابت کردن خودشان را ثابت کنند و در کنار هم گیمرها را جذب کنند و صنعت گیم را پیشرفت دهند.
این دو کمپانی علاوه بر ساخت کنسول های قدرتمند بازی های بزرگی نیز ساخته اند. بازی هایی که انحصاری برای پلتفرم خودشان عرضه شده و بیشتر اوقات نیز موفق ظاهر شده. شاید پیش خودتان گفته باشید که بازی های انحصاری برای چی عرضه می شوند و اصلا دلیل عرضه همچین بازی هایی برای یک پلتفرم چیست ؟ بعد از خواندن این قسمت قطعا دلیل عرضه انحصاری بازی ها را خواهید فهمید.
در ابتدای عرضه یک‌ کنسول تا دو سال اول آن کنسول فروش اصلی خود را می کند، گیمرها اگر قصد خرید یک کنسول PS4 را داشته باشند نهایتا تا دو سال اول آن کنسول را می خرند و پس از دوسال دیگر فروش کنسول ها کمتر می شود ؛ فروش اصلی و سود دهی کنسول ها در همان دو سال اول عرضه است. اما کمپانی هنوز مثل قبل کنسول ها را تولید می کنند و تعداد تولیدشان کمتر نمی شود.

جزئیات و بررسی حذف سیزن پس بازی God of War PS4
جزئیات و بررسی حذف سیزن پس بازی God of War PS4

پس باید این کنسول ها را بفروشند و تعداد گیمر هایی که قصد خرید این کنسول را نداشتند را وادار به خرید این کنسول کنند. پای بازی های انحصاری در این قسمت به میان میاید. کمپانی ها معمولا بعد از دو سال از عرضه کنسولشان شروع به عرضه مستمر بازی های انحصاری قوی می کنند. این بازی های انحصاری آنقدر خوب ظاهر می شوند که گیمرهای دیگر پلتفرم ها را وادار می کند برا تجربه این بازی ها به آن پلتفرم مهاجرت کنند.
بازی های انحصاری معمولا بازی های خیلی خوبی از آب در میایند و دلیل خوب بودن این بازی ها تلاش بسیار زیاد کمپانی ها برای ساخت و عرضه یک بازی تمام عیار است. این کمپانی ها سعی می کنند نهایت تلاش خود را بکنند تا یک بازی بی عیب و نقص به بازار بیاید. پس تا به اینجای کار قطعا متوجه چرایی ساخت بازی های انحصاری شده اید. ما بازی های انحصاری بسیار قوی و شاهکاری از این دو غول بازی سازی داریم ؛ بازی هایی که توانسته اند گاهی اوقات اشک گیمرها را نیز در بیاورند و آنقدر موفق بودند که جزو بازی های برتر دنیای گیم حساب می شوند.
سونی بازی هایی نظیر The last of us در کارنامه خود دارد. بازی ای که آنقدر داستان قوی داشت که فکر نکنم تا سالهای سال مانندش به بازار بیاید. مایکروسافت نیز بازی های قوی ای دارد ؛ بازی ای نظیر Forza Horizon که توانست در آخرین نسخه اش غوغا کند و مرز گرافیک بازی های ماشینی را تکان دهد. اما سونی یک مجموعه بازی انحصاری دارد که جزو برترین بازی های دنیای گیم است. مجموعه خدای جنگ یا God Of War . مجموعه ای که درباره خدایان یونان باستان روایت می شود و جزو جذاب ترین بازی های انحصاری است.
شخصیت کریتوس کاراکتر اصلی این بازی یکی از جذاب ترین کاراکترهای دنیای گیم است. آخرین نسخه این بازی چندی پیش منتشر شد و گیمرها را تعجب زده کرد زیرا در نسخه سوم این مجموعه کریتوس خودش را کشت و همه فکر می کردند پرونده این مجموعه برای همیشه به پایان رسیده است. اما این نسخه با تریلرهایی که از آن پخش شده معلوم است که یک بازی فوق العاده جذاب است و قطعا بازی خوبی از آب در خواهد آمد.

جزئیات و بررسی حذف سیزن پس بازی God of War PS4
جزئیات و بررسی حذف سیزن پس بازی God of War PS4

حال که به زمان عرضه این بازی پلی استیشن نزدیک می شویم سانتا مونیکا کمپانی سازنده این بازی اعلام کرد این نسخه دارای هیچ سیزن پسی نخواهد بود. این به معنای این است که شما لازم نیست مانند بازی های دیگر پولی را برای سیزن پس بپردازید تا Dlc هایی که گاه مزخرف نیز هستند را تجربه کنید. به احتمال زیاد Dlc های این نسخه به صورت جداگانه قابل خرید خواهند بود و شما از هر بسته الحاقی که خوشتان بیاید می توانید آن را بخرید. حال باید تا زمان عرضه این بازی منتظر بمانیم و ببینیم این نسخه می تواند موفق شود یا خیر. نظرات خود را پیرامون حذف سیزن پس این بازی با ما در میان بگذارید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =