جزئیات و بررسی زره های بازی Extinction PS4 در ویدیویی جدید

جزئیات و بررسی زره های بازی Extinction PS4 در ویدیویی جدید

جزئیات و بررسی زره های بازی Extinction PS4 در ویدیویی جدید

بازی extinction در واقع جدیدترین بازی ساخته شده توسط شرکت iron galaxy studio تا به امروز است که در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد و در اختیار مخاطبین قرار گرفت. این بازی در سبک اکشن ساخته شده است و توسط شرکت maximum games برای ایکس باکس وان، کامپیوترهای شخصی و پلی استیشن ۴ منتشر شد. این بازی جنگهایی خیالی را که در زمان قدیم اتفاق افتاده اند را به تصویر کشیده و روایت می کند.
داستان این بازی جنگی بین هیولاها که موجوداتی عظیم الجثه هستند و انسانها را به تصویر کشیده است، هیولاهایی که قصد دارند بشریت را نابود کنند. کار گیمر در این بازی این است که در مقابل این هیولاها مبارزه کند و از انسانها دفاع کند و برای حفظ نسل بشر بجنگد در طی این جنگ ماموریتهای حاشیه ای زیادی است که گیمر باید آنها را انجام دهد تا در بازی یکسری تغییرات اساسی و قابل توجه شامل حالتان شود و در بازی تواناییها و قدرتهای بیشتری کسب کنید و در ضمن راحتتر بازی کنید.
تریلری از این بازی منتشر شده است که توضیحات تکمیلی در مورد درخت مهارت شخصیت این بازی که avil نام دارد و همچنین زره های بازی که هیولاها از آنها برای دفاع از خود استفاده می کنند به گیمرها می دهد. هیولاها در مقابل گیمر از زره هایی استفاده می کنند که مقاومت آنها را در مقابل درخت مهارت avil بیشتر می کند، در این تریلر به گیمر توضیحات و راه هایی داده می شود تا بتواند با این وجود هیولاها را شکست دهد.

جزئیات و بررسی زره های بازی Extinction PS4 در ویدیویی جدید
جزئیات و بررسی زره های بازی Extinction PS4 در ویدیویی جدید

زره هایی که برای هیولاها در نظر گرفته شده اند انواع مختلفی دارند مانند gold armor و iron armor و یا bone armor و در آخر brightsteel armor که هرکدام از این زره ها قابلیت و قدرت خاصی دارند گه گیمر باید از قدرت هر کدام آگاهی داشته باشد و همچنین روش مقابله با آنها را نیز یاد بگیرد. مثلا زمانیکه هیولا زره gold armor را به تن کرد گیمر باید در نظر داشته باشد که بوسیله شلاق درخت شخصیت اصلی یعنی avil به هیولا آسیب برساند یا در مواقعی که هیولا خود را به زره iron armor مجهز کرده است گیمر باید با استفاده از ضربه زدن به نقاط حساس هیولا او را شکست دهد.
در بعضی از مواقع هم هیولا از زره bone armor استفاده می کند که این زره به هیولا استقامت بالایی می بخشد زیرا از این زره شعله های آتش بیرون می زند و در اینصورت گیمر تنها کاری که می تواند بکند این است که شعله های آتش این زره را خاموش کند تا آسیب رسانی این زره به گیمر کمتر شود و همچنین مقاومت زره نیز در مقابل ضربات گیمر کمتر شود.
این کار با ارتقا دادن تواناییهای کاراکتری که گیمر در قالب آن بازی می کند امکانپذیر است.
و اما آخرین زره از مجموعه زرهی که در این تریلر معرفی شده است زره brightsteel armor است که از همه قدرت بیشتری در محافظت از هیولا دارد و تقریبا می توان گفت که این زره نابود نشدنی است و مقاومت و حمله در برابر آن بی فایده است. در مقابل این زره گیمر فقط می تواند کاری کند که هیولا مسیر حرکت خود را تغییر دهد.
در کل با این توضیحات باید گفت که گیمر باید قابلیتهای درخت مهارت را از طریق مبارزه هوشمندانه ارتقا دهد تا بتواند تمام مراحل بازی را پشت سر بگذارد.
گیمرها برای نابود کردن دشمنان بزرگ باید ابتدا دشمنان کوچکتر را نابود کنند تا بتوانند انرژی زیادی کسب کنند، در ابتدای بازی دشمنان گیمرها کوچک هستند ولی رفته رفته به مرور پیشروی در بازی Playstation این دشمنان بزرگتر می شوند و همچنین قدرتهای آنها افزایش پیدا می کند و بعلاوه وسایل دفاعی آنها نیز پیشرفته تر می شود و این موضوع باعث می شود که نابود کردن این دشمنان کمی سخت تر و وقتگیر باشد.

گیمر باید جای جای دنیای بازی را بگردد و راه های رسیدن به ravenii و شکست دادن آن را پیدا کند پس همانطور که مشخص است برای اینکه گیمر در بازی موفق شود باید زیرکانه عمل کند و با استفاده از هوش خود بازی را ادامه دهد زیرا هرچه گیمر بیشتر در بازی پیشروی کند به نسبت بیشتر هم در مورد avil اطلاعات کسب می کند و با او آشنا می شود. در بازی extinction چیزی که بیشتر از هر موضوع دیگری به چشم می آید.

جزئیات و بررسی زره های بازی Extinction PS4 در ویدیویی جدید
جزئیات و بررسی زره های بازی Extinction PS4 در ویدیویی جدید

سرعت است که این سرعت شامل سرعت در حرکت کاراکتر و همچنین سرعت در زدن ضربه به دشمن می شود. مثلا گیمر باید با سرعت عمل بالا و دقت زیاد در ابتدا زره های هیولاها را نابود کند و در مرحله بعد دستها یا پاهای آنها را قطع کند تا آنها قادر به حرکت نباشند در این قسمت گیمر باید به سرعت از بدن هیولاها بالا برود و ضربه آخر را به آنها بزند و سر از تن آنها جدا کند، اگر گیمر در مدت زمان مناسبی نتواند هیولا را از پا در بیاورد اعضای بدن هیولا که قطع شده بودند.
دوباره شروع به رشد می کنند پس گیمر باید حواسش به مدت زمانی که در اختیار دارد باشد. بازی extinction بقدری از سادگی و روانی بهره برده است که می توان گفت که هر طیفی از گیمر را میتواند به خود جذب کند پس این بازی جذاب و محبوب را از دست ندهید و لذت بازی با آن را تجربه کنید. امیدواریم که در آینده خبرهای خوبی از بازی extinction بشنویم.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =