جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی ۸Days PS4

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی 8Days PS4

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی ۸Days PS4

بازی های قدیمی ساده تر بودند. در سال های گذشته ساخت بازی های ویدئویی اگر چه کاری تازه بود، اما روالی معمول تر داشت. در واقع کمپانی های بازی ساز به خوبی با هدفشان آشنایی داشتند و می دانستند که قرار است چه خروجی ارائه دهند. البته شاید هم علت این همه واضحیت، تک بعدی بودن بازی ها بود. در آن زمان بازی هایی که در برگیرنده المان های مختلف در کنار هم بودند، مورد توجه قرار می گرفتند.
عموما مخاطبان بازی های ویدئویی گیمرهای کم سن و سالی بودند که تنها در فصل تابستان و پس از گذراندن دوران امتحانات، به سراغ این بازی ها می رفتند. به همین دلیل کمپانی های بازی ساز کار آنچنان دشواری در پی نداشتند. آنها فقط باید به دنبال یک داستان نسبتا خوب می گشتند و سعی می کردند تا این داستان را با گیم پلی قابل قبولی ترکیب کنند. اگر که بازی از جذابیت گرافیکی خوبی هم برخوردار بود که همه چیز عالی می شد! در سال های گذشته اوج توقع و خواسته مخاطبان به همین جا ختم می شد. اما حالا همه چیز جدی تر از قبل شده است.

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی 8Days PS4
جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی ۸Days PS4

حالا دیگر طرفداران بازی های ویدئویی فقط کودکان کم سن و سالی نیستند که برای فرار از درس و مدرسه به سراغ بازی بروند. این روزها اکثر مخاطبان بازی های نسل هشتمی کاربران بزرگسال و بالغی هستند که به خوبی با فضای بازی ها آشنایی دارند و به دنبال بهترین کیفیت می گردند. در حال حاضر شرایط به گونه ای است که کمپانی های بازی ساز برای ساخت عناوین تازه حسابی وسواس به خرج می دهند. زیرا می دانند در صورتی که نتوانند کاربر متوقع امروزی را راضی کنند، باید قید ادامه کار را بزنند. متاسفانه این حقیقت صنعت بازی های ویدئویی است.
تا زمانی که یک مجموعه بازی ساز برنامه های خوبی برای مخاطبان داشته باشد، مورد توجه قرار می گیرد و از زمانی که هیچ چیز تازه ای در چنته نداشته باشد، باید بارش را ببندد و جایش را به رقبا ببخشد. به همین دلیل است که تمامی کمپانی های بازی ساز به فکر پیاده سازی ایده های تازه هستند. هیچ کدام نمی خواهند شکست را بپذیرند و در تلاشند تا به نوعی از سایر رقبا جلو بزنند. زمانی که حرف از بازی های ویدئویی به میان آمد، هیچ کس تصورش را هم نمی کرد که این بازی ها تا کجا پیش می روند. این روزها دنیای بازی ها بسیار گسترده شده است.
به طوری که بخش چند نفره و آنلاین به دنیای بازی ها پا گذاشته اند تا شرایط پیشروی در بازی ها را بسیار گسترده تر و پیچیده تر از قبل کنند. در سال های اخیر اتفاق عجیبی افتاده است. هر چقدر که راه ساخت بازی های ویدئویی سخت تر می شود، کمپانی های بازی ساز افرایش پیدا می کنند. گویا تمامی مجموعه ها به خوبی دریافته اند که ساخت بازی های ویدئویی یکی از راه های جذاب برای کسب درآمد بالا است. البته که در این میان ریسک هایی هم وجود دارد. اما قطعا افرادی که پا در این مسیر می گذارند، تمامی ریسک های کار را هم به جان می خرند.
در هر حال در چند سال اخیر عناوین زیادی روانه بازار شده است. عناوینی که هر کدام سبک منحصر به فردی دارند و هر یک به نوعی با دسته ای از مخاطبان ارتباط برقرار می کنند. ما تصمیم داریم در ادامه این مقاله به بازی تازه ای به نام ۸Days بپردازیم. بازی که در عین سادگی جذابیت های بی نظیری برای افراد مختلف دارد. گاهی اوقات عناوین ساده راحت تر مخاطبان را به خود جذب می کنند. این بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در نظر گرفته شده است. اگر تمایل دارید تا به اطلاعات کلی درمورد بازی ۸Days دست پیدا کنید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی بیشتر با بازی ۸Days
همان طور که پیشتر هم گفتیم، بازی های زیادی روانه بازار شده است. به همین دلیل است که حالا می توان هر سلیقه و خواسته ای از سوی مخاطبان را تامین کرد. ۸Days یکی از همین بازی هاست که کار ساخت آن بر عهده استودیوی سانتا کلارا گیمز قرار داشته است. این استودیو به تازگی تریلری از ۸Days منتشر کرده است تا مخاطبان بیشتر در جریان رویدادهای این بازی قرار بگیرند. این بازی در سبک شوتر ۸ بیتی تهیه شده است و در تریلر تازه، زمان دقیق انتشارش برای کنسول های مختلف اعلام شده است.
۸Days در تاریخ ۲۲ جولای امسال، برای رایانه های شخصی به دست مخاطبان رسید. استقبال بی نظیر از این بازی موجب شد تا انگیزه تیم سازنده برای تهیه نسخه های بعدی افزایش پیدا کند. در همین راستا کار ساخت نسخه های قابل پشتیبانی برای کنسول های پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان آغاز شد و به تازگی هم تریلری در همین رابطه به دست مخاطبان رسیده است. بر اساس این تریلر، کاربران می توانند در تاریخ ۷ فوریه این بازی را برای کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ تهیه نمایند. شاید تا کنون نام این بازی به گوشتان نخورده باشد.

