جزئیات و بررسی دسترسی سازندگان بازی Paragon PS4 به دارایی های دیجیتالی

جزئیات و بررسی دسترسی سازندگان بازی Paragon PS4 به دارایی های دیجیتالی

جزئیات و بررسی دسترسی سازندگان بازی Paragon PS4 به دارایی های دیجیتالی

بازی paragon در سال ۲۰۱۶ و به سبک اکشن و آنلاین و همچنین به سبک بازیهای moba ساخته شد، بازیهای moba یا به عبارتی multiplayer online battle arena به سبک بازیهای آنلاین چند نفره ای گفته می شود که در آن گیمر می تواند یک کاراکتر را با قدرتهای متفاوتی کنترل کند که این قدرتها و تواناییها همگی در یک هدف که نابود کردن دشمن است مشترک هستند و در ضمن برای بازی با این سبک بازیها گیمر باید دارای سرعت عمل و تفکر بالایی باشد تا بتواند از پس نابودی دشمنان برآید.
بازی paragon از آن جهت محبوبیت و جذابیت دارد که محصول شرکتی نام آور، پرآوازه و با استعداد بنام epic game است. طراحان و سازندگان بازی paragon شرکت epic games است و همچنین شرکت epic games مسئولیت انتشار این بازی را برای پلی استیشن ۴ و ویندوز کامپیوترهای شخصی بر عهده دارد. بازی paragon یک بازی چند نفره آنلاین و بسیار هیجان انگیز است که گیمر در بازی باید به عنوان یکی از شخصیتهای بازی پی اس ۴ در آن حضور داشته باشد و کنترل این شخصیت را در دست بگیرد و با استفاده از کمک های افراد هم تیمی خود در مقابل دشمن مبارزه کند.

جزئیات و بررسی دسترسی سازندگان بازی Paragon PS4 به دارایی های دیجیتالی
جزئیات و بررسی دسترسی سازندگان بازی Paragon PS4 به دارایی های دیجیتالی

اگر می خواهید که در این بازی پیروز شوید باید قدرتها و توانایی های خود را افزایش دهید و برای همین باید یکسری از قدرتها را از بازار این برنامه خریداری کنید همچنین برای کسب قدرتهای بیشتر نیز میتوانید در پایان هر مبارزه باتوجه به امتیاز خود در بازی از قابلیتهای جدید آن بهره مند شوید. این بازی با گرافیک فوق العاده بالایی طراحی و تولید شده است همچنین صحنه های گرافیکی عالی با جزئیات بسیار ریز و دقیق که با ظرافت تمام طراحی شده اند و دلیل این کیفیت بالا این است که شرکت معتبر و معروفی مانند epic games مسئول طراحی و توسعه آن بوده است.
و اما از معرفی محصول که بگذریم به یک خبر بسیار خوب درمورد این بازی می رسیم و آن خبر این است که شرکت epic games چندی پیش اعلام کرده است که بخشی از دارایی های دیجیتال بازی paragon بصورت کاملا رایگان در دسترس توسعه دهندگان قرار داده می شود که این دارایی ها بسته ای شامل ابزارهای توسعه هستند که در اختیار آنها قرار می گیرد. این دارایی ها ارزشی بالغ بر بیش از ۱۲ میلیون دلار دارند و در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرند تا در موتور بازی سازی unreal engine 4 از آنها استفاده کنند.
و دلیل این در دسترس گذاشتن رایگان شرکت epic games همین موضوع است که او میخواهد ساخت موتورهای بازی سازی unreal engine را گسترش دهد. البته موتور بازی unreal engine یکی از محصولات بسیار جذاب و خارق العاده شرکت epic games است که این روزها طرفداران زیادی دارد. این داراییها شامل بیست نوع از انواع کاراکترها، جلوه های بصری و همچنین دیالوگهای بازی PS4 و پوسته ها و علاوه بر اینها یک مجموعه هزار و پانصدتایی از اشیاء و اجزای طبیعی هستند که توسعه دهندگان می توانند از همه این اقلام برای ساخت موتورهای بازی سازی استفاده کنند.
شرکت epic games اعلام کرده است که این تنها بخشی از دارایی هایی است که بصورت رایگان در مارکت آنریل انجین قرار داده شده اند و دارایی های بیشتری از بازی paragon هم طی ماههای آینده در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرند. این موضوع در حالی رخ داده است که قبلتر از این، شرکت epic games اعلام کرده بود که سرورهای بازی paragon غیرفعال می شوند و از دسترس خارج می شوند و گیمرها دیگر نمی توانند این بازی را تجربه کنند.

جزئیات و بررسی دسترسی سازندگان بازی Paragon PS4 به دارایی های دیجیتالی
جزئیات و بررسی دسترسی سازندگان بازی Paragon PS4 به دارایی های دیجیتالی

چون که این بازی به پایان راه خود رسیده و تمام مراحل ساخت و توسعه این بازی متوقف شده است و سرورهای بازی خاموش شده اند و کسانی که این بازی را خریداری کرده اند پول آنها مستقیما توسط شرکت epic games بازگردانیده خواهد شد و شرکت epic games دلیل این امر را اینطور بیان کرده است که فعلا تمرکز اصلی این شرکت روی طراحی و ساخت بازی فورت نایت است و تمرکز روی ساخت بازی فورت نایت باعث ایجاد یک وقفه در ساخت بازی paragon شده است.
و البته باید گفت که در واقع بازی فورت نایت محبوبیت و موفقیت بیشتری را نسبت به بازی paragon کسب کرده است و بسیار سودآورتر از این بازی است و بازی paragon نتوانست مانند بازی فورت نایت دل بازیکنان را ببرد و توجه همه را به خود جلب کند ولی اینطور هم نیست که بگوییم paragon بازی خوبی نبوده است بلکه باید اینطور بگوییم که در حد بازی فورت نایت قوی و جذاب نیست.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =