رونمایی از کارت اعتباری پلی استیشن توسط سونی

جزئیات و بررسی رونمایی از کارت اعتباری پلی استیشن توسط سونی

تمامی طرفداران پلی استیشن از این خبر خوش حال شده اند چون سونی و بانک کپیتال وان با یک دیگر تصمیم گرفتند تا یک کارت اعتباری تولید کنند در این بین سونی ریوارد هم به همراه آنها همکاری کرده است. با فعال کردن کارت خود، فروشگاه پلی استیشن کارت هدیه ای به ارزش ۵۰ دلار به شما هدیه خواهد داد و هرگاه به این کارت خرید کنید امتیاز های خاصی دریافت میکنید و یا حتی میتوانید شارژ بخرید بهتر است بیشتر خرید های شما مربوط به پلی استیشن باشد چون امتیاز های بیشتر دارد.

جزئیات و بررسی رونمایی از کارت اعتباری پلی استیشن توسط سونی
جزئیات و بررسی رونمایی از کارت اعتباری پلی استیشن توسط سونی

کمپانی سونی

شرکت سونی یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است که مقر آن در کونان، مینتو، توکیو است. کسب و کار متنوع آن شامل الکترونیک مصرف کننده و حرفه ای، بازی، سرگرمی و خدمات مالی است. این شرکت دارای بزرگترین تجارت سرگرمی های موسیقی در جهان است. بزرگترین کسب و کار کنسول بازی ویدیویی و یکی از بزرگترین شرکت های پخش بازی های ویدئویی است و یکی از تولید کنندگان پیشرو در تولید محصولات الکترونیکی برای بازارهای مصرف کننده و حرفه ای است.

سونی در فهرست ۲۰۱۸ شرکت Fortune Global 500 رتبه ۹۷ را دارد. شرکت Sony متعلق به بخش تجارت الکترونیک و شرکت مادر سونی گروه است که در چهار بخش عامل فعالیت خود را کسب کرده است: الکترونیک (AV، IT و محصولات ارتباطی، نیمه هادی ها، بازی های ویدئویی، خدمات شبکه و کسب و کار پزشکی)، فیلم های فیلم (فیلم و تلویزیون)، موسیقی (رکوردها و نشر موسیقی) و خدمات مالی (بانکی و بیمه) است.
سونی یکی از جامع ترین شرکت های سرگرمی در جهان باشد. این گروه شامل شرکت سونی، Sony Pictures ،Sony Mobile ،Sony Interactive Entertainment، Sony Music ،Sony / ATV Music Publishing و… است. سونی از سال ۲۰۱۵، پنجمین تولید کننده تلویزیون در جهان بعد از سامسونگ الکترونیک، الجی الکترونیک شد. در سپتامبر ۱۹۴۵، پس از پایان جنگ جهانی دوم، ماسارو ایبوکا یک فروشگاه تعمیرات رادیویی را در ساختمان انبار Shirokiya آسیب دیده در بمب در منطقه Nihonbashi توکیو آغاز کرد.

سال بعد، او توسط همکار تحقیق در جنگ خود، Akio Morita و در ۷ ماه مه سال ۱۹۴۶ پیوست، او شرکتی موسوم به Tokyo Tsushin Kogyo K.K را تاسیس کرد. (شرکت مخابراتی مخابرات توکیو). این شرکت نخستین ضبط کننده ی ژاپنی را ساخته است که نوع Type-G نام دارد. در اوائل دهه ۱۹۵۰ Ibuka در آسیا سفر کرد و در مورد اختراع ترانزیستور Bell Labs شنید. او Bell را متقاعد کرد تا فناوری ترانزیستور را به شرکت ژاپنی خود واگذار کند.
در حالی که اکثر شرکت های ژاپنی به دنبال استفاده از ترانزیستور برای برنامه های نظامی خود بودند، ایبوکا و موریتا به دنبال اعمال آن به ارتباطات بودند. اگر چه شرکت های آمریکایی Regency Electronics و Texas Instruments نخستین رادیوی ترانزیستور را به عنوان سرمایه گذاری مشترک ساختند، این شرکت Ibuka بود که برای اولین بار موفق به کسب و کار شد. در اوت ۱۹۵۵، Tokyo Tsushin Kogyo اولین سونی TR-55، نخستین رادیو ترانزیستور تجاری ژاپن را تولید کرد.

آنها در ماه دسامبر همان سال با انتشار سونی TR-72، محصولی را که در ژاپن و بازارهای صادراتی از جمله کانادا، استرالیا، هلند و آلمان به نفع خود بود، پیگیری کردند. TR-72 با شش ترانزیستور، خروجی شتاب سنج و کیفیت صدای بسیار بهبود یافته، TR-72 همچنان یک فروشنده Playstation محبوب در اوایل دهه ۶۰ بود. در ماه مه ۱۹۵۶، این شرکت TR-6 را عرضه کرد، که با طراحی نوین ظریف و کیفیت صدا قادر به رقابت با رادیوهای قابل حمل بود. سال بعد، ۱۹۵۷، توکیو Tsushin Kogyo با مدل TR-63 و سپس کوچکترین (۷۲ × ۷۱ × ۳۲ میلی متر) رادیویی ترانزیستور در تولید تجاری عرضه شد.

جزئیات و بررسی رونمایی از کارت اعتباری پلی استیشن توسط سونی
جزئیات و بررسی رونمایی از کارت اعتباری پلی استیشن توسط سونی

این موفقیت تجاری جهانی بود. پروفسور مایکل برین شیففر، دانشگاه آریزونا، می گوید : “سونی اولین بار نبود، اما رادیو ترانزیستور آن موفق ترین بود. TR-63 در سال ۱۹۵۷ به بازاری در ایالات متحده باز کرد و صنعت جدید میکرو الکترونیک مصرفی را راه اندازی کرد.” تا اواسط دهه ۱۹۵۰، نوجوانان آمریکایی رادیوهای ترانزیستور قابل حمل را در تعداد زیادی به فروش گذاشتند، و به تولید صنایع نوپا از حدود صد هزار واحد در سال ۱۹۵۵ به پنج میلیون واحد تا پایان سال ۱۹۶۸ رسید، سونی نقش مهمی در توسعه ژاپن در سال های ۱۹۶۰، ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ داشت.
این به شدت به کسب و کارهای جدید از فیلم و بیمه (Sony Life) به بانکداری گسترش یافته کمک کرد. بخشی از انگیزه برای گسترش آن، پیگیری “همگرایی” بود، اتصال فیلم، موسیقی و الکترونیک دیجیتال از طریق اینترنت. این گسترش بی اعتبار و غیر سودآور بود. هاوارد استریگر کمک به تجدید ساختار کسب و کار در رسانه های شرکت مبارزه با مواد مخدر، تشویق blockbusters مانند مرد عنکبوتی در حالی که برش ۹۰۰۰ شغل کرد. علیرغم برخی موفقیت ها، این شرکت در اواسط تا اواخر سال ۲۰۰۰ با مبارزات مداوم مواجه شد. در پایان سال ۲۰۰۶، دفتر مرکزی سونی در مینتو، توکیو از Shinagawa، توکیو نقل مکان کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =