رونمایی هیدئو کوجیما از اکشن فیگور بازی Death Stranding

جزئیات و بررسی رونمایی هیدئو کوجیما از اکشن فیگور بازی Death Stranding PS4

یکی از جدیدترین خبر ها در اخبار بازی این است که Dead stranding که قرار است فقط برای پلی استیشن ۴ باشد توسط شرکت هیدیوکوجیما، صاحب استودیو ی شخصی کوجیما پروداکشنز، رو نمایی شد. او به طور رسمی تصاویری را از اکشن فیگور این بازی منتشر کرد. در واقع در این نمونه ی اولیه، سم که همان شخصیت اصلی بازی که هنوز به طور کامل واضح نیست را نشان می دهد.

مردم محصولات شرکت max factory. را با نام فیگما figma می شناسند. در واقع همان اکشن فیگور فیگما است یعنی اکشن فیگور های ژاپنی احتمالا این بازی توسط همین شرکت ساخته شده است. البته هنوز رنگ آمیزی نشده است و چهره ی سم همان شخصیت اصلی بازی طور کامل دیده نمیشود و مات نشان داده می‌شود اما به نظر جذاب است و زیبایی خاص خود را دارد و برای کسانی که پلی استیشن ۴ دارند خبر خوب و مهیجی است.

جزئیات و بررسی رونمایی هیدئو کوجیما از اکشن فیگور بازی Death Stranding PS4
جزئیات و بررسی رونمایی هیدئو کوجیما از اکشن فیگور بازی Death Stranding PS4

تتسویا میزو گوچی یکی از طراحان بازی های ویدیویی و خالق بازی Rez است به شرکت کوجیما رفته و با او هم صحبت شده است و این امر باعث خوشحالی کوجیما شده و از تتسویا مراتب تشکر و قدردانی را کرده است. تتسویا میزوگوچی در آن جا با مشاهده ی بازی Dead stranding نظر مثبت خود را راجع به این بازی در صفحه ی شخصی خود بیان کرد. او به زبان انگلیسی و ژاپنی نظرات خود را نوشته بود. به زبان انگلیسی نوشته بود که قلب بازی Dead stranding را لمس کردم.

باعث خوشحالی است که این دو شخصیت معروف و مشهور در دنیای سازندگان بازی با یکدیگر ملاقات می‌کنند و با هم به راحتی گفت و گو می کنند. اگر شخصیت ulala. از بازی space channel. در بازی dead stranding. حضور یابد، که کودکان را نجات می‌دهد و با هیولاها ی بازی می جنگد و به سمت آن ها شلیک می کند، بسیار جذاب و جالب می شود.

جذابیت بازی در حدی است که علیرغم تصاویر مات منتشر شده از بازی، شوق بسیاری از افراد برای بازی با آن افزایش پیدا کرده است. در ضمن کوجیما گفته است، امکان دارد به زودی تریلر جدیدی از این بازی Playstation را منتشر کند. او تا الان۵ تریلر گوناگون از این بازی را منتشر کرده است و در هر ویدیو راز و رمز های مختلفی را نمایش می‌دهد.

کوجیما در فستیوال بازی ترایبکا از بازی مرموز خود جزئیات جدید ی را بیان کرد. نورمن ریداس، هنرپیشه ی مشهور سریال The walking dead در این بازی حضور دارد. او از تلاش استودیو Kojima productions حرف زد و گفت: ما جنبه های گوناگون بازی را آزمایش می کنیم و در حال آزمایش کردن شخصیت ها و محیط بازی هستیم و همه چیز به خوبی پیش می رود.

کوجیما گفت :با این که بازی در شهر نیویورک اتفاق نمی افتد اما ما در حال تحقیق و جستجو درباره ی شهر نیویورک هستیم تا محیط بازی را بسازیم. باید ببینیم که کوجیما برای طرفداران خود که در انتظار هستند چه مواردی را در نظر گرفته است تا هواداران خود را هیجان زده بکند. او که در ژاپن کارگردان مطرحی است در دنیای مجازی فعالیت زیاد دارد، و از وقایع روزانه ی خود و خبر هایی از بازی را به اشتراک می گذارد.

جزئیات و بررسی رونمایی هیدئو کوجیما از اکشن فیگور بازی Death Stranding PS4
جزئیات و بررسی رونمایی هیدئو کوجیما از اکشن فیگور بازی Death Stranding PS4

بسیاری از مردم هم برای به دست آوردن جزییات جدید از بازی تازه ی او، محتویات صفحات او را در فضا ی مجازی دنبال می کنند. کوجیما تصویر مات و مبهم سم که نورمن ریداس نقش او را به عهده دارد را در ویدیویی که قسمت کوچکی از صفحه ی مانیتور در آن معلوم است را منتشر کرده است و این کاراکتر کوله پشتی هایی که در تریلر های قبلی نیز دیده بودیم را با خود حمل می کند و نوری آبی رنگ از لباسش منعکس می شود.

قسمت پایینی تصویر هم چند عدد پوستر که به صورت مات نشان داد می شوند روی میز قرار دارند. این پوستر های قرمز و سیاه، احتمالا پوستر های جدید بازی باشند و شخصیت جدیدی که در آخرین تریلر بازی معرفی شد احتمالا یکی از شخصیت های منفی بازی می باشد و باید برای معرفی کامل این شخصیت به انتظار بنشینیم. و این گونه پخش تصاویر و ویدیو ها نشان دهنده ی زیرکی کوجیما را نشان می دهدالبته غیر از نورمن ریداس بازیگر مشهور دیگری که دانمارکی است و گیر مو دل تورو کارگردان معروف مکزیکی نیز در این بازی حضور خواهند داشت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 3 =