دسترسی رایگان به آیتم‌ بازی Fortnite مشترکین پلی استیشن پلاس

جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به آیتم‌ های بازی Fortnite برای مشترکین پلی استیشن پلاس

طبق جدید ترین اخبار صنعت گیم، استودیو اپیک گیمز، سومین بسته از آیتم های رایگان بازی را در دسترس کاربران سرویس پلی استیشن پلاس قرار داد. اگر شما از کاربران بازی فورتنایت بخش بتل رویال می باشید و همینطور عضو سرویس پلی استیشن پلاس هستید این مورد می تواند خبر بسیار خوبی برای شما باشد. همانطور که بیان شد استودیو اپیک گیمز آیتم های بخصوص، رایگانی را برای کاربران سرویس پلی استیشن پلاس کنسول پلی استیشن ۴ در نظر گرفته است.
این پلی استیشن پلاس شامل سه آیتم انحصاری Fortnite Battle Royale: PlayStation Plus Celebration Pack بسته مذکور می باشد که به کاربران سرویس پلی استیشن پلاس تعلق می گیرد. آیتم های انحصاری مذکور شامل یک گرایدر، تبر و نور های های هوایی هنگام ورود، می شود. آیتم گلایدر که فلاپی گلایدر نام دارد دارای رنگ آبی و سفید و چهره ای نام Controller Pickaxe دوست داشتنی می باشد که با چشم های درشت طراحی شده است.

جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به آیتم‌ های بازی Fortnite برای مشترکین پلی استیشن پلاس
جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به آیتم‌ های بازی Fortnite برای مشترکین پلی استیشن پلاس

آیتم بعدی تبری است که طرح رعد و برق روی آن وجود دارد. در پایان هم آیتم هایی برای کاراکتر ها قرار داده شده است که در زمان فرود از آسمان رد پای نورانی شکل از خود بر جای می گذارند. این آیتم ها مانند دیگر آیتم های فورتنایت، جنبه شخصی سازی دارند و بر روی گیم پلی بازی شما تاثیر نخواهند گذاشت. البته ممکن است که چشم های بزرگ گلایدر باعث خنده و حواس پرتی حریفان شما شود.
این مورد را در نظر داشته باشید که داشتن اشتراک در سرویس PlayStation Plus، برای کسب آیتم های جدید امری ضروری می باشد. Fortnite از معدود بازی های Online می باشد که جهت انجام بخش Battle Royal آن نیاز به اشتراک در سرویس PlayStation PLus نخواهید داشت. آیتم های رایگان منتشر شده از صفحه پلی استیشن نتورک قابل دریافت می باشد. آیتم های نام برده در اصل سومین آیتم هایی می باشند که در سال جاری در دسترس مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس قرار می گیرند.
این نکته را در نظر داشته باشید که دو آیتم پیشین دیگر در دسترس نیستد به همین دلیل اگراز کاربران بازی فورتنایت بتل رویال هستید و جزو مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس هم می باشید، برای دریافت این بسته به هیچ وجه درنگ نکنید. در حال حاضر بازی فورتنایت در فصل پنجم خود قرار دارد و چالش های مختلفی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. اگر تا به حال به انجام بازی فورتنایت نپرداخته اید و اطلاعات کمی نسبت به آن دارید، نیاز است در رابطه با آن توضیح مختصری برایتان شرح دهم. می باشد.
که بخش بتل رویال آن به صورت Save The World’s و Battle Royal بازی فورتنایت دارای دو بخش رایگان برای کاربران PlayStation 4، ایکس باکس وان، نینتندوسوییچ، پی سی، آی اوس و اندروید در دسترس آن رایگان نمی باشد و همینطور در کنسول پلی استیشن ۴Save The World’s می باشد اما دسترسی به بخش برای دسترسی به این بخش باید اشتراک پلی استیشن پلاس داشته باشید.

جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به آیتم‌ های بازی Fortnite برای مشترکین پلی استیشن پلاس
جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به آیتم‌ های بازی Fortnite برای مشترکین پلی استیشن پلاس

در بخش بتل رویال بازی شما در حالت های تیمی دو نفره، چهار نفره، پنجاه و حتی تک نفره می توانید به انجام بازی در یک نقشه ی بزرگ بپردازید و علاوه بر این ها حالت های مختلف دیگری هم وجود دارند که طی بروز رسانی هایی که انجام شده به این بخش افزوده شدند و همینطور در آینده هم ممکن است که از این نوع بروز رسانی ها صورت بگیرد و حالت های مختلفی به بازی افزوده شوند که یک سری از این حالت ها برای مدت زمان معین شده ای در دسترس هستند و یک سری دیگر تا آخر جزو حالت های بخش بتل رویال بازی فورتنایت باقی می مانند.
در بخش Save The World’s بازی، چالش های جالب و مختلفی در نظر گرفته شده است که بازیکنان در سراسر دنیا می توانند به انجام این چالش ها بپردازند و اقدام به ثبت رکورد های جدید کنند، این بخش به صورت فصلی بوده و در هر فصل شاهد چالش های متفاوت و جذاب دیگری خواهیم بودکه همین مورد باعث افزایش محبوبیت بسیار این بخش از بازی فورتنایت می شود؛ به صورت کلی باید بگوییم که بازی فورتنایت یک بازی آنلاین فوق العاده با هواداران بسیار زیاد می باشد که توانسته با طراحی جالبی که دارد، یک تجربه آنلاین بسیار جالب و هیجان انگیز را در اختیار طرفداران بازی های آنلاین قرار دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شانزده =