جزئیات و بررسی حضور جان مارستون بازی Red Dead Redemption 2

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

یکی از بازی‌ های مورد علاقه ای که بسیاری از کاربران به دنبال انتشار آن بودند، بازی Red Dead Redemption 2 می‌ باشد. کمپانی بزرگ راک استار گیمز تریلر این بازی را منتشر نمود که در این بازی خانواده مارستون نقش بسیاری دارند که بر جذابیت‌ های بازی می‌ افزاید. تریلر منتشر شده از این بازی بیشتر روایت داستان را دارد، تا کاربر اطلاعات دقیقی از بازی داشته باشد.

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

مشخصات بازی پلی استیشن ۴ Red Dead Redemption 2

یک بازی مهیج و اکشن با داستانی ماجراجویانه است که بازیکن در نقش فردی به نام آرتور مورگان که یکی از اعضای گروه ون در لیند (Van der Linde) می باشد قرار دارد. اما در تریلر منتشر شده مردی را مشاهده خواهید کرد که گروگان گرفته شده و بر روی صورت و بینی آن خراش‌ های وجود دارد و به نظر می‌ رسد جان مارستون به گروه خود ون در لیند بازگشته است. در این بازی بازیکنان در نسخه دوم پی خواهند برد که این زخم مارستون از کجا و چگونه ایجاد شده است.
یکی از اولین نشانه‌ های این بازی که برای کاربران خوشحال کننده است حضور جان مارستون در بازی می‌ باشد.
این بازی روایت گر داستانی در سال ۱۸۹۹ میلادی می‌ باشد که اطلاعات دقیقی نمی‌ توان از تریلر این بازی به دست آورد ولی توضیحات که کمپانی بزرگ Rockstar Games در این باره ارائه داده نشان دهنده موضوع بازی است وچه اتفاقاتی قرار است بیوفتد. این بازی پایان دوران وحشی گری در دوران غرب محسوب می‌ شود. قانون‌ گذار به دنبال قانون‌ شکنان و مجزات آن هاست و افرادی را نابود می کند که تسلیم نمی‌ شوند را از بین می‌ برد.

سرقت  از بانک

پس از انجام یک دزدی در بانک توسط مورگان که به درستی و طبق برنامه پیش نمی رود، شخصیت اصلی داستان یعنی مورگان و گروهش مجبور به فرار می‌ شوند در ادامه این داستان نیز اعضای این گروه باید از دست جایزه گیران و نیرو های دولتی که قصد دستگیری آنان را دارند باید برای زنده ماندن و در امان ماندن تلاش کنند. بازی Red Dead Redemption 2 قرار است در تاریخ ۲۶ اکتبر مصادف با ۴ آبان ماه برای پلتفرم های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شود.

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4
جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

جان مارستون فرزند یک مهاجر بی سواد اسکاتلندی می باشد. شخصیت مارستون پس از فرار از یتیم‌خانه به گروه ون در لیند ملحق می‌ شود و در آنجا تبدیل به یک خلافکار حرفه‌ ای می‌ شود. اما بعد ها مارستون سعی بر فرار از زندگی گذشته خود دارد. ولی توسط یک مأمور دولتی مجبور می‌ شود تا مثل گذشته یک هفت‌ تیرکش باقی بماند و به دنبال افراد گروه قبلی خود بگردد تا به کمک آن ها خانواده خود را نجات دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =