جزئیات و بررسی رکورد دانلود ۲ میلیونی بازی Let It Die PS4

جزئیات و بررسی رکورد دانلود 2 میلیونی بازی Let It Die PS4

جزئیات و بررسی رکورد دانلود ۲ میلیونی بازی Let It Die PS4

بازی Let It Die یا با اسم فارس (بگذار بمیرم)، داستان این بازی در شهر توکیو اتفاق می افتد : در سال ۲۰۴۶ یک فاجعه زمین شناختی در سرار دنیا اتفاق می افتد جنوب غربی توکیو در احاطه مهی غلیظ از بقیه کشور جدا شده و به شکل یک جزیره در می آید. ظاهرا دراثربرخورد لایه های زمین و زمین لرزه ها شما شاهد شکل گیری یک کوه عظیم دروسط این شهر هستید، ولی آیا این فقط یک کوه معمولی است ؟ یک کوه سراسر عجایب و راز های مرموز که در قلب آن است.
شما در این بازی نقش یک شخصیت مثل خودتان درآرکید (هیترز) نشسته و حالا به دنبال افرادی برای گرفتن این کوه که حالا به شکل یک برج در آمده است، هستید. شما شخصی را بدون در نظر گرفتن جنسیت و… انتخاب کرده و به درون برج میفرستید. وقتی شخصیت انتخابی شما وارد برج که باربز نام دارد میشود و درهمان طبقه اول شاهد اولین و اصلی ترین شخصیت بازی است به نام (عمو مرگ) این شخصیت علاوه براسم ترسناکی که دارد، دارای ظاهری مرموزتروترسناکتر است : این شخصیت با اسکیت و داس و عینک دودی و… اش به استقبال شما می آید.

جزئیات و بررسی رکورد دانلود 2 میلیونی بازی Let It Die PS4
جزئیات و بررسی رکورد دانلود ۲ میلیونی بازی Let It Die PS4

یکی از نکات این شخصیت پر حرف بودنش است که هرچه میخواهد به شما میگوید شما همچنان که مشغول بازی هستید و تمام فنون بازی را یاد گرفته اید و به آن تسلط کافی پیدا کرده اید ناگهان پس از حدود یک ساعت بازی میمیرید یکی از ابزارهای کلیدی بازی Death Metal است. شما اگر آن را داشته باشید قادر به این هستید که درست درهمان زمان و مکانی که مرده اید دوباره زنده شوید.
حال اگر شما آن را ندارید و بمیرید دیگر آن شخصیت را از دست داده اید و باید یک شخصیت تازه از نو بسازید. ولی یکی از نکات مثبت در این زمینه این است که این به این معنا نیست که شما باید از اول بازی Playstation را شروع کنید بلکه تمام پیشروی های شما سرجایشان خواهد بود و حتی وسایلی که در بانک اتاق ذخیره کرده اید قابل استفاده برای شخصیت جدید خواهد بود. شخصیت جدیدی که شما میسازید باید دوباره از سطح یک شروع کند و قابلیت و تواناهایی خود را ارتقا دهد.
شخصیت قبلی که مرده است تمام وسایل و قابلیت های خود را با خود میبرد و به دشمن شما تبدیل میشود شما اگر در طول بازی و جست و جوی آن بپردازید و آن را پیدا کنید میتوانید با آن مبارزه کنید و در صورت شکست دادن آن میتوانید وسایل درون کوله پشتی آن و قابلیت ها و توانایی های اورا به دست آورید. یکی از ویژگی های مثبت داشتن سردخانه بازی است که شما میتوانید چند نفر از این شخصیت های قبلی خود را در آن نگه داری و از قابلیت های قبلی آنها استفاده کنید.
یکی از نکات دیگر قابل توجه ارتقا مبارز شما بر اساس ستاره های او است. یعنی اگر مبارز شما یک ستاره باشد شما نمیتوانید آن را به بیشتر از سطح بیست و پنج ارتقا دهید و پس از آن امتیازهای به دست آمده در نظر گرفته نمیشود و شخصیت شما همان بیست و پنج خواهد ماند. برای اینکه بتوانید سطح خود را به بیشتر از این مقدارها ارتقا دهید باید به مبارزه با شخصیت هایی که از دو یا چند ستاره برخوردارهستند مشغول شوید.
البته همچنان کار راحتی نیست اگر شخصیت شما سطح بیست و پنج باشد برای به دست آوردن یک شخصیت با ستاره های بیشتر امکان دارد با شخصیتی با سطح چهل به بالا رو به رو شوید و در این زمان است که کار شما سخت میشود و مبارزه با آن که سطح اش از شما بیشتر است دشوار میشود. شما به راحتی میتوانید سلاح های موجود که در دو حالت سرد و گرم نیز وجود دارند را انتخاب کنید. ولی باید توجه داشته باشید که این سلاح ها عمر ابدی ندارند و در زمان معینی از استفاده شما عمرشان تمام شده و از بین میروند.
شخصیت شما البته میتواند ابزارهای اضافی هم داشته باشد همانند کلاه، سپر، لباس و…. البته شخصیت شما دارای توانایی های دیگری نیز میباشد. یکی از این توانایی ها قابلیت جا خالی دادن در ضربات دشمن است که بسیارمفید است و قابلیت بعدی پرش است که شمارا درانجام نابود سازی دشمنانتان بسیار کمک میکند. البته این را هم بهتر است بدانید که شما هرچقدر که دلتان میخواهد نمیتوانید از این قابلیت ها استفاده کنید و باید توجه به نوار تپش قلب خود داشته باشید.
چرا که اگر بی توجه به آن مبارزه کنید و شخصیت شما خسته شود چند ثانیه بدون حرکت میماند که میتواند برای شما خطرساز شود. البته شما میتوانید به غیر از راه برداشتن سلاح از دشمنان خود به روش دیگری نیز خودتان آن هارا تولید کنید در طول مراحل بازی و در قسمت های مختلف برج، شما میتوانید مواد اولیه ای مثل انواع فلزات، پارچه و… جمع آوری کنید و آن را به دست یکی از شخصیت های بازی بسپارید که تخصص اش ساخت وسایل است شخصیت دیگری نیز وجود دارد که قادر به آن است که شخصیت شما را ارتقا دهد.
در کل شما باید با نابود کردن غول هر طبقه به مرحله بعد بروید و نسبتا هر طبقه میتواند متفاوت از طبقه دیگر باشد. ولی به دلیل استفاده از رنگ های مرده در بازی و همچنین تغییر ظاهری هر چندین طبقه نسبت به قبلی حس تکراری بودن از بازی به شما دست میدهد و شاید کمی آزار دهنده وخسته کننده باشد. البته خرید های شما به درون بازی محدود نمیشود و شما میتوانید با پرداخت دلار یک سری آیتم هایی را نیز خریداری کنید یکی از این آیتم های مهم Death Metal است که بسیار کم گیر می آید.
شاید شما مجبور به خرید آن با پرداخت دلار بشوید به غیرازآن میتواند آیتم های دیگر درون بازی را نیز خریداری کنید. این بازی نیاز به اینترنت دارد و بخش آنلاین آن به خوبی طراحی شده است که شما میتوانید به شهرها و اتاق های دیگر یورش ببرید و آنها را نابود کنید. البته در بخش آفلاین بازی نیز به همین صورت میباشد. هر بار که شما یورشی به شهر دیگر میبرید باید به زمان محدود آن توجه کنید و هر گروهی که بتواند بیشترین آسیب را به بانک حریف بزند برنده میدان است .

جزئیات و بررسی رکورد دانلود 2 میلیونی بازی Let It Die PS4
جزئیات و بررسی رکورد دانلود ۲ میلیونی بازی Let It Die PS4

البته یک قابلیت جالب این است که شما میتوانید برخی از این مدافعان حریف را به داخل اتاق خود بیاورید و با صرف نیروی لیتیومی مغز آن را شست و شو داده و به نفع خود از آن استفاده کنید . ولی نیروهای دشمن میتوانند به شما حمله کنند و آن را آزاد کنند که در این صورت شما لیتیوم های از دست رفته تا به آن جای کار را دیگر نمیتوانید برگردانید . موسیقی بازی در همه جای آن مورد استفاده قرار نمیگیرد ولی در زمانی که موسیقی بازی اجرا میشود به شما حس آن را منتقل میکند و از موسیقی خوبی بهره میبرد.
در کل این یک بازی رایگان در سطح بازی متوسط با گیم پلی نسبتا خوب میباشد که ارزش تجربه کردن را دارد. در ادامه باید گفت که کمپانی کونگ هو آنلاین اعلام کرده است که این بازی مرزهای دانلود دو میلیون بار را رد کرده است. این بازی در تاریخ ۱۲ آذر یا ۲ دسامبر میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ مورد استفاده قرار گرفت. در ابتدای انتشار آن فقط در اروپا و آمریکای شمالی در دسترس قرار گرفت و همچنین رده سنی این بازی به بالای ۱۸ سال تعلق گرفته است. کمپانی سازنده این بازی استودیو گرس هاپر منیوفکچر است و توسط این کمپانی توسعه یافته است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفده =