جزئیات و بررسی رکورد زمانی اتمام بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

جزئیات و بررسی رکورد زمانی اتمام بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

جزئیات و بررسی رکورد زمانی اتمام بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

بازیکنی که توانست بازی Sekiro: Shadows Die Twice را در یک ساعت تمام کند در حالی که فقط یک هفته از منتشر شدن آن می گذرد. استودیو فرام سافتور (FromSoftware) همیشه برای مخاطبان مطرح بوده است و هواداران سعی دارند تا بازیهای چالشی این استودیو را در کمترین زمان ممکن به پایان برسانند. در جدیدترین خبرها آمده است که گیمری بازی Sekiro: Shadows Die Twice را توانسته تقریبا یک ساعته و شاید کمتر به پایان برساند.
این گیمر با نام مستعار danflesh111 از مینی باسها و دشمنان بازی به سرعت گذشته است و فقط و فقط زمان و انرژی شخصت اصلی بازی Playstation را صرف از بین بردن باس های بزرگ و اصلی گذاشته است در این زمان است که به پایان نه چندان خوب بازی نزدیک می شوید. این مرحله شورا (Shura) نام دارد که البته امکان انتخاب هم دارید می توانید به پایان شورا بروید یا به پایان سایر سکیروها
داستان بازی Sekiro از متفاوت ترین داستانهایی است که در بازیهای کمپانی فرام سافتور عرضه کرده است. شخصیت اصلی بازی «سکیرو» می باشد که در واقع همانند اسمش مانند گرگ تک پنجه عمل می کند. از همان ابتدای بازی پی می برید که فضای بازی به دوره Sengoku برمیگردد و در کشور ژاپن است.

جزئیات و بررسی رکورد زمانی اتمام بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4
جزئیات و بررسی رکورد زمانی اتمام بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

در واقع با دیدن لباس شخصیتها و فضای بازی پی به این موضوع خواهید برد. ماموریت و هدف شخصیت اصلی بازی یا Sekiro محافظت از جان شاهزاده Kuro است. این شاهزاده جوان بخاطر خون خاصی که در رگهایش جریان دارد طعمه دشمنان است و تمام ماجرا در رابطه با همین موضوع است. در حقیقیت قبیله ایشین آشینا پس از کودتایی که رخ داد برای نگه داشتن و حفظ کردن قدرت قبیله خود نیاز دارد توانایی خاصی داشته باشد در نتیجه اگر خون خاص و ویژه شاهزاده کورو را داشته باشند می توانند به قدرت لازم دست پیدا کنند.
پس متوجه شدیم که ما به عنوان کسی که قسم خورده ایم که در رکاب او باشیم باید جان او را که خون اژدها در درون رگهایش است در برابر دشمنان حفظ کنیم. شما تنها نیستید بلکه Lady Emma و The Sculptor نیز در این راستا شما را یاری می رسانند.
با اینکه پس از شروع بازی مسلما از فضا و شخصیتها پی به ماجرا خواهید برد اما در این بازی مورد دیگری نیز وجود دارد که هم جالب است هم راحت تر به موضوع پی می برید و آن هم قابلیت فال گوش وایسادن است. شما می توانید گفت و گوهایی که میان دشمنانتان رد و بدل می شود را بشنوید.
در این گفت وگوها حتی اینکه چه میخواهند بر سر شما بیاورند را نیز مطرح میکنند و شما نیز از طریق مخفیانه گوش کردن هم اطلاعات جدید بدست میآورید و هم میتوانید خود را نجات دهید. نکته دیگر این که چون Sekiro نقش مهمی به عهده دارد شما میتوانید بر روی روال بازی، داستان و پایان آن تاثیر گذار باشید. در بازی نامه هایی وجود دارد که در سراسر جهان پخش است اما مخفی است. اگر آنها را در جریان بازی پیدا کنید پی به اسرار بیشتری خواهید برد، روابط شخصیتها، خطراتی که پیش رو است همه و همه برای شما روشن می شود همچنین بازی باز هم براتون جذابتر می شود.
داستان بازی به اندازه کافی جذاب است و به گونهای است که منتقدین آن را تحسین کرده اند اما در کنار این موضوع گیم پلی جذاب آن نیز بی تاثیر نبوده است. داستان بازی اکشن است و آنقدر این بازی پلی استیشن خوش ساخت است و سازندگان در آن نهایت تلاش خود را به کار گرفته اند که بدون شک می توان گفت از مهیج ترین محصولات From Software به شمار می رود. در حقیقت این کمپانی از هر کدام از محصولات خود نکته ای را برداشته و تازه به ارتقا آن پرداخت است که نتیجه اش شد Sekiro: Shadows Die Twice.

جزئیات و بررسی رکورد زمانی اتمام بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4
جزئیات و بررسی رکورد زمانی اتمام بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

گیم پلیر پس از ورود به بازی آنقدر جذب آن می شود که در دنیای بازی غرق می شود و گذر زمان را متوجه نمی شود. با تمام توصیفات گفته شده در بالا متوجه می شویم بازی Sekiro: Shadows Die Twice شاهکارFrom Software است. هنگامی که به بازی می پردازید حتی اگر نتوانید برخی از چالشها را با موفقیت رد کنید و نیاز به زمان بیشتری داشته باشید اما بعد از اتمام بازی هیچ وقت حس اتلاف وقت بهتون دست نمیده و باز هم می خواید.
به فضای بازی باز گردید و بیشتر در این دنیای رمز و راز و چالش شنا کنید همین امر هم باعث شده که این اثر بسیار مورد تحسین منتقدین قرار بگیرد و باید این نکته را نیز ذکر کنیم که danflesh111 طاقتش به پایان رسیده بود و می خواست به این دنیای چالش خاتمه دهد در نتیجه توانست در بازه یک ساعت بر این بازی اشراف پیدا کند. برترین پلی استیشن ۴ را از سایت ما بخواهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =