جزئیات و بررسی دانلود محتوا برای تجربه ی بازی Spyro 2 و Spyro 3 در Spyro Reignited Trilogy

جزئیات و بررسی دانلود محتوا برای تجربه ی بازی Spyro 2 و Spyro 3 در Spyro Reignited Trilogy

جزئیات و بررسی دانلود محتوا برای تجربه ی بازی Spyro 2 و Spyro 3 در Spyro Reignited Trilogy

اگر قصد دارید تا ریمستر سه گانه محبوب و خاطره انگیز Spyro را که Spyro Reignited Trilogy نام دارد بازی کنید، باید بدانید که برای تجربه کردن دو قسمت دوم و سوم از این ریمستر با نام های Spyro 2: Ripto’s Rage و Spyro: Year of the Dragon می بایست دانلودهای پرحجمی را انجام دهید. در این راستا سایت رسمی بازی Spyro Reignited Trilogy (Spyrothedragon.com) اعلام کرده است که در صورت علاقه به بازی کردن Spyro 2: Ripto’s Rage و Spyro: Year of the Dragon به وسیله دیسک فیزیکی بازی، لازم است تا دانلودهایی را انجام دهید.
بر همین اساس نیز از کمپانی ناشر این بازی، اکتیویژن (Activision)، درخواست شد تا برای روشن شدن هرچه بهتر ماجرا توضیحاتی را ارائه بدهد و آنها این گونه پاسخ دادند:
در حال حاضر دانلود کردن به روزرسانی ها پس از خریداری بازی مسئله ای است معمول و فراگیر، مطمئنا بازیکنان پس از این که بازی را خریداری کنند و توضیحات روی بسته و یا در اینترنت را مطالعه کنند به این نکته پی خواهند برد که چه چیزی را باید برای کامل کردن بازی دانلود کنند.

جزئیات و بررسی دانلود محتوا برای تجربه ی بازی Spyro 2 و Spyro 3 در Spyro Reignited Trilogy
جزئیات و بررسی دانلود محتوا برای تجربه ی بازی Spyro 2 و Spyro 3 در Spyro Reignited Trilogy

با این حال و حتی با وجود توضیحاتی که از سوی اکتیویژن ارائه شده باز هم به طور کامل مشخص نیست که بازیکنان باید چه چیزی را برای بازی  کردن دانلود کنند. حدس و گمان ها پیرامون سه موضوع است. عده ای عقیده دارند که این گفته ها به این معنا خواهد بود که بازیکنان باید تمامی حجم دو بازی Spyro 2: Ripto’s Rage و Spyro: Year of the Dragon را دانلود کنند.
از طرف دیگر جمع دیگری باور دارند که منظور از محتوای دانلودی ذکر شده تنها به معنای بارگیری بخشی از حجم بازی PS4 خواهد بود و نه تمام حجم آن حتی گمانه زنی ها بر این موضوع نیز تاکید دارند که شاید مقصود از اعلامیه موجود در سایت رسمی بازی Spyro Reignited Trilogy چیزی نباشد جز آپدیت روز اول بازی که در سایر بازی ها نیز دیده شده است.

با تمام این حدس و گمان ها و اعلامیه سایت رسمی بازی Spyro Reignited Trilogy و هم چنین اظهار نظر اکتیویژن به نظر می رسد که بخشی از محتوای دو بازی Spyro 2: Ripto’s Rage و Spyro: Year of the Dragon در هنگام عرضه به صورت دیسک های فیزیکی، به روی این دیسک ها در اختیار مخاطب نخواهد بود و او باید خود این بخش ها را دانلود کند.
داستان ساخت ریمستر سه گانه بازی Spyro به هنگامی بازمی گردد که در سال ۲۰۱۷ غول دنیای بازی های ویدیویی، کمپانی اکتیویژن (Activion)، اقدام به عرضه ریمستر سه قسمت از سری بازی های کرش بندیکوت (Crash Bandicoot) با نام Bandicoot N. Sane Triology کرد. شاید اکتیویژن فکرش را هم نمی کرد انتشار ریمستر کرش بندیکوت همراه شود با استقبال بسیار خوب گیمر ها و منتقدین باشد.
اما این اتفاق افتاد و بازی Bandicoot N. Sane Trilogy توانست امتیازات بسیار بالایی را نیز از منتقدین دریافت کند. در کنار استقبال مردم و منتقدین از بازی، ریمستر کرش بندیکوت موفق شد در بازار گیم نیز موفق عمل کند و فروش خوبی را از خود به جای گذارد. احتمالا همین جا بود که اکتیویژن به مجموعه این عوامل نگاه کرد و تصمیم گرفت تا در ساخت ریمستر بازی های قدیمی و خاطره انگیز، تنها به سه گانه کرش بندیکوت اکتفا نکند.
بنابراین چشم ها بر اکتیویژن بود تا به سراغ ساخت ریمسترهای دیگری نیز برود و همینطور هم شد. در این اثنا اکتیویژن از میان گزینه هایی که پیش رویش داشت سری بازی های محبوب و خاطره انگیز Spyro را برای ساخت و انتشار ریمستر انتخاب کرد. به همین خاطر کمپانی اکتیویژن به سراغ استودیو Toys for Bob رفت تا ماموریت ساخت Spyro Reignited trilogy را به این استودیو واگذار کند.

سه گانه Spyro Reignited trilogy را سه بازی تشکیل داده اند با این نام ها که به ترتیب انتشارشان است Spyro، Spyro 2: Ripto’s Rage و Spyro: Year of the Dragon. هر سه این بازی ها ریمستر و بازسازی شده ی هم نام های قبلی شان هستند یعنی هر کدام از این سه یک نسخه قدیمی تر دارند با همین نام هر چند عنوان بازی ها همان است که پیش تر بود اما نسخه های جدید همراه شده اند.
با جلوه های بصری متفاوت با نسل قبلی بازی های Spyro هر چند که جلوه های ویژه بازی تفاوت هایی با سری های قبلی دارد اما نباید این به این شکل معنا شود که بازی پی اس ۴ از حال و هوای نسخه ی سنتی دور شده زیرا که تیم سازنده بازی در استودیوی Toys for Bob کوشش بسیاری کرده اند تا گیم پلی بازی را بر اساس همان گیم پلی خاطره انگیز و قدیمی و با همان فضای دوست داشتنی و فانتزی در اختیار مخاطب قرار دهند.

جزئیات و بررسی دانلود محتوا برای تجربه ی بازی Spyro 2 و Spyro 3 در Spyro Reignited Trilogy
جزئیات و بررسی دانلود محتوا برای تجربه ی بازی Spyro 2 و Spyro 3 در Spyro Reignited Trilogy

این تلاش منجر شده است که در کنار بازیکنی که برای اولین بار تصمیم گرفته به تجربه ی این سری بپردازد، طرفداران قدیمی و سنتی این مجموعه نیز قادر باشند تا بازی محبوب خود را در پوسته ای جدید بار دیگر تجربه کنند و در نهایت نیز هر دو گروه از انتخاب این مجموعه کاملا خرسند باشند. آن دسته از گیمرهایی که تجربه بازی کردن این مجموعه را داشته اند بدون شک در خاطرشان هست که در این بازی سبک پلتفرمر می بایست در سفر با اژدهایی کوچک و بامزه همراه شد و به جنگ دشمنان پلید و شرور سرزمین اژدهایان رفت.
بازی در بخش گیم پلی به شدت سرگرم کننده و دوست داشتنی است و با فضای فانتزی که در اختیار بازیکن می گذارد امکان ندارد که به سراغ بازی بروید و نخواهید که بیشتر و بیشتر به بازی کردن ادامه دهید. در نمره هایی که بازی از منتقدین گرفته نیز به خوبی مشخص است که ریمستر ارائه شده از سوی اکتیویژن توانسته همانند ریمستر سری کرش بندیکوت موفق عمل نماید و حتی بهتر از آن ،
این بازی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان ارائه شده است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =