جزئیات و بررسی دعوت مخاطبان به رقابت در بازی F1 2019 PS4

جزئیات و بررسی دعوت مخاطبان به رقابت در بازی F1 2019 PS4

جزئیات و بررسی دعوت مخاطبان به رقابت در بازی F1 2019 PS4

بازی مسابقه ای F1 2019 ساخته ی کمپانی انگلیسی کدمسترز است که چندی پیش تریلری از نسخه ی جدید آن را پخش کرد. طراح بازی ادعا کرده است که در این نسخه ۱۸ ماشین جدید به لیست ماشین های مسابقه ای اضافه شده است.
بازی های فرمول یک این کمپانی همواره در حال بهبودی هستند. برای اینکه بتوان بهبودی این بازی را تأیید کرد باید منتظر انتشار نسخه ی جدید بازی باشیم. کمپانی کد مسترز این نوید را می دهد که بازی F1 2019 در تاریخ ۲۸ ژوئن یعنی ۷ تیر در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

آشنایی با سری بازی ها F1
بازی های F1 طوری طراحی شده اند که حس و حال یک مسابقه ی واقعی را به بازی کننده القا می کنند چون بسیار به نمونه ی مسابقات فرمول یک شباهت دارد. گرافیک بازی و محیط های مسابقه ای از زیبایی خاصی برخودار هستند. در تمامی سری های بازی F1 آیتم هایی نظیر Career و Grand prix در منوی اصلی خود نمایی می کند. همچنین بخش دادن جوایز مسابقه نیز در تمامی سری های این بازی که هم برای پلی استیشن عرضه شده و هم برای ایکس باکس، به هم شبیه هستند. اما در این بین چهره های کاراکترهای بازی در نسخه های جدیدتر بهبود بیشتری یافته اند.

جزئیات و بررسی دعوت مخاطبان به رقابت در بازی F1 2019 PS4
جزئیات و بررسی دعوت مخاطبان به رقابت در بازی F1 2019 PS4

طراح سعی کرده است تا با اعمال تغییرات اندک در نسخه های جدید مانع از برهم خوردن نظم بازی و گیج شدن بازی کننده بشوند. جلوه های بصری هم جز تغییرات بازی هستند و این امر را می توان وقتی با سرعت در حال رانندگی هستید در مناظر اطراف مشاهده کنید. بازی با نور به جو زیبای هیجان انگیز بازی کمک کرده است مثلا می توان هوایی گرفته و بارانی محیط مسابقه را مشاهده کرد که چقدر به واقعیت نزدیک است. در نسخه های جدید اضافه شدن خبرنگاران و مصاحبه کردن با شما یکی از تغییرات جذابی است که می توان مشاهده کرد.
جالب است بدانید که سوالات خبر نگاران می تواند شخصیت کاراکتر انتخابی شما را تحت تأثیر قرار بدهد. مثلا می توانید یک کاراکتر مغرور و خودخواه داشته باشید و یا یک کاراکتری که به همکاری با دوستانش علاقه مند است.
البته هر رفتار شما نتایجی به همراه دارد، برای مثال اگر نتیجه ی بدی در مسابقه بگیرید دوستان شما با شما قطع رابطه می کنند. ولی اگر موفق شوید می توانید به خود افتخار کنید و دوستان بی شماری داشته باشید. بدین ترتیب می توانید با تیم خود رابطه ی خوبی داشته باشید.
از جمله نکته های جذاب بازی این است که شما می توانید همانند واقعیت با تیم خود قرارداد ببندید و یا برای بیشتر شدن دستمزد خود با تیم مذاکره کنید. توجه داشته باشید وقتی تیم شما رضایت بیشتری از شما داشته باشد می تواند هم روی نتایج بازی شما و هم سایر اعضای تیم تاثیر مثبتی بگذارد. به عنوان مثال اگر شما دریک مسابقه مقام برتر را کسب کنید، خبرنگاری از شما دلیل موفقیت در مسابقه بپرسد و شما در جواب بگویید که اگر ماشین من از آیرودینامیک خوبی برخوردار نبود، برنده نمی شدم! به نظر شما چه اتفاقی می افتد؟مسلما بخش آیرودینامیک تیم از تعاریف شما خرسند می شوند و این خرسندی باعث می شود بیشتر در کار تلاش کنند و این امر روی همه ی اعضای تیم تأثیرگذار است.
بازی کننده در این بازی Playstation حق انتخابی ندارد و نمی تواند آزادی عمل داشته باشد. همچنین در طی بازی شاهد تکراری شدن برخی از سوالات خبرنگاران خواهیم بود اگر تازه کار هستید و یا ماهر فرقی نمی کند، می توانید با استفاده از تنظیمات محیط بازی را به گونه ای تغییر دهید که از مسابقه لذت ببرید و برنده بشوید. گفتنی است که در نسخه های جدید بازی مراحل متفاوتی نیز به چشم می خورد که از تکراری شدن روند بازی جلوگیری می کند. شما می توانید با کمک ماشین های مسابقه ای فوق العاده ی این بازی مثل رخش بشتابید و نفر اول بشوید.

جزئیات و بررسی دعوت مخاطبان به رقابت در بازی F1 2019 PS4
جزئیات و بررسی دعوت مخاطبان به رقابت در بازی F1 2019 PS4

علاقه مندان به ماشین های کلاسیک می توانند ماشین های دهه ی ۷۰ و ۸۰ و ۹۰ را در لیست ماشین های مسابقه ای مشاهده کنند. نکته ی جذاب تر بازی این است که شما قادر هستید تا میزان هوش مصنوعی دربازی را خودتان انتخاب کنید و از سخت تر شدن مراحل لذت ببرید. برای مثال می توانید بخش سبقت گرفتن از رقبا را در این بخش شاهد باشید. رقبایی که سعی می کنند جلوی راه شما را سد کنند. برای فهمیدن میزان مصرف سوخت ماشین و اطلاعات فنی ماشین ها در سرعت های بالا ممکن است کنترل ماشین را از دست بدهید و از دور مسابقه خارج شوید و این می تواند یکی از نقص های بازی به حساب بیاید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شانزده =