درآمد ۵۰۰ دلاری استریمر بازی Fortnite

جزئیات و بررسی درآمد 500 دلاری استریمر بازی Fortnite PS4 درماه

تا به حال به کسب درآمدی که سرشار از تفریح و لذت باشد دیده اید؟ شما گیم بازان حرفه ای تا به حال به کسب درآمد از طریق بازی و گیم فکر کرده اید؟ درباره ی استریم کردن و استریمر ها چیزی می دانید؟ با ما همراه باشید تا با اطلاعات هیجان انگیز درباره ی گیم و کسب درآمد از آن شما را شگفت زده کنیم.

استریم چیست و استریمر کیست؟

گیم یک صنعت پر سود است که بازار آن تاکنون دچار رکود و کساد نشده است. از طراحان و تولید کنندگان یک بازی تا گیمر ها و کاربران بازی می توانند از طریق آن کسب درآمد کنند. این که طراحان و تولید کنندگان از بازی ها سود می برند امری بدیهی و آشکار است اما سوالی که در این جا پیش می آید، این است که کاربران چگونه می توانند در این صنعت پر سود سهیم شوند. در این جا به تعریف استریمر می پردازیم. استریم کردن به این معناست که کابر هنگام بازی خود خصوصا بازی هایی که در آن ها مهارت فوق العاده دارد، از بازی خود به صورت زنده فیلم می گیرد و منتشر می سازد.

جزئیات و بررسی درآمد 500 دلاری استریمر بازی Fortnite PS4 درماه
جزئیات و بررسی درآمد ۵۰۰ دلاری استریمر بازی Fortnite PS4 درماه

به این صورت دیگران از دیدن بازی PS4 او سرگرم می شوند و اگر از کار استریمر خوششان بیاید، مبلغی پول به حساب او واریز می کنند. استریمر های موفق زیادی در جهان هستند که مبالغ هنگفتی از استریم کردن بازی خود کسب می کنند. مثلا کاربری با نام مستعار شرود Shroud استریمری است که هر روز چند هزار دلار در آمد دارد. او یک کاربر جوان ۲۴ ساله است که استریم های او بیشتر از بیست میلیون بازدید کننده را به خود جلب کرده است.

توصیه می کنیم یک بار استریم او را تماشا کنید. کاربری با نام دکتر دیسریسپکت نیز با خلاقیت و کارها ی فانی که حین استریم هایش انجام می دهد، توانسته بیش از هفتاد میلیون نفر بازدید کننده را به خود جذب نماید. دکتر دیسریسپکت به عنوان بهترین استریمر سال ۲۰۱۷ انتخاب شد. او توانسته از میان شرکت های صاحب نام جذب اسپانسر کند و تاکنون صد ها هزار دلار درآمد از راه استریم کردن کسب کرده است. اگر فضای استریم کردن به درستی شناخته شود، و افراد با استعداد و خلاق به سراغ آن بروند، می توان با آن درآمدهای هنگفتی کسب کرد.

استریمر معروف بازی Fortnite کیست؟

نام او تایلر بنویس است. او در مصاحبه ای که اخیرا داشته است، اذعان کرده که درآمدی بیش از پانصد هزار دلار از راه استریم کردن به دست آورده است. نام کاربری تایلر در شبکه ی توییچ، نینجاست. او به یکی از مشهور ترین کسانی در دنیا تبدیل شده که بازی های خود را استریم نموده و از راه آن کسب درآمد می کنند. تایلر بنویس یا همان نینجای شبکه ی توییچ، به تازگی بازی Fortnite را با همراهی رپر معروف اهل آمریکا با نام دریک استریم کرد و به دلیل حضور ویژه ی این رپر توانست رکوردی جدید در جذب بازدید کننده ی آنلاین را به نام خود ثبت نماید. رکورد او جذب پانصد هزار تماشاچی آنلاین بود.

این رکورد شکنی سبب شد تایلر بنویس راه هموار تری برای نیل به شهرت و کسب درآمد بیابد. او در یک مصاحبه که اخیرا با سایت فوربس انجام داد، بر درآمد هنگفت پانصد هزار دلاری خود از استریم گیم صفحه گذاشت. قوانینی در خصوص اشتراک کانال ها در توییچ وجود دارد که ایجاب می کند بخشی از درآمد کاربران کانال ها به حساب صاحب کانال تعلق گیرد. کاربران عادی لازم است برای اشتراک یک کانال مبلغی پرداخت نمایند.

جزئیات و بررسی درآمد 500 دلاری استریمر بازی Fortnite PS4 درماه
جزئیات و بررسی درآمد ۵۰۰ دلاری استریمر بازی Fortnite PS4 درماه

نینجا پس از مصاحبه ای که با سایت فوربس انجام داد، در مصاحبه ای دیگر با سایتی به نام CNBC شرکت کرد و به طور ویژه به مسائل مالی پرداخت. البته او به طور واضح درآمد خود را اعلام ننمود اما درباره ی راه های کسب و کار از طریق استریم کردن بازی Fortnite و بازی های دیگر و کارهایی که با درآمدش می کند، برای افراد علاقه مند و استریمر های تازه کار صحبت کرد. البته ناگفته نماند او در این مصاحبه توصیه ای ویژه کرد که استریمر ها هرگز درس و شغل اصلی خود را برای استریمر شدن رها نکنند. بازی های پلی استیشن ۴ اورجینال را با مناسبترین قیمت ها از ما خریداری کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − پنج =