دسترسی رایگان به بازی Stellaris

جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به بازی Stellaris PS4 برای مدتی محدود

امروزه در صنعت بازی های ویدیویی شامل فروشگاه های فراوانی هستیم که بازی ها در آن ها به صورت آنلاین به فروش می رسد و مخاطبین در این فروشگاه ها اقدام به خرید بازی های مورد علاقه خود می کنند. فروشگاه هایی مثل دی سی ای (DSi Shop)، (مایکروسافت استور (Microsoft Store)، نینتندو ای شاپ (Nintendo eShop) و یا پلی استیشن استور (PlayStation Store) برای کنسول های مختلف و یا فروشگاه هایی مثل استیم و یا اپیک گیمز و حتی فروشگاه ایرانی هیولا برای کامپیوتر های شخصی در حال حاضر موجود هستند.

جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به بازی Stellaris PS4 برای مدتی محدود
جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به بازی Stellaris PS4 برای مدتی محدود

هر فروشگاه با سیاست های مختلف خود سعی می کنند در مرحله اول توسعه دهندگان را به خود جذب کند و در مرحله دوم با استفاده از بازی های ساخته شده توسط توسعه دهندگان شروع به جذب گیمر ها و مخاطبین و بعد از آن درامد زایی کنند. سیاست هایی مثل سیاست های فروشگاه پلی استیشن که برای مخاطبین خاص خود بعضی بازی ها را در مدت زمان هایی خاص به صورت رایگان عرضه می کنند و یا فروشگاه های دیگر که با تخفیف های خود سعی می کنند گیمر ها را با خود همراه کنند.

در حال حاضر بعضی از استودیو ها نیز با درخواست رایگان کردن بازی های خود در مدت زمانی خاص با دلایل مختلف سعی می کنند تا کاری کنند گیمر ها با بازی هایشان آشنا شوند و آن را تجربه کنند و این تجربه باعث علاقه مند شدن گیمر به آن بازی و به تبع تبدیل شدن مخاطب به یکی از طرفداران آن استودیو ، که نتیجه این تبدیل شدن مخاطب به هوادار باعث می شود که مخاطب به مشتری همیشگی استودیو تبدیل شود و برای محصولات دیگر استودیو نیز لحظه شماری کند و در لحظه عرضه آن را خریداری و تجربه کند.

در یکی از این رایگان کردن ها که در حال حاضر اتفاق افتاده است استودیو Paradox Development Studio که یک استودیو سوئدی است و علاوه بر ساخت بازی خود نیز با داشتن بخش انتشار بازی های خود را عرضه می کنند اقدام به رایگان سازی یکی از بازی های خود کرده است .بازی Stellaris موقتا آخر هفته روی استیم توسط Paradox Development Studio به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این تصمیم گیری Paradox Development Studio به مناسبت سومین سالگرد از زمانی که بازی Stellaris منتشر شده گرفته شده .بازی Stellaris یک بازی در ژانر استراتژی است که با استفاده از المان های علمی تخیلی سعی می کند مخاطب را در اتمسفر خود غرق کند .بازی Stellaris سال ۲۰۱۶ برای کامپیوتر های شخصی و بر بستر ویندوز ، او اس ایکس و لینکوس منتشر شد.

البته سال ۲۰۱۹ به دلیل محبوبیت بازی، استودیو Paradox Development Studio بازی را برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز منتشر کرد. بازی Stellaris در حال حاضر در فروشگاه استیم قابل دانلود و اجرا بدون پرداخت هزینه است و این رایگان بودن بازی قرار است تا ۱۲ ماه می یعنی ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت و مخاطبین بتوانند بازی را در دسترس داشته باشند و بعد از ۱۲ ماه می بازی به حالت قبلی خود و با پرداخت هزینه می تواند در دسترس کاربران قرار بگیرد.

جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به بازی Stellaris PS4 برای مدتی محدود
جزئیات و بررسی دسترسی رایگان به بازی Stellaris PS4 برای مدتی محدود

در ادامه سیاست های Paradox Development Studio برای بازی Stellaris قرار است محتوا های عرضه شده برای بازی Stellaris نیز با تخفیف عرضه شود و گیمر ها بتوانند آن ها را با قیمتی پایین تر از قیمت واقعی تجربه کنند. به طوری که DLC جدید بازی با نام MegaCorp که به تازگی عرضه شده است با تخفیف ۲۰ درصدی به جای عرضه با قیمت ۲۰ دلار با قیمت ۱۶ دلار در فروشگاه استیم قابل خریداری است و بقیه بسته الحاقی های بازی نیز با تخفیف ۵۰ درصدی در استیم قابل خرید و دانلود می باشد.

بازی Stellaris بعد از عرضه توانست از دید منتقدین نمره خوبی بدست آورد به طوری که نسخه PC بازی از سایت Metacritic نمره ۷۸ از ۱۰۰ را کسب کرد همینطور نسخه پلی استیشن ۴ بازی نمره ۷۷ از ۱۰۰ را بدست آورد به ۲۴ امین بازی برتر پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۹ شد و همینطور نسخه ایکس باکس وان بازی با کسب نمره فوق العاده ۸۱ از ۱۰۰ به ۱۳ امین بازی برتر این کنسول در سال ۲۰۱۹ تبدیل شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 20 =