جزئیات و بررسی حملات DDoS روی سرورهای بازی Final Fantasy 14 PS4

 جزئیات و بررسی حملات DDoS روی سرورهای بازی Final Fantasy 14 PS4

 جزئیات و بررسی حملات DDoS روی سرورهای بازی Final Fantasy 14 PS4

طبق آخرین اخبار موجود در دنیای بازی‌های ویدیویی بازی Final Fantasy 14 با مشکلات زیادی مواجه شده است که باعث شده طرفداران این بازی به ابراز نارضایتی بپردازند کمپانی سازنده این بازی که آن را با نام اسکوئر انیکس می‌شناسیم اخیراً در این مورد واکنش نشان داده و گفته است که علت این مشکلات به خاطر حمله های DDOS می باشد.
در پستی که آن ها در وب سایت رسمی این بازی منتشر کردند این کمپانی یک بروز رسانی جدید را درباره مشکل های سرورهای بازی ارائه کرده است. گفتنی است پس انتشار بسته الحاقی Stormblood برای این بازی مشکلاتی به وجود آمده است. طبق اخباری که به گوش می رسد این مشکلات بیشتر در آمریکای شمالی در حال اتفاق افتادن است و تیم فنی کمپانی برای برطرف کردن مشکلات دچار مشکل شده است چرا که منبع این حملات مشخص نیست و آنها سرورهای بازی در دیتاسنتر آمریکای شمالی را هدف گرفتند.
آنها در ادامه گفتند که بسیار در حال تلاش برای رفع این مشکل می باشند اما به این دلیل که روش حمله ها خیلی عوض می شود امکان جلوگیری کردن از آنها خیلی سخت شده است و ما کماکان برای مقابله با این مشکلات در حال تلاش هستیم. حمله های DDOS جوری انجام می شوند که باعث اختلال و سرورها بشوند آنها با فرستادن اطلاعات خیلی زیادی روی یک سرور باعث اختلال آن می‌شوند و سرعت و پردازش سرویس ها را به خطر می اندازند چرا که درخواست های بسیار زیادی برای این سرور وجود دارد و سرور تا یک حدی می‌تواند آنها را انجام دهد و به سرانجام برساند.
معمولاً برای این نوع حمله ها از کامپیوترهای شخصی زیادی استفاده می شود خیلی وقت‌ها کسانی که از کامپیوتر شخصی آنها برای حمل استفاده می‌شود از وجود چنین اتفاقی که خبر ندارند و در واقع آنها نیز به نوعی قربانی محسوب می شوند. کمپانی درباره این حمله ها گفته است که سرورهای ما و تجهیزات شبکه ما بسیار تحت فشار قرار گرفتند و حتی خیلی از آنها قطع شده و از دسترس خارج شده اند ولی کماکان کادرفنی در حال مقابله با این مشکل می‌باشد.

 جزئیات و بررسی حملات DDoS روی سرورهای بازی Final Fantasy 14 PS4
جزئیات و بررسی حملات DDoS روی سرورهای بازی Final Fantasy 14 PS4

اما کمپانی درباره اینکه اطلاعات شخصی افراد هم در خطر است یا نه گفته است که به هیچ عنوان همچین چیزی نیست و هر چقدر هم حملات زیاد باشند بازهم هیچ‌ یک از اطلاعات شخصیت ها و اطلاعات شخصی بازیکن ها در معرض خطر نیست و کاربرها از این مورد نگرانی نداشته باشند.همین چندی پیش بود که استودیوی سازنده این بازی اعلام کرده بود کاربران این بازی PlayStation از ۱۴ میلیون نفر گذشته است.
در حالی که این عدد با در نظر گرفتن کاربرهایی که اکانت آزمایشی هم ساخته اند محاسبه شده بود ولی باز هم می‌توان گفت عدد بسیار بزرگ و حیرت‌انگیزی محسوب می‌شود مخصوصا برای کسانی که ابتدای انتشار این بازی را به یاد دارند این عدد شگفت انگیز چرا که آنها نتوانستند از یک اثر پر ایراد یک اثر منحصر به فرد بسازند.
این خبر وقتی منتشر شد که پنج سال از انتشار فاینال فانتزی ۱۴ می‌گذشت چرا که این بازی در ۲۷ آگوست ۲۰۱۳ برای کامپیوتر و پلی استیشن ۳ در دسترس قرار گرفته بود. البته لازم به گفتن است که این اولین نسخه از بازی این نبود که با این عنوان منتشر شد چرا که سه سال قبل از آن در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰ اولین نسخه فاینال فانتزی ۱۴ در دسترس قرار گرفت بازی که یک شکست فاجعه بار بود و کسی درباره آن چندان صحبت نمی کند.
یوشیدا درباره پنجمین سالگرد انتشار این بازی یک بیانیه داد و در آن گفت که درست است که نسخه اصلی این بازی در حد انتظارات درنیامد ولی ما به کمک رسانه‌ها و همکاران خود و همچنین با لطف بازیکنهای وفادارمان توانستیم این نسخه را در سال ۲۰۱۳ در دسترس قرار بدهیم بازی که موفق شد فاینال فانتزی ۱۴ را یک بار دیگر متولد کند و در پنج سال گذشته انقدر روشن کند که حالا می بینیم.

 جزئیات و بررسی حملات DDoS روی سرورهای بازی Final Fantasy 14 PS4
جزئیات و بررسی حملات DDoS روی سرورهای بازی Final Fantasy 14 PS4

او در این باره ادامه داد که همه ما در تیم های تولیدی و عملیاتی استودیو از وقتی این بازی در دسترس قرار گرفته با تمام توان خود برای بهتر کردن آن کار می‌کنیم و هر جا هم اشتباهی داشتیم این شما بودید که به ما مسیر درست را نشان داده اید همچنین وعده داد که داستان های حماسی و تجربه های جدیدی برای این بازی آماده شده و در آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت او گفت در حال حاضر به شدت در حال کار روی بازی هستیم تا از این بیشتر هم آن را گسترش بدهیم و بازیکن ها را با ماجراجویی های هیجان انگیزی همراه کنیم این بازی تمام اشتیاق و تعهد ما می باشد و از شما که ما را در این مسیر پشتیبانی می کنید ممنونیم.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =