بررسی دسترسی بازی Call of Duty Black Ops 4 از طریق بتل نت

دسترسی به بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 احتمال از طریق بتل نت صورت می گیرد

استودیو اکتیویژن در روز گذشته بازی Call of duty black ops 4 را معرفی کرد. استودیو اکتیویژن برای محصول خود برنامه هایی دارد احتمالا شرکت بتل نت توزیع بازی Black ops 4 را همانند بازی Destiny 2 به عهده خواهد داشت. در صفحه ی وب سایت Call of duty علاوه بر آشنا کردن با بازی Black ops گیمر ها می توانند از راه حساب های خصوصی خود در Call of duty به اکانت Battle.Net اتصال پیدا کنند. این یعنی اینکه بازی های Call of duty مخصوصا Black Ops 4 روی کامپیوتر های شخصی از راه سرویس بتل نت نیز در اختیار خواهند قرار گرفت.

دسترسی به بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 احتمال از طریق بتل نت صورت می گیرد
جزئیات و بررسی دسترسی به بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 از طریق بتل نت

استودیو اکتیویژن می تواند با عرضه ی Black Ops 4 که یکی از بزرگترین ساخته هایش است فقط از طریق بتل نت، از امتیازات آن سرویس بهره مند شود. کارکنان اکتیویژن از توزیع Destiny 2 توسط بتل نت با استقبال بی سابقه ای رو به رو شدند و تجربه ی موفقی را به دست آوردند. این موضوع نشان دهنده ی این است که اکتیویژن توانایی این را دارد که روی توزیع بازی های خود، برای این سرویس آنلاین که مخاطبان زیادی دارد هزینه کند و سرمایه گذاری کند. در واقع در جدید ترین نسخه کالاف دیوتی Black Ops 4 با تحولات زیادی نسبت به نسخه های گذشته ی خود بوده است.

این مجموعه ی قدیمی با عملکرد خود باعث شده است که کاریران زیادی برای تولید هر ساله ی آن ها اشتیاق داشته باشند. تغییرات در این نسخه را می توان به نبودن قسمت داستانی بازی اشاره کرد که از ابتدای این عملکرد افرادی موافق این تصمیم بودند و افرادی نیز مخالفت خود را اعلام کردند. اما بالاخره با حذف داستانی بازی،بازی به سود بخش های دیگر به پایان می رسد.

در این نسخه از بازی Black Ops 4 ماموریت های یک نفره ی بازی جالب نیستند و طراحان بازی آن ها را برای آشنا شدن با خصوصیات هر شخصیت و یادگیری توانایی آن ها ساخته اند.

به همین دلیل هم بخش تک نفره ی بازی چندان جالب و جذاب نیست اما قسمت های چند نفره و زامبی کشی و بخش های بتل رویال بسیار هیجان انگیز هستند. در قسمت تیر اندازی و گان پلی آن خیلی جذاب است و روان بودن تیر اندازی در آن کاملا حس می شود. تیر اندازی به دشمنان با انواع اسلحه ها و رگبار ها و تجهیزات جنگی باعث هیجان و لذت خیلی زیادی می شود. به خاطر همین موضوع هم تیر اندازی و جنگیدن برای شما تکراری نمی شود. در مورد حالت های چند نفره که خیلی هیجان انگیز هستند و شما می توانید با بازی کردن از هر کدام از شخصیت ها لذت کافی از بازی را ببرید.

دسترسی به بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 احتمال از طریق بتل نت صورت می گیرد
جزئیات و بررسی دسترسی به بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 از طریق بتل نت

یکی از نکاتی که در قیاس با نسخه ی قبلی Black Ops 3 که تغییر کرده است، این است که احیای اتوماتیک سلامتی را به طور کامل حذف شده است و این موضوع باعث شده است که بازی واقعی تر جلوه کند. طراحان این بازی این تغییر را به گونه ای به بازی اضافه کرده اند که شما برای به دست آوردن آیتم احیای سلامتی، احتیاج نیست که در اطراف بازی به جستجو بپردازید بلکه فقط با زدن دکمه ی L1 در صورت نیاز قسمتی از سلامتی کاراکتر تان را زنده کنید.

این بازی طوری طراحی شده است که با ادامه ی بازی جوایزی را به شما هدیه می دهد که شما را به ادامه ی مسیر بازی ترغیب می کند و هم چنین سلاح های جدید ی را در اختیارتان می گذارد.
در بخش زامبی این بازی شما علاوه بر از بین بردن زامبی ها باید ماموریت هایی را که به عهده ی شما می گذارند هم انجام بدهید. در بخش بتل رویال بازی که بهترین بخش بازی نیز می توان گفت، یکی از آن ها، داشتن نقشه ی بسیار خوب بازی است. نکته ی بعدی وجود کاراکتر های گوناگونی که از اول در اختیار شما قرار ندارند و بعد از آزاد کردن آن ها که با ماموریت های نسبتا سخت و طولانی است به بازی اضافه می شوند و در کل می توان گفت این بازی با سبک شوتر برای کاربران، بازی لذت بخشی خواهد بود. بازی Call of duty :Black Ops 4 که برای پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی و ایکس باکس وان توزیع می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =