جزئیات و بررسی زمان انتشار آپدیت Typhon Hunter بازی Prey PS4

جزئیات و بررسی زمان انتشار آپدیت Typhon Hunter بازی Prey PS4

جزئیات و بررسی زمان انتشار آپدیت Typhon Hunter بازی Prey PS4

به گفته خبرهای نوینی که در باره گیم های ویدیویی عرضه شده است. آپدیت گیم preyکه tyfhon hunter اسم گذاری شده است.خبر دار شده ایم که این گیم typhon hunter prey قرار شده است که در این روزها در دسترس بازیکنان قرار گرفته شود.گیم prey در وسطای سالی که گذشت به صورت رسمی به دست کمپانی ارکین و کارخانه بتسدا عرضه شده است و توانایی این را داشته است که کاربران و گیمرها را به این نسخه دلبند کند ونظر کسانی را که انتقاد کننده این بازی بودند را به این بازی جلب کرده است.

جزئیات و بررسی زمان انتشار آپدیت Typhon Hunter بازی Prey PS4
جزئیات و بررسی زمان انتشار آپدیت Typhon Hunter بازی Prey PS4

گیم prey در گروه موضوعات علمی تخیلی قرار گرفته است و از نقطه نگاه شخصی که ان رل دنبال می کند دیده می شود. روی دادهای گیم در یک ایستگاه هوایی به جریان است و احتمالا این قصه گیرایی کاربران خود به این داستان و معنای ان حائز اهمیت ترین نکته آن باشد. از طرفی دیگر در وقتی که این گیم انتشار شده است بعضی از گیمرها به جنگیدن سست و نا مناسب بودن حد مشکلات گیم شاکی آن بودند. در هر صورت بعد از انتشار کردن رسمی prey کمپانی ارکین تا به الان به نحو احسنت توانایی این را داشته است که از ان حمایت کند.
پک های آپدیت شده ی زیادی برای ان عرضه شده است و به همین دلیل است که خیلی از سختی های این گیم تا به اکنون رفع شده است و برای کاربران این موضوع خوشحال کننده و انها رضایت کافی از این محصول را دارا هستند. در اتفاقات E3 2018 که امسال انتشار شد بتسدا از نسخه پایانی رسمی این اپدیت به اسم typhon hunter معرفی کرد که میخواهد به این بازی  Playstation عناوین تازه ای را اضافه کند.
اکنون زمان عرضه این عنوان نوین به شما اعلام می شود ودر روزهای آتی به شما انتشار ان اعلام می شود. از حائز اهمیت ترین خاصیت های اپدیت typhon hunter توانایی این را که با افزودن یک قسمت گروهی کامل نوین به گیم اشاره شده است و خیلی زیاد این موضوع باعث هیجان ذوق بیشتری شده است. شما در این قسمت شما در رل مورگان یو گذاشته می شوید و کسانی که با شما دشمن میباشند در این گیم میمیک ها هستند.
در حقیقت ۵ نفر از گیمرها در رل این میمیک ها نمایان می شوند و شما موظف هستید تا در مدت مشخص شده به توسط گیم این ۵ نفر را جستجو کنید و در اخر انها را به نابودی برسانید. این میمیک ها که دراین گیم وجود دارند توانایی این را دارند که قادر به انجام تبدیل کردن خود به هر اشیایی می باشند و برای دشمنان مشکلاتی را به وجود می اورند. در این قسمت گروهی گیم از یک ورژن واقعی مجازی هم حمایت خواهد شد که در هر صورت این ورژن در این سالی که جاری می باشد منتشر نمی شود.
از طرفی دیگر این آپدیت نوین شکل جدیدیtranstar vr را با خود همراهی می کند که در حقیقت همان ورژن واقعی مجازی قسمت تکی این گیم می باشد. این شکل در روزهای گذشته ای که قبل از اتفاقات اصلی در دسترس گیمرها می باشد ودر رل یکی از کارکنان قرارگاه فضایی talos I نمایان می شود. این شکل برای دوتا هدست واقعی مجازی کامپیترهای شخصی و هنسفری ps vr عرضه شده است.
اگر شما هم می خواهید این اپدیت را به دست بیاورید باید ورژن دیجیتال دلوکس گیم یا پک mooncrash موضوع prey را تهیه بکنید که این پک الان به ارزش ۱۹.۹۹ دلار می باشد و برای تمامی کاربران در دسترس است. گیم prey کاربران را وارد داستان هایی کلیشه ای می کند که قصه اش توانایی این را دارد که شما را تا انتها به بازی کردن این گیم سرگرم کند و جنگ هایش را با موجودات غریبه شما را از گیم می راند.

جزئیات و بررسی زمان انتشار آپدیت Typhon Hunter بازی Prey PS4
جزئیات و بررسی زمان انتشار آپدیت Typhon Hunter بازی Prey PS4

ماجرای گیم prey به یک قرارگاه فضایی مربوط است که به اسم thlos می باشد که در این ایام یک موجودی که بسیار عجیب است را کاشفان کشف می کنند که این موجود به این قرارگاه حمله می کند و محققان از این موضوع بهره مند می شوند و در مورد آن تحقیقاتی را به دست می آورند. ولی باید به این نکته اشاره کنیم که این گیم یک گیم وحشتناک نیست و قرار نیست شما در این گیم با مراحل ترسناکی روبه رو شوید ولی مثله همیشه با گیم های روشن و رنگی هم روبه رو نمی شوید. شرکت ارکین توانایی این را دارد که میان قسمت های تاریک و روشن محیط و محیط هایی که پر از ترفندو رمز است برابری یکسانی را ایجاد کند.
اما باید بدانید که در این گیم شما با محیز تاریک و تیره بسایار روبه رو می شوید که غریبه ها در ان گیم موجود می باشند ولی اگر پوشه های شنیداری و ایمیل هایی که در محیط موجود می باشند را جستجو کنید و مطالعه کنید ان ها به شکلی هستند که به سادگی توانایی این را دارید که رابطه بین شخص هایی را که در بازی هستند را قبل از اینکه به قتل برسند و اتفاقاتی زیبا و پر از اسرار که میان محققان اتفاق می افتد نکته های زیبایی هستند که شما را برای کسب کردن اخبار بیشتری تشویق می کند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =