زمان ورود کاراکتر Red Hood به بازی Injustice 2

جزئیات و بررسی زمان ورود کاراکتر Red Hood به بازی Injustice 2 PS4

این بازی نسخه ی دوم بازی جذاب Injustice : Gods Among Us است که به فاصله ی چهار سال پس از نسخه ی اول، عرضه و منتشر خواهد شد. این بازی Playstation 4 از سری بازی های مبارزه ای است که توسط کمپانی Warner Bros.Interactive و همکاری استودیو NetherRealm ساخته و منتشر شده است. بازی Injustice 2 با نسخه ی قبلی و سایر بازی های مبارزه ای ارائه شده تفاوت دارد و آن در سیستم تجهیزات بازی است که در آن بازیکن می تواند قهرمان خود را به صورت شخصی تجهیز کند.

بنابراین تم کمرنگی از نقش آفرینی نیز به بازی اضافه خواهد شد. دیگر نکته ی جالب توجه در Injustice 2 دامنه ی وسیع شخصیت ها و کاراکتر هاست. به شخصیت های قدیمی مثل سوپر من، بتمن و دیگر شخصیت های قهرمان، تعداد بیشتری اضافه شده است. در ادامه بیشتر به معرفی کاراکترهای جذاب بازی Injustice 2 خواهیم پرداخت. اما پیش از آن کمی از داستان Injustice 2 باز خواهیم گفت.

جزئیات و بررسی زمان ورود کاراکتر Red Hood به بازی Injustice 2 PS4
جزئیات و بررسی زمان ورود کاراکتر Red Hood به بازی Injustice 2 PS4

داستان های Injustice 2 ادامه ی داستان های نسخه ی اول بازی هستند. پس از آن که بتمن، سوپر من را شکست داده و حبس می نماید، دوستان سوپر من در صدد آزادسازی او هستند. این در حالی است که بتمن و یارانش نیز قصد احیای عدالت در امریکا را دارند. از سوی دیگر گئوریلا گراد در حال متحد ساختن مجموعه ای از دشمنان مشترک بتمن و سوپرمن است و بازگشت برینیاک نیز تهدید جدی محسوب می شود.

کاراکترها و شخصیت های بازی Injustice 2

استودیو ندر رلم در زمینه ی خلق کاراکتر ها و شخصیت ها تا آنجا که توانسته است، از شخصیت های نمادین Comic DC استفاده نموده است. در کنار شخصیت هایی که پیش تر نام بردیم، کاراکتر های دیگری نیز شایان توجه هستند. کاراکتر اتم یکی از کاراکتر های Injustice 2 است که تا حدی یادآور آنت من در کامیک های مارول است. البته با او تفاوت هایی دارد مثلا این که مانند او بزرگ نمی شود اما در عوض خود را تا حد یک اتم کوچک می نماید. با این کار او می تواند مثل جریان برق در همه ی اجسام حرکت کند.

شخصیت دیگر مانتای سیاه است. او توانایی پرواز دارد و همچنین از چشمانش اشعه ی سرخ رنگی را می فرستد و به همین دلیل در مبارزات دورادور موفق عمل می کند. هر چند مبارزات نزدیک و تن به تن اش نیز به دلیل داشتن زور بازوی قابل قبول عالی است. شخصیت دیگر دارکساید است. او قهرمان قدرتمند دی سی است که در مبارزات خود بسیار مقتدر و خونسرد رفتار می کند. لیزر های او می توانند او را از مبارزات تن به تن معاف نمایند. شخصیت افسونگر در Injustice 2 می تواند شخصیت دیگری است که می تواند با انواع جادو ها و ورد ها کار کند و دشمن را به زانو درآورد. و اما شخصیت دیگری که به طور ویژه به او می پردازیم، Red Hood است.

رد هود Red Hood در بازی Injustice 2

مقصود از رد هود Red Hood همان جیسون تاد است که به رابین هود دوم شهرت یافته است. جیسون در یکی از داستان های مشهور به دست جوکر جنایتکار کشته شد اما بازگشت دوباره اش در داستان Under Red Hood اتفاق افتاد. رد هود Red Hood به خشونت علاقه مند است و به همین دلیل سبک رفتارش با بتمن تفاوت دارد. همین نیز یکی از دلایل کینه ورزی او نسبت به بتمن است زیرا انتظار داشت بتمن، قاتلش جوکر را به مجازات عملش برساند. رد هود Red Hood کاراکتری مستقل دارد که گاهی با بتمن همراهی می کند و گاهی نیز مقابل او قرار می گیرد.

جزئیات و بررسی زمان ورود کاراکتر Red Hood به بازی Injustice 2 PS4
جزئیات و بررسی زمان ورود کاراکتر Red Hood به بازی Injustice 2 PS4

او بیش از مشت و لگد و مبارزات تن به تن، از کلت بی رحمش کمک می گیرد. شخصیت رد هود Red Hood از ابتدا در بازی های Injustice حضور نداشته و بعدها به جمع کاراکترهای این بازی پیوسته است. لازم به ذکر است شما کاربران عزیز برای داشتن شخصیت جذاب رد هود لازم است بسته ی الحاقی فایتر پک Fighter Pack و یا نسخه ی دیلاکس را برای این بازی تهیه نمایید. بسته ی الحاقی فایتر پک اکنون با قیمت بیست دلار ارائه شده و برای کاربران عزیز پلی استیشن ۴ در دسترس است.

این بسته در کنار Red Hood، دو شخصیت دیگر ساب زیرو و استار فایر را نیز به بازی اضافه می نماید. اگر شما نسخه ی آلتیمیت بازی Injustice 2 را با که با قیمت صد دلار عرضه می شود، تهیه کنید، می توانید به طور همزمان نه بسته ی الحاقی را که شامل تمام قهرمانان طراحی شده برای این بازی از جمله رد هود است، دریافت کنید. تریلری درباره ی Red Hood نیز توسط استودیو ندرلند انتشار یافته که تماشای آن خالی از لطف نیست.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 8 =