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی 8Days PS4
جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی ۸Days PS4

البته حق دارید. زیرا انتشار این بازی با تبلیغات گسترده ای انجام نشد و به همین دلیل ممکن است تا افراد زیادی با این عنوان تازه وارد آشنایی نداشته باشند. از همین رو، تصمیم داریم تا در ادامه مقاله شرحی کلی از این بازی ارائه دهیم. در ادامه صحبت های تیم سازنده را در خصوص بازی ۸Days می خوانید: ” سال های زیادی از حضور انسان ها بر روی کره خاکی می گذرد. از همان زمان تا کنون همواره انسان های سیاه بر روی زمین حضور داشته اند و تلاش کرده اند تا با قدرت شومی که در اختیار دارند، کنترل جهان را به دست بگیرند.
این خواسته بی رحمانه موجب شده است تا زمین در طول تاریخ بارها و بارها رنگ جنگ و خونریزی به خود بگیرد. همیشه در میدان نبرد دو گروه حضور دارند. یک طرف جنگ را نیروهای باطل تشکیل می دهند و طرف دیگر نیروهای حق است که علیه انسان های سیاه مبارزه می کند. ۸Days دقیقا روایت گر همین اتفاقاتی است که از آغاز تولد بشر با وی همراه بوده است. شما در میدان نبرد با نیروهایی به نام ۸Days و گاد آشنا می شوید که در تلاشند تا دست نیروهای سیاه را از این دنیا کوتاه کنند.
گیمرها در طول بازی با شخصیت هایی به نام “لولا” و ” مایک” مواجه خواهند بود و باید این افراد را به گونه ای کنترل کنند که بتوانند در ادامه بازی نیروهای دشمن را از پا درآورند. ” اگر همیشه در میان بازی های ویدئویی به دنبال عناوینی می گردید که دارای بخش چند نفره باشد، باید بگوییم که ۸Days همان چیزی است که می خواهید. این بازی دارای بخش چند نفره قدرتمندی است. کاربران در ۸Days در دنیای متنوعی حضور خواهند داشت. این بازی از مراحل مختلفی تشکیل شده است که برای عبور از هر مرحله باید استراتژی های خاص و متفاوتی چید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 11 =