دانلود رایگان بازی Orcs Must Die Unchained

Orcs Must Die Unchained PS4

بالاخره شرکت Robot Entertainment، بازی Orcs Must Die: Unchained را برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه کرد. بر اساس اخبار تازه منتشر شده از سوی کمپانی ربات اینترتینمنت، مشخص شد که بازی Orcs Must Die: Unchained برای PlayStation 4 منتشر شده است. طراحی این بازی در سبک اکشن و Tower defense (المان های دفاعی استراتژی) انجام گرفته است و سال پیش بود که شاهد انتشار آن برای کامپیوترهای شخصی بودیم و اینک وقت آن رسیده است که کاربران پلی استیشن ۴ هم بتوانند آن را تجربه کنند واز جنگ با اورک ها لذت ببرند.

Orcs Must Die Unchained PS4
Orcs Must Die Unchained PS4

نسخه کامپیوتری این بازی رایگان بود و هم اکنون نیز برای پلی استیشن ۴ به صورت رایگان ارائه شده است و به صورت Free to Play بر روی این کنسول قابل اجرا است. ترکیب المان های اکشن سوم شخص با دفاع از قلعه، می تواند تجربه متفاوت و البته لذت بخشی را برای کاربر فراهم کند.بازی Orcs Must Die به صورت یک مجموعه بوده و Orcs Must Die: Unchained، سومین سری این مجموعه است که طراحی آن به صورت زاویه دید سوم شخص می باشد.

وجود المان های دفاعی استراتژی توانسته است این بازی را جزو بازی های جذاب کند. کاربر در طول بازی، خود را در مقابل ارتش اورک ها خواهد دید و باید با آن ها به مقابله بپردازد. این کار از طریق ساخت ابزارهای مختلف و هم چنین ساخت برج های دفاعی صورت خواهد گرفت. در طول بازی، شاهد بیش از ده کاراکتر مختلف خواهید بود که در دسترس شما قرار خواهند گرفت و شما قادر به انتخاب هر کدام از آن ها خواهید بود. هر کدام از کاراکترها، دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود می باشند و تجربه های متفاوتی را برای شما رقم خواهند زد.

بازی Orcs Must Die: Unchained، هم دارای بخش تک نفره می باشد و هم بخش چند نفره را در آن شاهد خواهید بود. در بخش تک نفره و حالت تلاش برای بقا، شما باید با اورک ها به مبارزه بپردازید. البته نکته جالب توجه این بخش این است که تعداد این اورک ها بسیار زیاد بوده و رفته رفته بر قدرت آن ها افزوده می شود و مبارزه را برای کاربر سخت تر می کند اما نکته جالب توجه بازی این جاست که کشتن هر کدام از آن ها، موجب کسب امتیاز برای شما خواهد شد و این امتیازات شما را قادر خواهد ساخت تا ابزارهای دفاعی خود را ارتقا دهید و از این طریق، خود را در مقابل حملات اورک ها قوی تر کنید.

پس هر چقدر در کشتن دشمنان تلاش بیشتری کنید، به همان اندازه نیز قوی تر خواهید شد و شکست شما به سختی صورت خواهد گرفت. در بخش چند نفره و Sabotage، شاهد قرارگیری دو تیم که هر کدام از آن ها متشکل از سه نفر می باشند، رو در روی هم خواهید بود. هر کدام از این تیم ها، باید به احضار اورک ها و هم چنین جادوهای مختلف و باس ها در مسیر تیم مقابل بپردازد و از این طریق به رقابت با تیم مقابل بپردازد.

برنده بازی تیمی خواهد بود که بتواند امتیاز بیشتری را از آن خود کند. این بخش را هم می توان از جذاب ترین بخش های بازی دانست چرا که تجربه ثابت کرده است، بخش چند نفره بازی ها، کاربران بیشتری را جذب خود می کند.خبر خوبی هم برای کاربران دارای اشتراک پلی استیشن پلاس در راه است و آن خبر این است که این کاربران خواهند توانست تا ۱۵ آگوست یعنی ۲۴ مرداد ماه، بسته الحاقی این بازی را نیز دریافت کنند. این بسته الحاقی شامل ۲۰ دلار محتوا می باشد و کاربران دارای اشتراک پلی استیشن پلاس خواهند توانست آن را به صورت رایگان دریافت کنند.

آیتم هایی که در این بسته وجود دارد، شامل موارد زیر است:

  • ۱۲۵۰ عدد گلد
  • ۸۰۰۰ عدد اسکال
  • اسکین Maximilian Lucky Tunic
  • اسکین Gabriella Violet Vintage
  • نگهبان اژدها (Dragon Guardian)
  • ۱۰ عدد از آیتم Scrolls of the Unchained
  • ۱۰ عدد از آیتم Scrolls of Slow
  • بیش از ۱۰۰ معجون خشم
  • بیش از ۱۰۰ معجون سلامتی
  • یک هفته Battle Pass

در مورد Battle Pass باید بگوییم که قابلیت آن را دارد که به شما و تیم تان، جایزه های متعدد و هم چنین اکس پی بدهد. البته مدت زمان آن محدود بوده و حدود یک هفته این امکان را خواهید داشت. هزینه عضویت پلی استیشن پلاس سونی، حدود شصت دلار در سال می باشد. این کاربران می توانند به بخش آنلاین بازی ها دسترسی داشته باشند و هم چنین ماهانه به تجربه بازی های جدید پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و پلی‌استیشن ۳ بپردازند.

نسخه های قبلی این مجموعه توانسته اند با سبک خاص خود و البته وجود ویژگی های مثبت فراوان مانند گیم پلی جذاب، موسیقی هماهنگ با گیم پلی و محیط و البته هیجان انگیز و … کاربران زیادی را جذب خود کنند. انتظار می رود سومین نسخه از این مجموعه هم در این زمینه موفق عمل کند. البته از این نسخه بازی انتظار بیشتری از سری های قبلی این مجموعه می رود چرا که سازندگان با توجه به نظرات کاربران توانسته اند به نقایص و ضعف های بازی آشنایی پیدا کنند و در صدد رفع آن ها برآیند و از این طریق، بازی کم نقصی را ارائه دهند تا بتواند کاربران را راضی تر کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + یک =