جزئیات و بررسی دلایل افت کیفیت بازی Fallout New Vegas PS4

جزئیات و بررسی دلایل افت کیفیت بازی Fallout New Vegas PS4

جزئیات و بررسی دلایل افت کیفیت بازی Fallout New Vegas PS4

سازندگان بازی Fallout: New Vegas معتقدند اگر توان پایین کنسول ها نبود می توانستند کیفیت بازی خود را بسیار بالاتر ببرند. آنها اخیرا در صحبت های خود اعلام کردند که به دلیل توان پایین کنسولها آنها مجبور شدند محدودیت‌ های بسیار زیادی را برای بازی خود ارائه کنند و اگر قرار بود این بازی فقط برای کامپیوتر عرضه شود می‌ توانستند آن را با کیفیت و گرافیک بسیار بهتر و قوی تری ارائه کنند.
بازی Fallout 3 توسط شرکت بستدا به بازار آمده است و در سال ۲۰۰۸ در دسترس کاربران قرار گرفت و موفقیت های بسیاری را به دست آورد دو سال بعد از انتشار بازی یک نسخه دیگر از بازی به نام Fallout: New Vegas در دسترس کاربران قرار گرفت که این بازی Playstation به طور مستقیم توسط کمپانی بتسدا ساخته نشده بود و طی قراردادی توسط شرکت دیگری توسعه داده شده بود و کماکان توانست موفقیت های بسیار زیادی را در زمینه های مختلفی به دست بیاورد و فروشی که این بازی داشت به ۱۲ میلیون نسخه در سراسر جهان رسید.

جزئیات و بررسی دلایل افت کیفیت بازی Fallout New Vegas PS4
جزئیات و بررسی دلایل افت کیفیت بازی Fallout New Vegas PS4

اما ماه گذشته بود که خبرهایی منتشر شد که نشان می داد این بازی در دسترس کاربران قرار گرفته با نسخه ای که قرار بوده به بازار بیاید متفاوت بوده است و قرار بوده این نسخه بسیار کامل تر و با کیفیت تر از بازی در دسترس کاربران و بازیکنان قرار بگیرد ولی به دلیل محدودیت هایی که کنسول های بازی داشتند و اینکه این بازی قرار بود علاوه بر کامپیوتر برای این کنسول ها هم عرضه شود مجبور شده اند از آپشن‌ هایی صرف نظر کنند.
گفته می شود در نسخه اصلی سه نژاد وجود داشته که ما می‌توانستیم یکی از آنها انتخاب کنیم، این نژاها شامل Ghoul، Human و Super Mutant می‌شدند. نام این بازی Fallout: Sin City بوده است اما به دلایلی این بازی منتشر نشد و به جای آن نسخه ای که هم اکنون در دسترس کاربران می باشد منتشر شد. شرکت سازنده این نسخه یعنی آبسیدین درباره این موضوع گفت کنسول ها یک سری محدودیت دارند که باعث می شود مجبور شویم ایده هایی از خود را از بازی کم کنیم تا بتوانیم بازی ها را روی کنسول ها هم اجرا کنیم به همین دلیل است که اگر بازی قرار بود.
فقط برای کامپیوتر منتشر شود می‌توانستیم گرافیک بسیار بالاتر و باگ های خیلی کمتری را داشته باشیم البته هنوز هم بعضی از این ایده ها در بازی وجود دارند ولی متاسفانه بعضی از آنها را مجبور شدیم حذف کنیم.
در این بازی شاهد چه اتفاق هایی هستیم وقایع داستانی فال اوت۳ سال پیش شروع شد جایی که چین با سلاح‌های اتمی خیلی زیادی به آمریکا حمله می‌کند و بسیاری از مناطق را نابود کرده و به آتش می کشد.
در این شرایط هیچ جا امن محسوب نمی شود و مردم بسیار زیادی در ترس و وحشت به زندگی خود ادامه می دهند. دولت آمریکا از ساخت پناهگاه های زیرزمینی پرده ‌برداری می‌کند و به مردم وعده می‌دهد که در آنها می‌ توانند با امنیت زیادی به زندگی خود ادامه دهند ولی حقیقت درباره این پناهگاه ها این می باشد که در واقع آنها برای آزمایش های انسانی ساخته شده اند.

جزئیات و بررسی دلایل افت کیفیت بازی Fallout New Vegas PS4
جزئیات و بررسی دلایل افت کیفیت بازی Fallout New Vegas PS4

در این نسخه از بازی پلی استیشن داستان پیشرفت بسیار زیادی داشته است و می توان گفت کیفیت داستان مانند نسخه های قبلی در سطح بسیار بالایی قرار دارد ولی در عین حال در این نسخه روایت حتی با کیفیت تر هم می باشد حرف ها و دیالوگ هایی که در این بازی وجود دارد برای راهنمایی شما بسیار مفید می باشد و می توانید از آنها به خوبی استفاده کنید همه بخشهای بازی دارای داستان با کیفیت هستند و روایت داستان با روش های مختلفی انجام می شود با نگاه کردن به محیط و یا شنیدن حرفی از یک همراه یا دشمن می توان به اطلاعاتی دست پیدا کرد.
شخصیت اصلی که در این بازی وجود دارد یک پیک می باشد که وظیفه دارد یک بسته را به جایی برساند خود شخصیت درباره اینکه در این بسته چه چیزی وجود دارد هیچ اطلاعاتی ندارد و تا جایی پیش می‌رود که یک گروه به او حمله می کنند و وی را بیهوش می کنند در این لحظه است که شما به عنوان بازیکن دکتری را بالای سر خود می بینید که شما را درمان کرده و به هوش آمده اید خبری از بسته نیست حالا شما باید همه جا به دنبال این بسته بروید و به دنبال حقیقت بگردید و بفهمید که چه کسی شما رو بیهوش کرد و یا اینکه در آن بسته چه بود و چرا این کارها با شما انجام شد و به سوال های زیادی که پیچ و تاب جذاب داستان را تشکیل می دهند جواب دهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =