رایگان شدن نسخه Premium Pass بازی Battlefield 1

جزئیات و بررسی رایگان شدن نسخه Premium Pass بازی Battlefield 1 PS4 برای زمانی محدود

بر اساس گفته دایس Premium Pass بازی Battlefield در چند روز آینده برای مدتی نسبتا کوتاه به صورت رایگان خواهد بود. همانطور که با خبر هستیم بعد از انتشار بازی Battlefield 1 سازندگان آن چندین بسته الحاقی برای این بازی به انتشار رساندند، حال با عرضه رایگان این نسخه نقشه هایی در سر دارند. طی بروز ترین خبر های بازی و با استناد به گفته کمپانی دایس که سازنده بازی Battlefield 1 محسوب می شود، Premium Pass این بازی تیر انداز شخص اول در آینده به مدت یک هفته به صورت رایگان در اختیار عموم قرار خواهد گرفت و افرادی که تا پیش از آن این بازی Playstation 4 را تجربه و خریداری نکرده بودند در آن زمان مشخص شده می توانند برای داشتن این بازی اقدام نمایند.

با دریافت این نسخه از بازی بازیکنان می توانند به تمامی مضمون و محتویاتی که بعد از عرضه بازی Battlefield 1 به انتشار رسید و راهی بازار شد دست پیدا کنند. این مضامین مشمول از چهار بسته گسترش دهنده They Shall Not Pass و In the Name of the Tsar ،Turning Tides و همچنین Apocalypse است که هر کدام از این عناوین نقشه و اسلحه و سلاح های جدید را برای بازی در بخش چند نفره به همراه دارد.

جزئیات و بررسی رایگان شدن نسخه Premium Pass بازی Battlefield 1 PS4 برای زمانی محدود
جزئیات و بررسی رایگان شدن نسخه Premium Pass بازی Battlefield 1 PS4 برای زمانی محدود

سازندگان این سری از بازی Battlefield هدفشان از عرضه رایگان این نسخه را اینگونه توضیح داده اند که بازیکنان راغب و علاقه مند به این سری از بازی ها بتوانند قبل از نشر عنوان جدید این اثر که Battlefield V نام دارد، تمامی حالات و نقشه های آن را تجربه نمایند و بشناسند. البته با تجربه و بازی Battlefield 1 بازیکنان می توانند یک سری از مضامین را در Battlefield V دریافت کنند و داشته باشند.

این کمپانی در سخنانی اعلام داشته:

این نسخه را که به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار داده ایم این امکان را به دارندگان نسخه اصلی این بازی می دهد تا همه مضامینی که بعد از انتشار این بازی به آن الحاق گردیده را تجربه نمایند و هیجان و شور خود را برای ورود به بزرگترین جنگ جهانی در دنیای بازی ها که همان Battlefield V هست، افزایش دهند.” کاربران کنسول های کامپیوتری با رجوع به برنامه اوریجین و همچنین دارندگان کنسول های ایکس باکس ۱ با رجوع به فروشگاه مربوطه شان و البته کاربران پیشانه های پلی استیشن ۴ با مراجعه به فروشگاه مربوطه خود، می توانند این نسخه رایگان را تهیه نمایند.

نقشه سازندگان این بازی و کمپانی که این نسخه از بازی که پریمیوم پس بازی Battlefield 1 را به صورت رایگان عرضه نموده اند آن است که بازیکنان با بازی این نسخه و همچنین Battlefield 4 بتوانند مضامینی همچون تگ های بخصوص و پوسته، سلاح ها را برای سری جدید آن که چندی بعد منتشر می شود بازگشایی نمایند. این بخش ها در قسمت شخصی سازی بازی در اختیار بازیکنان قرار دارد. در قسمت شخصی سازی، بازیکنان می توانند با تغییر کلاه و اشکال بر روی صورت سربازان و تجهیزات دیگر کاراکتر سربازشان را شخصی سازی نمایند.

عنوان جدید و بعدی این سری از بازی که همان Battlefield V است و توسط استو دیو دایس گسترش یافته و بر این قرار بود که به واسطه کمپانی الکترونیک آرتز در اواخر مهر ماه برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۱ و کامپیوتر به عرضه رسد. اما حالا اینگونه پیش رفته که کمپانی ناشر برای دادن زمان بیشتر به شرکت سازنده برای کار بیشتر بر روی گیم پلی بازی، در زمان انتشار بازی تاخیر به وجود آورد و انتشار آن را به اواخر آبان ماه موکول کرد.

جزئیات و بررسی رایگان شدن نسخه Premium Pass بازی Battlefield 1 PS4 برای زمانی محدود
جزئیات و بررسی رایگان شدن نسخه Premium Pass بازی Battlefield 1 PS4 برای زمانی محدود

این عنوان جدید برخلاف دیگر نسخه های بازی از پرداخت درون برنامه ای برخوردار نیست. از دیگر موارد و ویژگی های این عنوان جدید می توان از حالات چند نفره جدید همانند بتل رویال نام برد که به صورتی رقیب بتل رویال در بازی Call of Duty: Back Ops 4 نیز به حساب می آید. عنوان بتا بازی Battlefield V در اواسط شهریور ماه در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. بازی های پلی استیشن ۴ اورجینال و جذاب را با بهترین قیمت ها از سایت ما خریداری کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 10 =