حضور Nolan North در بازی Destiny 2 با نقش Ghost

جزئیات و بررسی حضور Nolan North در بازی Destiny 2 PS4 با نقش Ghost

در کنار شایعه های فراوان و اخباری که در مورد بازی Destiny 2 پخش شده است، یک سری اخبار های رسمی هم وجود دارد که باعث می شود گیمر ها گیج نشوند و بدانند که باید چه چیزی را باور کنند. یکی از همین اخبار های رسمی، وجود نولان نورث در بازی Destiny 2 که نقش Ghost را به عهده خواهد داشت. احتمالا شما هم مانند دیگر گیمر ها در ابتدا فکر کنید که این خبر هم شایعه است و از سوی شرکت تایید نشده است اما باید بدانید که این خبر رسمی خود استودیو بانجی برای گیمر ها و طرفداران است.

بازی Destiny 2 از آن بازی هایی بود که شایعه های زیادی برای خود ساخته بود. به طوری که دیگر نمی شد میان خبر های درست و غلط، گزینه درست را تشخیص داد. به همین دلیل استودیو بانجی بعد از معرفی رسمی بازی Destiny 2 مجبور بود که با تریلر هایش اخبار صحیح را به گیمر ها نشان دهد. این استودیو در تریلر اول خود به طور رسمی تایید کرد که این بازی برای سیستم های رایانه ای هم منتشر خواهد شد و بعد از آن نولان نورث یک مصاحبه برای خود انجام داد که در آن حرف هایی در مورد نقش خود و بازی Destiny 2 زد.

جزئیات و بررسی حضور Nolan North در بازی Destiny 2 PS4 با نقش Ghost
جزئیات و بررسی حضور Nolan North در بازی Destiny 2 PS4 با نقش Ghost

او در برنامه The ETC Show به طور رسمی اعلام کرد که قرار است در بازی Destiny 2 حضور داشته باشد و برای خود نقش گوست یا Ghost را به عهده بگیرد. این را می توان یکی از بهترین خبر ها برای طرفداران و گیمر ها دانست، زیرا صداپیشگی نولان نورث هیجانی را به بازی می افزاید که شاید رقابت های سنگین بازی هم نتواند با آن هیجان برابری کند. البته ممکن است برخی گیمر ها با بازی Destiny 2 آشنایی نداشته باشند و نقش گوست را به خوبی نشناسند و یا اصلا ندانند که چه کاری در بازی قرار است انجام دهد.

شخصیت گوست یا Ghost را می توان یک ربات پرنده اطلاعاتی دانست. او با گاردین ها همکاری می کند و به وسیله آن ها به سیاره های دیگر می رود تا اخبار ها و اطلاعات آن سیاره را جمع آوری کند و نزد گاردین ها بیاورد. به همین دلیل گوست را پرنده اطلاعاتی گاردین ها می دانند. در این میان گیمر هایی که طرفدار فیلم تاج و تخت یا GOT بودند هم ناراحت شدند و اعتراضاتی را برای خود مطرح کردند.

دلیل این ناراحتی این بود که قبل از نورث یکی از شخصیت های فیلم تاج و تخت یعنی پیتر دینکلج صدا پیشه این ربات بود و نقش گوست را از آن خود کرده بود که بنا به دلایلی نورث برای این شخصیت در بازی Destiny 2 انتخاب شد و پیتر دینکلج کنار گذاشته شد. به دلیل این جا به جایی استودیو بانجی مجبور شد که کار های ضبط بازی را مجددا انجام دهد. آن ها صدای نورث را برای تمامی دیالوگ های موجود ضبط کردند و در یک بروزرسانی آن را جایگزین صدای دینکلج کردند تا بازی به وضعیت نرمال خود بازگردد.

بازی Destiny 2 برای تمامی کنسول های نسل هشت عرضه خواهد شد و همچنین برای پلی استیشن ۴ هم محتوایی را اضافه کرده است که دارای محدودیت زمانی هستند و باید در زمان مشخص شده آن بازی را خریداری کرد. آن ها بعد از کنسول های نسل هشت بازی را برای رایانه ها و سیستم های خانگی ارائه می کنند تا تمامی گیمر ها بتوانند تجربه این بازی را به لیست خود اضافه کنند.

البته طبیعی است که بدانید خرید این بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ منطقی تر است زیرا منافع بیشتری وجود خواهد داشت و اگر این بازی را پیش خرید کنید، یک پوسته رایگان هم از سوی استودیو دریافت خواهید کرد. بازی Destiny 2 در کنار بخش های بد داستانی خود و تکراری بودن مراحل بخش های جذابی هم برای کاربر دارد که یکی از آن ها حس خوب در هنگام شلیک و تیراندازی در بازی است.

این بخش را گیمر هایی که نسخه بتا این بازی را بر روی رایانه انجام داده باشند را به خوبی درک می کنند استودیوی بانجی هرچقدر هم در دیگر بخش ها کمبود داشته باشد، در این یک بخش سنگ تمام گذاشته است و باید از این لحاظ ساختار بازی را تحسین کرد. در بازی Destiny 2 شما یک تجربه بی نظیر از کار با اسلحه و تیراندازی خواهید داشت. تمامی اسلحه های بازی Destiny 2 نرم و لطیف ساخته شده اند و از سیستم دقیقی در تیراندازی بهره می برند و ADS دقیقی هنگام شلیک دارند.

جزئیات و بررسی حضور Nolan North در بازی Destiny 2 PS4 با نقش Ghost
جزئیات و بررسی حضور Nolan North در بازی Destiny 2 PS4 با نقش Ghost

این قابلیت ها به گیمر اجازه می دهد که کنترل دقیقی بر روی اسلحه داشته باشند و هدف گیری برای آن ها یک امر لذت بخش باشد. علاوه بر این تعداد اسلحه هایی که در بازی Destiny 2 زیاد است و هر اسلحه مهارت خاص خودش را دارد. همین تعداد زیاد باعث شده است که گیمر هیچ موقع احساس خستگی نسبت به اسلحه ها نداشته باشد و دائما بخواهد یکی از آن ها را امتحان کند.

در کنار همه این ها یک شخصی سازی کامل هم برای پوسته و انتخاب اسلحه ها وجود دارد که این بخش را برای همیشه تکمیل می کند و کوچک ترین عیبی نمی توان از اسلحه های بازی گرفت. با اسلحه ها و رقابت های مختلف می توانید غنیمت های زیادی برای خود جمع کنید که در برخی از مراحل برای تان کاربردی خواهد بود اما یادتان نرود که نباید به شدت غرق این بخش از بازی شوید و حواس تان باید به جنگ های اصلی بازی هم باشد.

بازی Destiny 2 از جزئیات دقیقی برخوردار است که هر گیمری می تواند از آن لذت ببرد. همین جزییات و دقت خاص در اسلحه ها باعث شده است که هیچ بازی شوتر دیگری نتواند به پای Destiny 2 برسد و حسرت اسلحه های این بازی را می خورند. در کنار بخش های رقابت و غنیمت یادتان نرود که داستان اصلی و گیم پلی بازی هم Destiny 2 با تمام کاستی های خود باز هم جذابیت زیادی دارد و نباید این بخش را فراموش کنید. شما در داستان بازی Destiny 2 PS4 رقابت ها و دیالوگ های زیادی خواهید داشت که باید مرحله به مرحله آن ها را طی کنید تا به نقشه نهایی برسید.

شاید یکی از عیب های گیم پلی بازی این باشد که توقف ها و مکث های زیادی در هنگام شروع مراحل و گیم پلی دارد و باعث می شود بعد از مدتی گیمر از این لودینگ ها خسته شود. به هر حال نباید لذت داستان را به خاطر این عیب ها رها کرد و هر گیمری حداقل باید یک بار داستان بازی Destiny 2 را امتحان کند. حداقل اگر دانست که علاقه ای به داستان ندارد می تواند بازی را در همان مرحله اول رها کند و بخش های دیگر آن را امتحان کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =