جزئیات و بررسی حضور ۱۲۰۰ کاراکتر در بازی Mass Effect Andromeda PS4

جزئیات و بررسی حضور 1200 کاراکتر در بازی Mass Effect Andromeda PS4

جزئیات و بررسی حضور ۱۲۰۰ کاراکتر در بازی Mass Effect Andromeda PS4

به تازگی شاهد خبر جدیدی در مورد بازی Mass Effect: Andromeda بودیم؛ مک والترز یکی از اعضای استودیو Bioware، بیان کرده است که در این بازی بیش از ۱۲۰۰ کاراکتر وجود خواهد داشت که هر کدام از آن ها توانایی صحبت کردن با هم را دارند.همان طور که می دانید،سازنده بازی Mass Effect: Andromeda استودیو بایوور می باشد و اعلام کرده است که در تلاش برای ایجاد یک دنیای پر از تعامل از طریق راه های گوناگون است.
از جمله این راه ها می توان به وجود شخصیت های متفاوت در بازی اشاره کرد که هر کدام از آن ها با صحبت کردن خواهد توانست با دیگر کاراکترها ارتباط برقرار کرده و از این طریق، امکان تعامل زیادی در بازی را داشته باشد. در جریان رویداد PAX East بود که نویسنده ارشد بازی Mass Effect: Andromeda مک والترز، بیان کرد که در این بازی، شخصیت های زیادی وجود خواهد داشت که تعداد آن ها به بیش از ۱۲۰۰ کاراکتر خواهد رسید و این شخصیت ها قادر به تکلم و صحبت کردن هم می باشند.
بازی Mass Effect 3 از جمله نسخه هایی بود که دارای شخصیت های زیادی بود که تعداد آن ها به ۶۷۰ عدد می رسید و آن ها نیز توانایی تکلم داشتند و این موضوع در زمان خود توانسته بود بسیار جلب توجه کند. اما این بازی جدید با این تعداد شخصیت بی سابقه است و تعداد شخصیت های آن تقریبا برابر با مجموع تعداد کاراکترهای نسخه دوم و سوم بازی Mass Effect می باشد.
مک والترز در این خصوص اعلام کرده است که:”اگر شما به گزینه های متنوع برای ایجاد ارتباط در بازی Mass Effect: Andromeda توجه کنید، متوجه خواهید شد که این محصول جدید ما با مجموعه نسخه های دوم و سوم این مجموعه برابر می باشد.”در ادامه صحبت های مک والترز و در راستای تکمیل اطلاعات داده شده توسط او، تهیه کننده بازی Mass Effect: Andromeda یعنی مایکل گمبل هم اعلام کرده است.

جزئیات و بررسی حضور 1200 کاراکتر در بازی Mass Effect Andromeda PS4
جزئیات و بررسی حضور ۱۲۰۰ کاراکتر در بازی Mass Effect Andromeda PS4

وقتی ما از تعداد زیاد شخصیت های موجود در اندرومدا صحبت می کنیم، به هیچ وجه منظورمان این نیست که بازی جدید ما تنها بازی است که این تعداد شخصیت را در خود جای داده است بلکه مهم ترین ویژگی این بازی، نوع برقراری ارتباط با تمام این کاراکترهاست که در مورد مسائل مختلف با هم به گفت و گو می پردازند و این مورد است که در کمتر بازی شاهد آن بوده ایم.
شما در طول این بازی PlayStation، قادر خواهید بود تا با اعضای تیم خود در مورد بسیاری از مسائل گفت و گو کرده و ارتباط خوبی با آن ها برقرار کنید. او در این خصوص در ادامه می گوید:”تمرکز ما بر روی تیم شما بسیار زیاد بوده است واین تمرکز بالا به این دلیل صورت گرفته است که از شخصیت پردازی و برقراری دیالوگ بین اعضای تیم، مطمئن شویم و این اطمینان خاطر را پیدا کنیم که از این نظر بسیار عمیق کار کرده ایم. به همین دلیل است که شما خواهید توانست کارهای مختلفی با آن ها انجام داده و اگر اطلاعاتی به دست آوردید، به گفت و گو در مورد آن ها بپردازید.”

یکی از ویژگی های مهمی که در بازی Mass Effect: Andromeda وجود دارد، وجود بخشی با عنوان Andromeda Viability می باشد. این بخش به شما این امکان را خواهد داد تا اگر امتیاز لازم را در آن به دست آورید، بتوانید با کاراکترهای جدیدی رو به رو شده و به گفت و گو با آن ها در مورد مسائل گوناگون بپردازید. مورد بعدی که سفر شما را در این بازی جذاب خواهد کرد، وجود Viability مخصوص برای هر کهکشان است و اگر شما بتوانید مقدار مشخصی از آن ها را کسب کنید، توانایی سفر به آن کهکشان را خواهید داشت و در این کهکشان های جدید است که اکتشافات شما بیشتر خواهد شد.
مهم ترین چیزی که این اکتشافات در اختیار شما قرار خواهد داد، رو به رو شدن با کاراکترهای جدیدی است که در این بازی وجود دارند.کاربران پلتفرم های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می توانند در زمان عرضه این بازی آن را تجربه کرده و از لذت آن بی نصیب نمانند. زمان انتشار نسخه اصلی بازی، ۱ فروردین یعنی ۲۱ مارس خواهد بود.

جزئیات و بررسی حضور 1200 کاراکتر در بازی Mass Effect Andromeda PS4
جزئیات و بررسی حضور ۱۲۰۰ کاراکتر در بازی Mass Effect Andromeda PS4

البته دارندگان اشتراک EA Access و اشتراک Origin Access چند روز قبل از این تاریخ یعنی در ۲۶ اسفند (۱۶ مارس) خواهند توانست این بازی را به مدت ۱۰ ساعت تجربه کنند و لحظات خوبی را برای خود رقم بزنند.سازندگان بازی اعلام کرده اند که در آینده برای کاربران کنسول جدید ایکس باکس وان و هم چنین پلی استیشن ۴ این امکان را فراهم خواهند کرد تا آن را با رزولوشن ۴k تجربه کنند.
داستان بازی Mass Effect: Andromeda حدود ۶۰۰ سال پس از Mass Effect 3 اتفاق خواهد افتاد و نژادهای موجود در کهکشان راه شیری در راه یافتن منابع جدید، راهی کهکشان اندرومدا می شوند. نژادهای مختلفی در این سفر وجود خواهند داشت که هر کدام از آن ها سفینه مخصوص به خود را دارد و برای سفر از این سفینه های مخصوص استفاده خواهند کرد.وظیفه آن ها، یافتن مناطقی است که برای زندگی و ادامه حیات مناسب باشد.
شاید این موضوع ساده به نظر برسد اما اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد می تواند کاربر را وارد دنیایی پر از هیجان کند که چالش های زیادی در درون خود دارد. این شما هستید که باید کاراکتر خود را از بین دو شخصیت اصلی یعنی سارا رایدر و یا اسکات رایدر انتخاب کنید و در قالب آن کاراکتر، داستان را دنبال کنید.این داستان اگر با گرافیک خوب همراه باشد و طراحی محیط بازی و انیمیشن های آن به درستی صورت گیرد، توانایی آن را دارد که ساعت ها مخاطب را به خود مشغول کند و هیچ گونه احساس خستگی برای او در پی نداشته باشد.
کاربران نیز منتظر ارائه یک بازی بدون کمترین ایرادی هستند چرا که سال هاست از زمان انتشار آخرین نسخه این مجموعه می گذرد و اکنون که زمان انتشار این بازی جدید رسیده است، بازی خوبی را خواستار هستند. امیدواریم که استودیو بایوور بتواند از عهده توقعات مخاطبان برآید و یک بازی با بهترین ویژگی ها را در اختیار آن ها قرار دهد که جای هیچ گونه گلایه ای را برای آن ها نگذارد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =