بررسی چالش های جان ویک در بازی Fortnite

جزئیات و بررسی در دسترس قرار گرفتن چالش های جان ویک در بازی Fortnite PS4

مخاطبان بازی Fortnite در حال حاضر این امکان را دارند که با حالت Wick’s Bounty چالش‌ های گوناگون جان ویک را اجرا کنند و این شخصیت را نیز بخرند. با اکران شدن فیلم Avengers: End Game، استودیوی Epic Games تولید کننده و البته ناشر اثر Fortnite، حالتی تحت عنوان End Game را در این اثر طراحی کرده تا گیمر ها بتوانند تجربه تازه ای را به دست آورند. از سوی دیگر شخصیت هایی با الهام گرفتن از بلک ویدو و استارلرد نیز در فروشگاه این بازی قرار داده شده اند تا امکان خرید آن ها را داشته باشید.

جزئیات و بررسی در دسترس قرار گرفتن چالش های جان ویک در بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی در دسترس قرار گرفتن چالش های جان ویک در بازی Fortnite PS4

بر اساس تازه ترین اخبار منتشر شده از بازی Playstation، به ‌مناسبت اکران فیلم John Wick 3: Parabellum، رویداد جدیدی با محور قرار دادن کاراکتر جان ویک در اختیار گیمر های فورتنایت قرار گرفته است. در حال حاضر مخاطبان بازی فورتنایت با مراجعه نمودن به بازی، حالت Wick’s Bounty را می بینند. در این حالت هر گروهی که قادر باشد زودتر از بقیه گروه ها ۵۰۰ سکه به دست بیاورد، برنده خواهد بود.

به دست آورد سکه ها

سکه ‌ها نیز با کشتن گیمر های دیگر و همچنین در نقشه‌ بازی به دست می آیند. در ‌این‌ بین باید بدین نکته اشاره شود که در صورت مردن می توانید دوباره به بازی ملحق شوید ولی کلیه سکه ‌های دریافتی شما از دست خواهد رفت. به غیر از حالت جدید، شش چالش نیز در ارتباط با حالت Wick’s Bounty در اختیار مخاطبان قرار گرفته شده و گیمرها با انجام دادن این چالش ‌ها به جز جمع آوری امتیازات و یک کیف سکه شکل، قادر خواهند بود که چتر و رنگ ویژه جان ویک را نیز به دست بیاورند.
ضمنا با مراجعه نمودن به ‌فروشگاه اپیک گیمز، این امکان را خواهید داشت تا شخصیت جان ویک و تبر او را نیز بخرید. در این بین دقت داشته باشید که شخصیت جان ویک، دقیقا بر اساس ظاهر او در فیلم مورد طراحی قرار گرفته است. این در شرایطی که در فصول قبلی، شخصیتی با الهام گرفتن از کاراکتر جان ویک در سیزن ‌پس بازی فورتنایت طراحی شده بود. ابتدای هر دور این بازی چندان جذابیتی ندارد زیرا همه در پی سلاح و امکانات دیگر به منظور ساخت و ساز خود هستند. البته این بازی به نحوی مورد طراحی قرار گرفته که سلاح های بهتر در مرکز این نقشه قرار گرفته و خودتان باید انتخاب نمایید که آیا حاضر هستید خطر کرده و به مرکز نقشه بروید یا اینکه به تدریج خود را تجهیز نموده و به جنگ دشمنان بروید.

جزئیات و بررسی در دسترس قرار گرفتن چالش های جان ویک در بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی در دسترس قرار گرفتن چالش های جان ویک در بازی Fortnite PS4

از جمله ویژگی ‌های خاصی که باعث شده بازی فورتنایت بسیار جذاب شود ردگیری کاربران است. هر موقع که شما تیری شلیک نمایید یا اینکه از سلاحتان استفاده کنید در واقع موقعیت خود را لو می دهید و بازیکنان دیگر مخفی گاه شما را خواهند یافت و احتمالا کشته خواهید شد. این ویژگی بازی موجب تمایز کامل بازی فورتنایت از بازی PUBG می گردد. در بازی فورتنایت شما قادر نیستید که همه رقبای خود را بدون سر و صدا بکشید. ممکن است با این روش بتوانید تا ده نفر پایانی برسید ولی سرانجام مجبور به درگیری مستقیم خواهید گشت.
یکی دیگر از ویژگی های خاص این بازی Playstation 4 مربوط به ساخت و ساز آن می شود. شما فقط یک جان داشته و بازی مجبورتان خواهد کرد که وارد درگیری شوید؛ پس در بخش های پایانی هر دور هر بازیکنی که Loot و یا منابع بیشتری را جمع کرده باشد می تواند شانس بالاتری برای برنده شدن داشته باشد. تقریبا همه چیز هایی که در بازی دیده می شود را می‌ توان به وسیله یک تبر نابود کرد و از منابع آن استفاده نمود. سنگ ها، درخت ‌ها و ماشین ‌ها به منظور استفاده کردن از سنگ و چوب و فلز قابل تخریب می باشند.
با استفاده از این گونه منابع شما قادر به ساختمان سازی خواهید بود. در صورتی که لازم باشد قادر هستید برای خود پل بسازید. همچنین این امکان را دارید تا برجی برای خودتان بسازید و در قسمت بالایی آن پناه بگیرید و دشمنان را هدف قرار دهید. البته دقت کنید هر چیزی که به وسیله گیمر ها ساخته می ‌شود قابلیت تخریب را نیز خواهند داشت. ساخت و ساز در این بازی خیلی سریع و راحت انجام می شود زیرا برخی مواقع مجبور خواهید شد تا در موقع درگیری سریعا برای خودتان پله و دیوار بسازید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =