جزئیات و بررسی دانلود محتوای بازی Spyro Reignited Trilogy PS4

جزئیات و بررسی دانلود محتوای بازی Spyro Reignited Trilogy PS4

جزئیات و بررسی دانلود محتوای بازی Spyro Reignited Trilogy PS4

در این نسخه برای تجربه ی قسمت های دوم وسوم بدون دانلود محتوای مخصوص امکان ندارد. اما در این زمینه توضیحاتی داده شد که برای تجربه قسمت های دوم و سوم فقط لازم است بخش هایی را دانلود کرد به معنای دیگر فقط بعضی بخش ها برای دانلود در دسترس است. در دیسک های خریداری شده نسخه ی اول به صورت کامل وجود دارد و بخش هایی از نسخه دوم و سوم در دیسک وجود دارد ولی اگر می خواهید کامل این بازی را انجام دهید باید همیشه آپدیت باشید.

جزئیات و بررسی دانلود محتوای بازی Spyro Reignited Trilogy PS4
جزئیات و بررسی دانلود محتوای بازی Spyro Reignited Trilogy PS4

اول این بازی قرار بود در سی شهریور عرضه شود اما با تاخیر رو به رو شد و ۲ آبان ماه عرضه شد. این بازی برای پلی استیشن و XBOX one و PS4 منتشر شده است. این بازی در اصل توسط اینسامینیاک گیمز ساخته شده ولی نخسه ها ی ریمستر به استودیو TOYS FOR BOB سپرده شده است و همچنین با طراحی های زیبا تر و قدرتمندتری رو به رو خواهیم شد که باعث لذت بردن ما می شود. این بازی طرفدار ها ی بسیار زیادی دارد . پیش فروش این بازی بیش از انتظار همگان بود.
این بازی از امتیازات بالایی برخوردار است و طراحی اژدهای بامزه باعث جذاب تر شدن بازی شده است. اولین نسخه ی این بازی در سال ۱۹۹۶ ارائه شد. در ساخت این بازی بسیار دقت عمل داشته اند ، برای همین این بازی تبدیل به یک شاهکار شده است.
خوبی که این بازی دارد در بازی طنز پردازی هم می شود . شاید بتوانیم بگوییم که اسپایرو اژدهای بنفش از معروف ترین کاراکتر ها است.
در ابتدا قرار بود اسم اسپایرو پیت باشد اما اژدهای توی والت دیزنی هم پیت نام داشت به همین خاطر نظر ها برگشت و اسمش اسپایرو شد که معنای اسم آن اژدهاایی است که از دهان خود آتش میدهد. بازیگر معروف ارباب حلقه ها الی جا وود به جای اسپارو حرف می زند و یکی از جذاب ترین دوبلر ها ی آن که از نظر بنده بسیار جذاب است مارک همیل بازیگرجنگ ستارگان است او همچنین دوبلر جوکر هم است.

از زمان عرضه این بازی ۲۲ سال می گذرد. این بازی اوایل چنان بالا نبود اما به مرور زمان بسیار همه پسند شد آن هم با بازسازی جدید آن. اول قرار نبود اسپایرو به رنگ بنفش باشد اما بعد ها سازنده ی آن تصمیم گرفت تا رنگ آن را بنفش کند تا با تمام کاراکتر های بازی ها فرق داشته باشد و یک شخصیت بسیار متفاوت در بازی های ویدئویی باشد. این بازی وقتی که ساخته شد در زمان خود از گرافیک فوق العاده ای برخوردار بود و هنوز هم همینگونه است .طراح وناشر این بازی بعد ها کاراکتر های فوق العاده تری به وجود آورد. جالب است که بازی اسپایرو وقتی که تمام می شود در واقع به پایان نمی رسد حالا باید در مرحله بچرخد و بازی را تکمیل کند در آن زمان این ایده ترکوند.

جزئیات و بررسی دانلود محتوای بازی Spyro Reignited Trilogy PS4
جزئیات و بررسی دانلود محتوای بازی Spyro Reignited Trilogy PS4

اسپایرو ۲۰ ساله است. اول قرار بود که اسپایرو یک اژدهای سن و سال دار باشد ولی بعد ها سازندگان آن به این فکر افتادند که نمی توانند با اژدهای بزرگسال با کودکان خوب ارتباط بر قرار کنند ، بنابراین او را ۲۰ ساله در نظر گرفتند که در دنیای اژدها ها، او بسیار کوچک است. دیگه فکر کنم خود شما می دانید اژدها ها چندین و چند هزار سال زندگی می کنند. این بازی به هر حال حس و حال قدیمی دارد ، ولی به هر حال جذاب است. اسپایرو با بیرون دادن آتش و شاخ زدن می تواند دشمنانش را از بین ببرد.
کرش به همراه اسپایرو بازسازی شده است و باعث شده تا این دو بازی جذاب تر شوند. تاکید می کنم این بازی از گرافیک بالایی برخوردار است و واقعا یک بازی تمام عیار است. اسپایرو در این بازی به کمک اژدها های دیگر می رود که الان هر کدام شخصیت ها ی مختلفی دارند. تا یادم نرفته بگویم موسیقی های کلاسیک این بازی ما را واقعا به وجد می آورد و ما را به ۲۲ سال پیش سوق می دهد. هنوز توضیحات زیادی هست که بتوانم راجع به این بازی بدهم ولی خوب این کار را نمی کنم تا خود شما بازی با اسپایرو را تجربه کنید و لذت ببرید
.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =