جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

امروزه بازی‌های کامپیوتری، ایکس باکس، پلی استیشن، اندروید و… بخش عمده‌ای از زندگی افراد را تحت تأثیر قرار داده است طوری که بسیاری از افراد اوقات فراغت خود را به هنگام تنهایی یا در جمع دوستان با بازی‌های هیجان‌انگیز پر می‌کنند.بازی‌های پلی استیشنی هر روز ابعاد تازه‌تری به خود می‌گیرد. یکی از بازی‌های مورد علاقه که بسیاری از کاربران به دنبال انتشار آن هستند. بازی پلی استیشن ۴ Red Dead Redemption 2 می‌باشد.
کمپانی بزرگ راک استار گیمز تریلر این بازی Playstation 4 را منتشر نموده است که در این بازی خانواده مارستون حضور دارند که بر جذابیت‌های بازی می‌افزاید.
تریلر منتشرشده از این بازی بیشتر روایت داستان را دارد، تا کاربر اطلاعات دقیقی از بازی داشته باشد. در تریلر منتشرشده از این بازی مهیج جان مارستون نیز حضور دارد. در این بازی ما شاهد تعقیب گروه موسوم به Van der Linde توسط جایزه بگیران و ماموران دولتی هستیم.

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

مشخصات بازی پلی استیشن ۴ Red Dead Redemption 2
یک بازی مهیج، اکشن و جنابی با داستانی ماجراجویانه است، در این بازی بازیکن یا کاربر در نقش فردی به نام آرتور مورگان که یکی از اعضای گروه ون در لیند(Van der Linde) می باشد قرار دارد. اما در جریان تریلر منتشرشده مردی را مشاهده خواهید نمود که گروگان گرفته شده است که بر روی صورت و بینی آن خراش‌های وجود دارد که در این مجموعه به نظر می‌رسد جان مارستون به گروه خود ون در لیند بازگشته است؛ در این بازی بازیکنان در نسخه دوم پی خواهند برد که این زخم مارستون از کجا و چگونه ایجاد شده است.
تریلر منتشرشده از این بازی به حضور جان مارستون اشاره دارد که می‌توانید در لحظات کوتاهی آن را مشاهده کنید. ولی آنچه مشخص است این است که در این بازی نقش مارستون چقدر است و آیا اینکه نقشی دنباله‌داری دارد که برای ادامه بازی اول خود به حساب می‌آید یا مجموعه جدیدی از نقش را ایفا خواهد نمود. با توجه به تجزیه و تحلیل‌های صورت گرفته بر روی تریلر بازی مشخص می‌شود که تعدادی از چهره‌های نسخه اول در این بازی نیز حضور دارند که باعث جذابیت بازی می‌شود. یکی از اولین نشانه‌های این بازی که برای کاربران خوشحال کننده است حضور جان مارستون در این بازی می‌باشد.
این بازی روایتگر داستانی در سال ۱۸۹۹ میلادی می‌باشد که اطلاعات دقیق نمی‌توان از تریلر این بازی به دست آورد ولی توضیحات که کمپانی بزرگ Rockstar Games در این باره ارائه داده است مشخص می‌کند که موضوع بازی چیست و اتفاقلات آن چگونه است. این بازی پایان دوران یاغی‌گری و وحشی گری در دوران غرب محسوب می‌شود. قانون‌گذار به دنبال یاغی گران و قانون‌شکنان است و افرادی را که تسلیم نمی‌شوند را از بین می‌برد.
پس از انجام یکی دزدی در بانک توسط مورگان که به درستی و طبق برنامه پیش نمی رود، شخصیت اصلی داستان یعنی مورگان و گروهش مجبور به فرار می‌شوند در ادامه این داستان نیز اعضای این گروه باید از دست جایزه بگیران و نیروهای دولتی که قصد دستگیری آنان را دارند باید برای زنده ماندن و در امان ماندن تلاش کنند.
بازی پلی استیشن ۴ Red Dead Redemption 2 قرار است در تاریخ ۲۶ اکتبر مصادف با ۴ آبان ماه برای پلتفرم های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شود.

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

جزئیات و بررسی حضور جان مارستون در بازی Red Dead Redemption 2 PS4

جان مارستون فرزند یک مهاجر بی سواد اسکاتلندی و فرزند یک زن خودفروخته می‌باشد. شخصیت مارستون پس از فرار از یتیم‌خانه به گروه ون در لیند ملحق می‌شود و در آنجا تبدیل به یک خلافکار حرفه‌ای می‌شود. اما بعدها مارستون سعی می کند که از زندگی گذشته خود فاصله بگیرد و فرار کند. ولی توسط یک مأمور دولتی مجبور می‌شود تا مثل گذشته یک هفت‌تیرکش باقی بماند و به دنبال افراد گروه قبلی خود باشد تا بتواند خانواده خود را نجات دهد، حال باید به ناظره نشست و دید که جان مارستون در این بازی چه نقشی دارد.

سخن پایانی
بازی پلی استیشن ۴ Red Dead Redemption 2 یک بازی مهیج و جذاب با داستانی پلیسی و هیجان‌انگیز می باشد. در این بازی شخصیت دوست‌داشتنی جان مارستون نیز حضور دارد. در این بازی بازیکن یا کاربر در نقش فردی به نام آرتور مورگان که یکی از اعضای گروه ون در لیند(Van der Linde) می باشد قرار دارد. در جریان تریلر منتشرشده مردی را مشاهده خواهید نمود که گروگان گرفته شده است که بر روی صورت و بینی آن خراش‌های وجود دارد که این شخص جان مارستون می باشد. این بازی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان می باشد. این بازی یک پیشنهاد عالی برای کسانی است که به بازی‌های اکشن و جنابی علاقه دارند.

مرکزخرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of