جزئیات و بررسی دموی رایگان بازی Star Blood PS4 VR

 جزئیات و بررسی دموی رایگان بازی Star Blood PS4 VR

 جزئیات و بررسی دموی رایگان بازی Star Blood PS4 VR

به نظر می‌رسد طبق چیزی که کمپانی سونی اعلام کرده است یک دمو از یکی از بازی های واقعیت مجازی این کمپانی فردا منتشر خواهد شد که گفته می‌شود این دمو برای یک بازی انحصاری هدست پلی استیشن وی آر به نام Star Blood Arena می باشد. استودیو سازنده این بازی White Moon Dreams نام دارد و این خبر خود را در وبلاگ PlayStation منتشر کرده است و گفته است که طرفداران این بازی و کنسول فردا باید منتظر یک دموی رایگان از قسمت چند نفره این بازی واقعیت مجازی باشند، مشخص است که این دمو برای دارندگان پلی استیشن وی آر خواهد بود.
یکی از امکاناتی که بازیکنان با استفاده از این دمو می‌توانند به دست بیاورد این است که می‌توانند بخش های تمرینی بازی را امتحان کرده و آن را تجربه کنند و با سیستم های متفاوت بازی کمی بیشتر آشنا شده و از آنها استفاده کنند.استودیو وایت مون دریمز در بخش دیگری از همین پست وبلاگی به چند نکته درباره این بازی اشاره کرد و اطلاعاتی را به کاربران خود منتقل کرد.

 جزئیات و بررسی دموی رایگان بازی Star Blood PS4 VR
جزئیات و بررسی دموی رایگان بازی Star Blood PS4 VR

این استودیو درباره سیستم نشانه گیری در این بازی گفت که در این بازی سیستم نشانه گیری با حرکت سر بازیکن تطابق خواهد داشت و با توجه به این مسئله می‌توان گفت که تمرکز داشتن هنگام دنبال کردن بازیکنان دیگر نکته بسیار مهمی در این بازی خواهد بود. همچنین امکان دیگری که در این بازی وجود خواهد داشت این می باشد که بازیکن ها این قابلیت را دارند تا یک بازیکن خاص را نشانه گذاری کنند و اتفاقی که پس از انجام این نشانه گذاری می افتد این است که آن بازیکن دیگر به عنوان هدف ما تعیین می شود.
همه بازیکن هایی که در بازی حضور دارند این امکان را خواهند داشت که در جاهای مختلف نقشه مین هایی را کار بگذارند البته این مین ها فقط با کار گذاشتن فعال نخواهد شد و حتما باید یکی از بازیکنان ها آنها را فعال کند و اگر اینها فعال نشوند در نقشه بازی باقی می مانند تا اینکه بالاخره یک نفر از آنها استفاده کند. در اواخر بازی چون تعداد مین ها در بازی خیلی زیاد شده است بازیکن ها به دردسر خواهند افتاد.
شاید بتوان این را یک نکته‌ای بسیار هیجان انگیز در این بازی دانست، این موضوع دقت و حواس جمع زیادی از سمت بازیکنان را می طلبد و بازیکن ها باید با این شرایط پیچیده دست و پنجه نرم کرده و با کمک آیتم های حرکتی که در بازی Star Blood Arena وجود دارد باید تلاش کنند از چنین موقعیت هایی و خیلی موقعیت های مشابه دیگری نجات پیدا کنند.
بازی Star Blood Arena پارسال در جریان یک رویداد که با نام پلی استیشن اکسپرینس شناخته می شود برای طرفداران پلی استیشن و سونی معرفی شد و تاریخ انتشار این بازی در آن رویداد مشخص شد همچنین بازی در آوریل فقط برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر به بازار آمد. اما چندی پیش بود که خبری منتشر شد که نشان می داد رویداد پلی استیشن اکسپرینس قرار نیست برگزار شود.

 جزئیات و بررسی دموی رایگان بازی Star Blood PS4 VR
جزئیات و بررسی دموی رایگان بازی Star Blood PS4 VR

از چند جهت می شد این قضیه را بررسی کرد یکی مانند بسیاری تحلیل های دیگر که دردنیای بازی‌های ویدیویی اتفاق می افتد جنبه حدس و گمان می باشد و جنبه دیگری که می‌توان درباره این موضوع صحبت کرد وجود حقایقی انکارناپذیر می باشد چیزی که درباره کمپانی سونی وجود دارد این است که بسیار پیش آمده که آنها زمانبندی نادرستی را برای معرفی های بازی های انحصاری خود انتخاب کردند برای مثال ما هیچ چیزی درباره پلی استیشن ۵ نمی دانیم، ‌هیچ خبری درباره آن منتشرنشده که نشان دهد قراراست همچنین کنسولی به وجود بیاید.
اگر همه چیز را کنار گذاشته و با دقت تر نگاه کنیم و ببینیم که در مورد بعضی مسائل اطلاعات به شدت کمی وجود دارد شاید به قدرت بسیار زیاد کمپانی ژاپنی پی ببریم که هیچ چیزی درباره کنسول آینده‌اش نمی گوید شاید به خاطر این که می خواهد کنسول نسل نهم بسازد و منتشر کند اگر به ‌تاریخ این کمپانی نگاه کنیم هر یک از کنسول های این شرکت شش هفت سال بیشتر دوام نیاورده اند و هر بار پس از ۶-۷ سال کنسول جدید عرضه شده به نظر می‌رسد حالا به زمان عرضه پلی استیشن ۵ نزدیک شده ایم.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + بیست =