حضور بازی Hunt Showdown در نمایشگاه E3 2017

جزئیات و بررسی حضور بازی Hunt Showdown Xbox one در نمایشگاه E3 2017

استودیو کرایتک، تولید کننده ی بازی ویدیویی Hunt: Showdown به تازگی اطلاعاتی را در مورد محصول جدیدشان با کاربران خود در میان گذاشته که ما در ادامه بیشتر به آن می پردازیم. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده در کنفراس خبری استودیو کرایتک، این بازی ویدیویی قالب بندی یک ریبوت را داراست، همچنین سازندگان بازی خبر از اتمام کار طراحی گیم پلی بازی را اعلام داشته اند که بر این اساس بزودی در نمایشگاه E3 2017 به نمایش گذاشته خواهد شد.

بازی ویدیویی Hunt: Horrors of the Gilded Age Xbox one یک اثر هیجانی و اکشن می باشد که کاربر بازی وظیفه ی شکار هیولا هایی مثل خون آشام گرگینه زامبی و … را بر عهده خود میبیند؛ این بازی ویدیویی یک محصول چند کاربره می باشد که شما به عنوان گیمر یکی از شخصیت ها را برای خود انتخاب و به جست و جو و شکار می پردازید. همان طور که پیش تر اشاره کردیم وظیفه ساخت و تولید این بازی ویدیویی بر دوش تیم سازنده ی استودیو کرایتک گذاشته شده است.

جزئیات و بررسی حضور بازی Hunt Showdown Xbox one در نمایشگاه E3 2017
جزئیات و بررسی حضور بازی Hunt Showdown Xbox one در نمایشگاه E3 2017

در ابتدا طبق اخباری که ارائه شده بود این بازی Hunt: Horrors of the Gilded Age نام گذاری شده بود اما تیم تولید کننده این محصول به تازگی در حاشیه همین کنفرانس خبری؛ خبر از تغییر نام بازی به Hunt: Showdown داده اند. علاوه بر آن قرار بر این شد که یک تیم تولید کننده ی جدید بر روی این محصول کار کند. هنوز خبر دقیق در رابطه با این موضوع در دست نیست و مشخص نشده چه کسانی به تیم سازندگان اضافه می شوند اما استودیو کرایتک طی بیانیه ای که به صورت رسمی منتشر شده است.

به کاربران خود اعلام کرده که جای هیچ نگرانی نیست و تیم سازندگان بازی بزودی مشخص می شوند و بزودی در جشنواره E3 2017 تریلر جدیدی را منتشر می شود که گیم پلی این بازی ویدیویی را به طور تمام و کمال به نمایش خواهند گذاشت. این استودیو اعلام کرد که این بازی به صورت قطع به شکل ربیوت تولید و ارائه خواهد شد. با توجه و کمی دقت درباره ی توضیحات استودیو کرایتک می توان به این موضوع پی برد که پیش درآمد بازی ویدیویی Hunt: Horrors of the Gilded Age به نوعی مادر بازی Hunt: Showdown بوده است.

این بازی ویدیویی به طور تمام کمال از همین نسخه استودیو الهام برداری شده است، اما اینبار با تیم سازندگان جدیدی که آن را در فرمت ریبوت در مسیری کاملا متفاوت با مسیر اولیه توسعه خواهند داد. لازم به ذکر است بازی ویدیویی Hunt: Horrors of the Gilded Age در سال ۲۰۱۴ تهیه و تولید شده بود که هیچوقت در بازار های جهانی عرضه نشد سازندگان دلیل این موضوع را عدم رسیدن این محصول به تارگت هایی که یک محصول موفق، برای عرضه نیاز دارد، عنوان کردند.

به نوع ساده تر انتشار این بازی ویدیویی ریسک بالایی را به همراه داشت؛ دست آخر استودیو کرایتک اولین بازی ویدیویی خود را هیچوقت عرضه بازار های جهانی نکرد. داستان کلی بازی ویدیویی Hunt: Horrors of the Gilded Age قرن نوزدهم میلادی را به نمایش می گذارد که کاربر به صورت رایگان در فرمت چند کاربره به حل و فصل مراحل آن می پردازد. داستان این طور ادامه یافت که استودیو کراتیک این بازی را به استودیو فرانکفورت خود سپرده تا به نوعی از یک پروژه شکست خورده درآمد زایی را به ارمغان بیاورد.

اما در آخر استودیو فرانکفورت کرایتک که سابقه تولید بازی هایی مانند Crysis و Ryse: Sone of Rome را نیز در کارنامه خود داشت، به دلیل بروز مشکلاتی مانند عدم پرداخت کامل و صحیح حق و حقوق تیم سازندگان و. . . عطای آن را به لقایش بخشید. حالا بعد از گذرندان زمانی طولانی که در این مدت استودیو کرایتک نامی برای خودش دست و پا کرده و به شهرت جهانی رسیده، بار دیگر به سراغ کار نیمه تمام خود رفته تا یک بار برای همیشه پرونده این نسخه از بازی ویدیویی را به اتمام برسانند.

جزئیات و بررسی حضور بازی Hunt Showdown Xbox one در نمایشگاه E3 2017
جزئیات و بررسی حضور بازی Hunt Showdown Xbox one در نمایشگاه E3 2017

بازی ویدیویی Hunt: Showdown در سبک ماجراجویی و اکشن به صورت چند کاربره و در پلتفروم آنلاین و دیجیتال با موضوع جست و جوی هیولاها و شکارشان بزودی روانه بازارهای جهانی خواهد شد و کاربران استودیو کراتیک می توانند تریلر کاملی از آن که شامل چگونگی گیم پلی آن نیز می شود را بزودی درE3 2017 مورد مشاهده و تحلیل خود قرار بدهند. بازی PS4 های اورجینال را با مناسبترین قیمت ها از ما بخواهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =