جزئیات و بررسی دیرکرد آی پی کمپانی Ubisoft

جزئیات و بررسی دیرکرد آی پی کمپانی Ubisoft

جزئیات و بررسی دیرکرد آی پی کمپانی Ubisoft

در یکی از کنفرانس ها که سرمایه گذار ها و تحلیل گران در آن حضور داشتند متوجه تاخیری که در تاریخ منتشر شدن آی پی جدید کمپانی یوبیسافت رخ داده است شدیم. کمپانی یوبیسافت تاریخ منتشر شدن آی پی جدید را به سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ به تعویق انداخت در حقیقت ما باید منتظر منتشر شدن این بازی در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ تا یک سال بعدش باشیم .
خبر خوب برای گیمر های علاقه مند به مجموعه بازی های قبلی این شرکت این است که یوبیسافت سه دنباله برای مجموعه های قبلی در نظر گرفته و گفته این دنباله ها تا سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ منتشر و عرضه می شوند. او همچنین از کیفیت AAA برای ساخت بازی های مذکور خبر داد. رئیس امور مالی کمپانی یوبیسافت که آلن ” مارتینز” نام دارد ، طبق صحبت هایش متوجه قابلیت جدید در آی پی جدید آن ها شدیم آن هم قابلیت چند نفره بازی کردن است.

جزئیات و بررسی دیرکرد آی پی کمپانی Ubisoft
جزئیات و بررسی دیرکرد آی پی کمپانی Ubisoft

از طرفی مدیر عامل شرکت که ایو گیلموت نام دارد دو نسخه را برای طرفداران و بازی کنان عنوان کرده است
این دو نسخه که ایوگیلموت معرفی کرده عبارت اند از؛ نسخه جدیدی از Ghost recon  و پس از آن نسخه جدیدی از مجموعه Rainbow six. مدیر عامل شرکت همچنین اعلام کرده است که دو مورد از کنسول های بازی که شامل کنسول بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان می باشند اجازه و فرصت به وجود آوردن یک آی پی جدید را برای کمپانی یوبیسافت ایجاد کرده است.
طبق اتفاقی که هر ساله رخ می داد کمپانی یوبیسافت ۳ بازی AAA را عرضه می کند. اکنون در گزارش مالی که از این شرکت منتشر شده متوجه شدیم که این شیوه تا سال ۲۰۱۹.۲۰ ادامه دارد ناگفته نماند که شرکت یوبیسافت همچنین از منتشر شدن ۳. ۴ تا بازی در سالی که پیش رو داریم به ما خبر داده است و ما را از بازی های AAA که قرار است در سال پیش رو عرضه شود آگاه کرده است.
حال این که ما متاسفانه اطلاعات و جزئیات دقیق تر و بیشتری در مورد این بازی های AAA نداریم چون در اصل شرکت به ما اطلاعات و مشخصات زیاد تری نداده است.اما با این حال ما می توانیم با اطلاعات و حدس و گمان های خودمان به حضور یا حذف بعضی از بازی های PlayStation پی ببریم. برخی از اطلاعات را هم که خودمان می دانیم از جمله؛ آی پی جدیدی از شرکت یوبیسافت که SKULL & BONES نام دارد قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر و عرضه شود.

لیست بازی
طبق حدسیات شما، به نظرتان چه بازی هایی در این لیست بازی قرار دارند ؟ و چه بازی هایی حذف می شوند؟ !مثلا یکی از بازی هایی که احتمال قرار گرفتنش توی لیست بازی زیاده نسخه جدید از بازی Splinter ceel میتونه باشه شاید با خودتون بگین چرا این بازی؟!به نظرم چون این بازی طرفدار های خیلی زیادی داره و تعداد بسیار بالایی منتشر شدن این بازی رو درخواست کردند!
البته نا گفته نماند که بازی watch dogs 3 هم یکی از بازی هایی است که فکر می کنم داخل این لیست قرار بگیرد. اگرچه که نسخه قبلی این بازی فقط ۲ سال پیش منتشر شده و شاید این احتمال حقیقت پیدا نکنه! همچنین امکان انتشار نسخه جدیدی از بازی prince of Persia هم وجود دارد. البته همانطور که گفتیم که موارد گفته شده فقط به صورت حدس و گمان می باشد و هیچ رسمیتی از طرف شرکت یوبیسافت ندارد!! اما انتظار در چند ماه آینده به پایان می رسد و شرکت یوبیسافت در مراسم E3 2019 از بازی های جدیدی که قرار است، کمپانی و شرکت یوبیسافت منتشر کند رو نمایی کند.

جزئیات و بررسی دیرکرد آی پی کمپانی Ubisoft
جزئیات و بررسی دیرکرد آی پی کمپانی Ubisoft

اسم رمز IP جدید یوبیسافت از مدت ها پیش با نام pioneer بود که رسانه ها و کارکنان شرکت یوبیسافت با این نام آشنا هستند و IP جدید یوبیسافت را با همین اسم رمز می شناسند. جوری که مسئولین از این IP جدید صحبت می کردند ما همه در انتظار یک IP بزرگ و خارق العاده بودیم اما متاسفانه ۳ نفر از کارکنانی که در شرکت یوبیسافت مشغول به کار بودند که شامل:(Alex hutchinson ،jonathan cooper ،pascal blanche) می باشند، اعلام لغو این IP جدید را کردند آنها این خبر را در شبکه توییتر خود پخش کردند!
اما با این حال همچنان شرکت یوبیسافت هیچ حرفی نزده و هیچ اطلاعی در مورد ساختن یا نساختن آی پی جدید عرضه نکرده است. این سه نفر که در متن بالا با اسم هایشان آشنا شدیم و با آی پی جدید خداحافظی کردند، هر کدام مسئول کاری در شرکت یوبیسافت بودند نظیر؛

– الکس هاچنسون که در بازی های یوبی سافت مونترئال،کارگردان سابق،این مورد بوده و در گذشته نقش کارگردانی را به عهده می گرفته است.
– جاناتان کوپر که در بعضی از پروژه های یوبی سافت نقش کارگردان ارشد را دارا بوده است.
– و در نهایت پاسکال بلانچی؛ این شخص هنوز هم جز کارکنان شرکت یوبی سافت است و در این سرکت مشغول به کار می باشد.
اگرچه این سه نفر خبر لغو آی پی جدید را داده اند و یوبیسافت هم تایید نکرده است اما همانطور که می دانید مدتی پیش شرکت یوبیسافت اعلام پیچیدگی پروژه IP جدید را کرده بود پس اگر این آی پی حتی لغو شده باشد خیلی هم غافل گیر کننده نیست!این شرکت از بازی های جدیدش هیچ اطلاعاتی به هیچ رسانه را نداده است پس ناراحت بودن برای به تاخیر افتادن یا حتی لغو شدن این آی پی جدید بی معناست چون ما هیچ اطلاعی در این باره نداشتیم. اگر خبر لغو شدن این آی پی صحت داشته باشد فقط باید امیدوار باشیم که شرکت یوبیسافت تمرکز خودش را روی بازی های جدیدی می گذارد تا کارکنان این کمپانی از شغل خود محروم نشوند!

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : کمپانی Ubisoft
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =