بررسی رویداد The Resistance Community بازی Call of Duty WWII

جزئیات و بررسی رویداد The Resistance Community بازی Call of Duty WWII PS4

حتما با رویداد های ارائه شده برای بازی های مختلف آشنا هستید و می دانید که این رویداد ها در واقع ارتقا سطحی برای یک نسخه از بازی می باشند و آپشن هایی را به بازی اضافه می کنند. چندی قبل استودیو Sledgehammer Games رویداد تازه ای را با نام The Resistance Community برای بازی Call of Duty: WWII ارائه داد.بازی Call of Duty جزء بازی های فوق العاده پر طرفدار است که توانست به راحتی جذب مخاطب کند و در هر سری نیز به مانند همان قبل پروژه موفقی بوده است.

همچنین این بازی رکورد پر فروش ترین بازی ۲۰۱۷ در آمریکا را به دست دارد. این رویداد که پس از رویداد winter siege منتشر شد جزء رویداد های پر طرفدار در زمان خود بود. این رویداد آپشن های رایگانی را به بازی اضافه کرد که شامل سه نوع مختلف اسلحه بود. که هر کدام در نوع خود کاربردهای خوبی داشتند. یکی از آن اسلحه ها که یک اسلحه تک تیراست Volkssturgewehr نام دارد، اسلحه دیگر مسلسلی به نام ORSO است و نهایتا اسلحه سوم کلتی به نامSAP می باشد.

جزئیات و بررسی رویداد The Resistance Community بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی رویداد The Resistance Community بازی Call of Duty WWII PS4

استفاده ازهر یک از این اسلحه ها ایجاد تنوع خوبی در روند بازی محسوب می شود. چرا که هرکدام آپشن های متفاوتی دارند که بازیکن می تواند از دو حالت معمولی و ویژه آن استفاده کند. علاوه بر این سه مورد پک دیگری نیز به بازی اضافه شده است که شامل یک چاقو و کلت کاملا پیشرفته است و این امکان را به بازیکن می دهد که دشمنان اطراف خود را به راحتی تشخیص دهد.

اما این ها انتهای آپشن های اضافه شده نیست. دو بخش مهم دیگر با این رویداد به بازی اضافه شد که بخش اول Prop Hunt نام دارد. اگر طرفداری پر و پا قرص بازی کال آف دیوتی هستید احتمالا نام این مورد را در نسخه های پیشین شنیده اید. جالب است که در این حالت یکی از کاراکتر ها تغییر شکل می دهد و به یکی از اجسام موجود تبدیل می شود که به نظر جزء جذاب ترین قسمت ها می باشد. جالب است که حالا به جای یک شخص یک جسم وجود داشته باشد.

و نکته چالش برانگیز این قسمت این است که بازیکن باید در صدد یافتن او یا همان جسم بر آید و سپس عزم نابودی او را کند. بخش دیگری که به این بازی اضافه می شود دیمولیشن است که این هم قطعا معرف حضور می باشد. در کل معنی ارائه این رویداد ها این نیست که آپشن های جدیدی اضافه شود که پیش تر شاهد آن نبوده ایم.

بلکه مورد های پیشین که قبلا هم با آن ها دست و پنجه نرم کرده ایم و چالش هایش را به جان خریده ایم حالا به صورت کاربردی تر به بازی اضافه می شوند که باعث جذب مخاطب می شوند. خط داستانی این بازی مربوط به جنگ جهانی دوم‌ است که بعد از چند سال در این نسخه دوباره به این موضوع پرداخته شده است. می دانید که بازی هایی با ستینگ جنگ جهانی و چالش های آن طرفداران زیادی دارد؛ پس این نسخه تا حدودی طرفداران را غافلگیر کرد و حیرتشان را بر انگیخت.

جزئیات و بررسی رویداد The Resistance Community بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی رویداد The Resistance Community بازی Call of Duty WWII PS4

داستان بازی PS4 ترکیب دو بازه زمانی می باشد. البته دو بازه زمانی متصل به هم که ایونت های هر کدام با دیگری متفاوت است اما به هم مربوط می شود. یعنی سال های ۱۹۴۴ تا ۱۹۴۵ و ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۴. بازی حول این محور گردش دارد که آلمان نازی اروپای غرب را تحت سلطه در آورده بود. نام شخصیت اصلی این بازی رونالد دنیلز است که با گروه خود که اسم آن لشکر پیاده نظام یکم است به حل و فصل کردن مسائل می پردازد.

اگر جزء افرادی باشید که به وقایع تاریخی علاقه دارید این بازی پلی استیشن به قول معروف می تواند هم فال باشد هم تماشا چرا که پرداختن به این وقایع در قالب بازی اگر چنانچه علاقه هم به آن ها وجود داشته باشد لذت دو چندان به همراه دارد. البته به طور کلی نیز بازی هایی با موضوع جنگ جهانی در بین گیمرها طرفداران زیاد و خاص خود را دارد که اصلا هم قابل انکار نیست.

بازی کال آف دیوتی از همان روز های اول انتشار توانست جای خود را در بین بازیکنان محکم کند. به طوری که محال است کسی با صنعت گیمینگ آشنایی داشته باشد و طرفدار این بازی نباشد. حال آنکه اضافه شدن رویدادهای مختلف بر جذابیت های آن می افزاید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + یک =