جزئیات و بررسی حضور برادران روسو در The Game Awards 2018

جزئیات و بررسی حضور برادران روسو در The Game Awards 2018

جزئیات و بررسی حضور برادران روسو در The Game Awards 2018

خبر های بیشتری را در رابطه با این مراسم منتشر کرد The Game Awards 2018جف کیلی تهیه کننده رویداد و طرفداران این رویداد بزرگ به واسطه اخبار پخش شده به میزان زیادی هیجان زده شدند و در حال حاضر جف کیلی با انتشار یک توییت در اکانت توییتر خود، طرفداران بازهای ویدیویی و فیلم های سینمایی را هیجان زده نمود. ، برادران روسو(جو وآنتی) حضور خواهند داشت The Game Awards 2018 جف کیلی بیان کرد.

جزئیات و بررسی حضور برادران روسو در The Game Awards 2018
جزئیات و بررسی حضور برادران روسو در The Game Awards 2018

که در رویداد این دو برادر یعنی جو و آنتی روسو از کارگردانان معروف و پر طرفدار هالیوودی هستند و آثار درخشانی را در کارنامه خود دارند البته این مورد مشخص نشده که این دو برادر برای کدام یک از موارد جوایز بازی سال ۲۰۱۸ حضور پیدا می کنند و نقش آن ها در این مراسم چیست. برادران روسو سازنده آثار هالیوودی کاپیتان آمریکایی: سرباز زمستان،کاپیتان آمریکایی:جنگ داخلی و به خصوص کارگردانان فیلم اونجرز:جنگ بی نهایت، می باشند .
بنابراین چندان دور از ذهن نیست که شاهد تریلری از فیلم اونجرز۴ یک جشنواره بازی پلی استیشن ۴ است و ارتباطی با معرفی آثار سینمایی هالیوودی نداردTGAباشیم اما این مورد را فراموش نکنیم
به همین دلیل اکثر فرضیه ها بر این است که برادران روسو به این علت در جشنوار گیم آواردز حضور دارند که به معرفی بازی اونجرز بپردازند؛ پروژه ای که در حال حاضر توسط شرکت اسکورانیکس و کریستال داینامیک در حال TGA2018ساخت است.
در هر صورت تمامی این موارد فرضیه هستند و برای مشخص شدن آن ها باید تا مراسم  صبرکنیم. جشنواره بازی های ویدیویی بوده و تمرکز آن بر روی انتخاب بهترین بازی ها ازTGAهمانطور که در جریان هستید جهات مختلف اعم از موسیقی،داستان،گیم پلی،گرافیک و … و همینطور انتخاب آن ها توسط طرفداران بازی های ویدیویی می باشد. البته در این مراسم به معرفی و رونمایی بازی های جدید هم پرداخته می شود.
که به گفته جف کیلی قرار است در این رویداد بزرگ بیش از ۱۰ بازی رونمایی شود که این خبر فوق العاده و بسیار بزرگی برای هواداران بازی های ویدیویی می باشد؛ بزرگی این رویداد به قدری می باشد که می توان آن را اسکار بازی هایی ویدیویی نامید.

مسلماً حضور برادران روسو در جشنواره گیم آواردز هیجان این نمایشگاه را چندین برابر خواهد کرد و ناخودآگاه اهمیت این رویداد به میزان زیادی افزایش پیدا می کند.
یقیناً حضور شخصیت های مهم در رویداد های مختلف به اعتبار آن رویداد ها می افزاید و جشنواره گیم آواردز هم از این مورد استثنا نیست؛ همچنان امیدوار هستیم که برادران روسو نقش ویژه ای در رونمایی بازی جدید شرکت اسکور انیکس و استودیو کریستال داینامیک با محوریت اونجرز
داشته باشند و هیجان این رویداد بزرگ را با یک نمایش خیره کننده به میزان قابل توجهی افزایش دهند.
رونمایی شود همانطورThe Game Awards 2018بازی اونجرز که احتمال می رود توسط برادران روسو در رویداد که گفته شد توسط شرکت اسکور انیکس واستودیو کریستال داینامیک در دست ساخت است، استودیو کریستال داینامیک عناوینی چون بازی تامب رایدر را در کارنامه خود دارد، این استودیو پس از ساخت آخرین سری از سه گانه و ریبوت
بازی تامب راید به سراغ پروژه اونجرز رفته و خبر خوب مهم این است.
که کارگردان بازی آنچارتد:میراث فراموش شده، از استودیو ناتی داگ به روند توسعه این بازی Playstation 4 پیوسته است که همین موضوع باعث می شود انتظارات نسبت به بازی بالا رود و طبق احتمالات و فرضیات مختلف، برادران روسو به عنوان یکی از مهم و شاخص ترین افراد کمپانی مارول، نماینده ی این کمپانی برای رونمایی از بازی اونجرز باشند. هواداران بی صبرانه مشتاق برگزاری رویداد گیم آواردز می باشند.

جزئیات و بررسی حضور برادران روسو در The Game Awards 2018
جزئیات و بررسی حضور برادران روسو در The Game Awards 2018

تاریخ برگزاری این جشنواره ۶ دسامبر ۲۰۱۸ برابر با پنج شنبه ۱۵ آذر سال ۱۳۹۷ می باشد و در این این تاریخ ساعت پنج صبح نتیجه قطعی را مشاهده کرده و خواهیم فهمید که آیا اخبار و فرضیات گوناگون بیان شده در این مورد حقیقت دارند یا خیر و اینکه برادران روسو چه جایگاهی  در این رویداد خواهند داشت و حضور آن ها تا چه حد اهمیت خواهد داشت. در هر صورت چه قبول کنیم چه نه، نمی توانیم منکر این مورد شویم که حضور برادران روسو در این رویدا باعث افزایش اهمیت آن شده است و اعتبار آن را به میزان زیادی افزایش داده و بدون شک جشنواره گیم آواردز را می توان اسکار بازی های ویدیویی دانست و آن را تا حد زیادی مورد تحسین قرار داد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 16 =