جزئیات و بررسی حرکات بازیکنان ماهر بازی LawBreakers PS4

جزئیات و بررسی حرکات بازیکنان ماهر بازی LawBreakers PS4

جزئیات و بررسی حرکات بازیکنان ماهر بازی LawBreakers PS4

به تازگی ویدیویی از کمپانی Boss Key ارائه شده است که محتوای آن در رابطه با گان پلی اثر lawbreakers می باشد. زمان انتشار این ویدیو را به طور دقیق میتوان قبل از عرضه شدن بازی در نظر گرفت. در این تریلر تعدادی از حرکت های گیمرهای حرفه ای به نمایش کشیده شده است. این ویدیو به نام lawbreakers skilled AF می باشد و موضوع مهارت داشتن را با جزئیات کامل در اختیار بازیکن قرار خواهد داد.
به عنوان نمونه می توان از ضربه های با سرعت و به جا در این تریلر نام برد. کمپانی باس کی پروداکشنز در نخستین روزهای مرداد ماه سری بتای عمومی این اثررا در دسترس بازیکن ها قرار داد و از آن پس تا زمان عرضه این اثر تمام تمرکز خود را صرف این اثر کرده بود.
Lawbreakers یک اثر اول شخص گروهی می باشد و از رقابت های متنوع تشکیل یافته است در این رقابت ها پنج گیمر در دو تیم با نام های law و breakers واقع خواهند شد.

جزئیات و بررسی حرکات بازیکنان ماهر بازی LawBreakers PS4

جزئیات و بررسی حرکات بازیکنان ماهر بازی LawBreakers PS4

هنگامی که بازیکن این اثر را آغاز می کند قادر خواهد بود که از میان نه کلاسی که دراین بازی پلی استیشن ۴ قرار داده شده است یک شخصیت را برگزیند. هر یک از این کاراکترها از مهارت ها و قابلیت های منحصر به فردی تشکیل یافته اند و باید این نکته را اضافه کرد که برخلاف دیگر اثرهایی که با این سبک ساخته شده اند بازیکن در برگزیدن کلاس ها با محدودیت روبرو نخواهد شد. به عبارت دیگر می شود عنوان کرد که تمامی کسانی که در یک گروه عضو هستند قادر خواهند بود یک کلاس مشخص را انتخاب نمایند.
همچنین مودهای گوناگون نیز در این اثر به کاربرده شده است البته باید این موضوع را در نظر گرفت که مدت زمانی که بازیکن بازی را طی نماید متوجه خواهد شد که محتوای تمامی آن ها یکسان می باشد. در اغلب این مودها بازیکن باید به سمت یک ماهواره یا باتری حرکت نماید و سپس اقدام به برداشتن آن از میان نقشه نماید و آن را به استقرارگاه خودش ببرد و تا صد درصد شدن در انتظار آن بماند و از آن دفاع نماید. سایر مودها را نیز به طور دقیق مشابه با capture the flag سایر اثرها می باشد که البته باید عنوان کرد که اسمش تغییر یافته است.
از نقاط ضعف اثر law breakers می توان به نبودن قسمتی که در آن بازیکن قادر به یادگیری انجام مرحله ها باشد اشاره نمود. این اثر بدون داشتن هیچ مقدمه ای و بدون اینکه شما را با مهارت های شخصیت ها آشنا نماید به طور ناگهانی به مسابقه ها وارد خواهد کرد. سازندهای این اثر تمامی تمرکز خود را بر روی طراحی نمودن مبارزها و شخصیت ها صرف نموده اند و پیاده سازی همچنین مرحله ای در این اثر را از خاطر برده اند. یکی دیگر از نقاط ضعف این اثر بالانس نبودن نقشه ها و شخصیت های به کار گرفته شده در بازی می باشد به عنوان تعدادی از کلاس ها مانند wralth از سرعت بالایی برخوردار می باشند و برخی دیگر از کلاس ها مانند titan دارای سرعت بسیار پایینی می باشند به صورتی که بازیکن جهت دست یابی به هدفی که دارد باید زمانی زیادی از بازی را صرف پیاده روی نماید.
نقشه های به کار رفته در این بازی Playstation 4 از طراحی بسیار خوبی برخوردار می باشند اما همچنین از مشکل بالانس برخوردار می باشند به عنوان نمونه در هریک از تقشه های این اثر مکانی در نظر گرفته شده است که بازیکن با بهره گرفتن از آن مجاز خواهد بود میزان سلامتی خود تا انتها زیاد نماید اما این ایستگاها در تعدادی از نقشه ها بسیار نزدیک به object می باشند به طوری که اگربازیکن تصمیم گرفته باشد تا به حفاظت از باتری بپردازد قادر خواهد بود که در مدت زمانی کم به مسابقه ها وارد شود و چندین نفر از رقیب هایش را نابود کند.

جزئیات و بررسی حرکات بازیکنان ماهر بازی LawBreakers PS4

جزئیات و بررسی حرکات بازیکنان ماهر بازی LawBreakers PS4

و سپس خیلی سریع در اطراف ایستگاه ها مستقر شود و سلامتی خود را دوباره به دست آورد و همینطور مجددا همین مرحله ها را طی نماید این موضوع به عاملی تبدیل شده است تا عملکرد گروهی که تصمیم به دفاع کردن گرفته است آسان تر شود و در بخشی دیگر نیز اما شخصیت ها که مجبور به حمله کردن می باشند روند بسیار دشواری را در پیش رویشان قرار خواهد گرفت. اما نکات بسیار مثبتی در این اثر به کار رفته است که می توان از سرورهای این اثر در قسمت آنلاین نام برد که دارای عملکرد فوق العاده ای می باشند.

مرکز خرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of