رویداد Horizon Zero Dawn در بازی Monster Hunter World

جزئیات و بررسی رویداد جدید Horizon Zero Dawn در بازی Monster Hunter World PS4

جالبه که واسه این بازی رویدادهایی در نظر می گیرند که البته اولی اعلام و انجام شده بود وحالا هم که خبر رسیده دومین رویداد نیز اعلام شده و تا جایی که می دونم باید رنک شکار شما ۱۱ باشد تازه بالا تر هم باشد که بهتر چون باید شکار مهمی انجام بدهید وآن هم این است که یک Anjanath بزرگ را باید بکشید. حالا بگذارید کمی راجع به بازی های monster hunter برای شما بگویم.

این بازی پلی استیشن ۴ جزو بازی های اکشن است که در یک ژانر فانتزی قرار می گیرند. بازیکنان نقش شکارچی را ایفا می کنند که به حمایت از یک روستا کمک می کند یا به تحقیق در مورد هیولاهای بزرگ که در مناطق مختلف اطراف روستا هستند، کمک می کند. این به طور کلی از طریق یک سری از مأموریت هایی است که یک هیولا را به قتل یا تسخیر می رساند، اما می تواند شامل چالش های متعدد اختیاری باشد.

ویژگی اصلی Monster Hunter حلقه اجباری آن است. بازیکن شکارچی مانند بازی های کامپیوتری سنتی رشد نمی کند و هیچ ویژگی ذاتی ندارد. در عوض، توانایی های شکارچی به وسیله تجهیزاتی که آنها انتخاب می کنند قبل از ترک یک ماموریت تعریف می شود.این بازی ها دارای بیش از۱۰ آر که تایپ سلاح مانند شمشیر، تبر و کمان است که هر کدام با توانایی های مختلف مبارزه و مجموعه وسیعی از سلاح های خاص که قدرت حمله و توانایی اعمال عناصر و یا وضعیت را بر هیولا می گذارد.

زره های چندگانه می توانند فرسوده شوند، ارزش دفاعی داشته باشند، مقاومت در برابر انواع خاصی از حملات و یا اثرات وضعیت و مهارت های اضافی که ویژگی های شکارچی را در حوزه های مختلف افزایش می دهد. علاوه بر این، تجهیزات زره پوش نیز می توانند برای ارتقای این مهارت ها مورد استفاده قرار گیرند. در حالی که شکارچی بازی را با تجهیزات اساسی شروع می کند و می تواند برخی تجهیزات را خریداری کند، بیشتر دنده ها باید با جمع آوری منابع از میدان ساخته شوند، از جمله قطعاتی که از هیولاهای خرد شده حک شده یا به عنوان پاداش از تکمیل ماموریت ها موفقیت آمیز است.

جزئیات و بررسی رویداد جدید Horizon Zero Dawn در بازی Monster Hunter World PS4
جزئیات و بررسی رویداد جدید Horizon Zero Dawn در بازی Monster Hunter World PS4

حلقه گیم پلی یکی از بهترین تجهیزات برای شکست دادن یک هیولا خاص و استفاده از قطعات از آن هیولا برای ساختن تجهیزات بهتر است. با این حال، از آنجایی که ممکن است برخی از بخش های بدن هیولاها نادر باشد و نیز به تعدادی بالا از همان عضو بدن هیولا برای ساخت تجهیزات مورد نظر نیاز باشد ممکن است بازیکن مجبور باشد بارها و بارها به یافتن و شکار آن هیولا بپردازد.هنگامی که یک تلاش انتخاب شده است و بازیکنان Hunter خود را تجهیز می کنند، به یکی از چندین فیلد وارد می شوند و باید هیولا را ردیابی کنند و همچنین سایر منابع مورد استفاده برای ساخت سلاح، زره و موارد ترمیم را جمع آوری کنند.

شکارچی در صورتی که تمام سلامت خود را از دست بدهد، از بین می رود و به اردوگاه پایه ای برمی گردد که می تواند ماموریت خود را ادامه دهد، اما مأموریت سه گانه دچار خستگی می شود Stamina توسط بیشتر حملات و اقدامات مصرف می شود، اما می تواند به سرعت با ایستادن دوباره به دست آید. با این حال، اگر هانتر از تمام استقامت خود استفاده کند، آنها قادر به واکنش نیستند تا زمانی که به طور کامل بهبود پیدا کنند و آنها را به هر حمله ای آسیب پذیر تبدیل کنند.

در این بازی ها تعدادی ابزار و تجهیزات دیگر را می توان برای کمک به شکست یک هیولا و بهبود سلامت و استقامت در حین بازی استفاده کرد. مبارزه در اطراف تماشا می شود که یک هیولای قبل از حمله به آن می گوید تا بتواند آن را گول بزند و یا ضد حمله کند و به دنبال باز کردن رشته های کمپ حمله با توجه به سلاح فعلی هانتر باشد.

در اغلب موارد، هنگامی که یک بازیکن اقداماتی مانند مانور رزمی یا گرفتن یک بازیابی را آغاز کرده است، نمی تواند آن حرکت را لغو کند تا زمانی که چرخه انیمیشن آن کامل شود، که ممکن است آنها را آسیب پذیر سازد. تقریبا تمام بازی های Monster Hunter یک حالت تک نفره دارند؛ در این، شکارچی اغلب همراه با یک Felyne یا Palico، یک موجود گربه مانند ذهنی است که پشتیبانی و توانایی های توهین آمیز محدود را در مبارزه فراهم می کند.

جزئیات و بررسی رویداد جدید Horizon Zero Dawn در بازی Monster Hunter World PS4
جزئیات و بررسی رویداد جدید Horizon Zero Dawn در بازی Monster Hunter World PS4

بازی های جدیدتر از چهار حالت بازی آنلاین تعاونی پشتیبانی می کنند و این گروه را قادر می سازد تا نسخه های قوی تر هیولاها را شکار کنند. این بازیها به طور معمول دارای یک خط اصلی هستند، که اغلب به نام “رتبه پایین” می باشد، که می تواند تا پنجاه ساعت طول بکشد. پس از تکمیل، این بازی پلی استیشن با مأموریت های جدید “High Rank” باز می شود و شامل نسخه های قوی تر از هیولاهائی است که قبلا با آنها مواجه شده اند و همچنین هیولاهای جدید دیده شده و منحصر به فرد این هیولاها هستند که همه آنها اجزای بهتر برای سلاحها و زره های قدرتمندتری را ارائه می دهند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =