جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Skylar & Plux: Adventure on Clover Island PS4

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Skylar & Plux: Adventure on Clover Island PS4

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Skylar & Plux: Adventure on Clover Island PS4

ماجراجویی واکشن یک سبک بازی جذاب و ترکیبی است که سازندگان آن با استفاده از مخفی کاری و حل معما به آن ها روح تازه ای می بخشند. در سبک بازی ماجرایی شما بدون قرار گرفتن در محیط های اکشن و خشن فقط تمرکز خود را بر روی حل معماهای مخفی و هیجان انگیز می گذارید همچنین شما در سبک بازی اکشن با واکنش سریع بازیکن آن همراه می شود و ترکیب این دو یک بازی جذاب با واکنش سریع و حل معما و ماجراهای جذاب را خلق می کند.
این سبک بازی از طرفی به دنبال مهارت های فیزیکی بالا و از طرفی دیگر به دنبال سیستم کوله پشتی و دیالوگ و همچنین شخصیت پردازی قوی هستند. این سبک بازی معمولا از پیچیدگی و سختی بیشتری نسبت به بازی های ماجراجویی معمولی بهره می برند. یکی از زیرشاخه های جذاب این سبک بازی مخفی کاری است در واقع مفهوم مخفی کاری به این صورت است که شما باید به صورت مخفی از دید دشمن عمل کنید و ماموریت هایی را انجام دهید.

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Skylar & Plux: Adventure on Clover Island PS4
جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Skylar & Plux: Adventure on Clover Island PS4

بدون آنکه دشمن شما را ببیند و ازحضور شما آگاه شود چرا که در این صورت شما گرفتار او خواهید شد. در بالا توضیحاتی درباره سبک بازی ماجراجویی و اکشن ارائه شده است ولی اینها مقدمه ای برای توضیح بازی Playstation جدید وجذاب Skylar & Plux : Adventure on Clover Island که شما بیشتر با سبک این بازی آشنا شوید. در ادامه به توضیح کامل بازی Skylar & Plux : Adventure on Clover Island می پردازیم.
بازی Skylar & Plux : Adventure on Clover Island یک بازی در سبک اکشن و پلتفرمر و یا ماجراجویی و اکشن است. بازیکنان با تجربه این بازی به دنیای رنگارنگ و جذاب سفر می کنند. این بازی بیشتر به صورت ویدیو و ماجرایی و اکشن است که توسط دو شرکت با همکاری هم یعنی شرکت Right Nice Games و شرکتGrip Digital ساخته و توسعه یافته است و در نهایت در تاریخ می سال ۲۰۱۷ منتشر شده است.
این بازی قرار بود که در ماه مارس میلادی منتشر شود ولی به دلایلی ازجمله : در اختیار قراردادن تجربه های مناسب برای بازیکنان شرکت سازنده اعلام کرد که برای ساخت این بازی نیاز به زمان بیشتری دارد. این بازی با سبک افسانه ای و رنگارنگ و نشاط آور خود ما را به دنیای کودکی می برد. یک گیم پلی کلاسیک و جذاب در این بازی در انتظار شما خواهد بود. برخی جذابیت های کلی بازی این است که شما می توانید دراین بازی کاوش کنید.
از بیابان های گرمسیرعبور کنید و از قله های پوشیده از برف بالا بروید. با جت پک خود در سراسر این جزیره مرموز و اسرار آمیز سفر کنید و بگردید و آیتم های جذاب برای کاراکترهای خود پیدا کنید و از آنها در برابر دشمنان خشن و بی رحم خود یعنی CRT استفاده کنید درادامه شما باید با طی کردن مراحل هیجان انگیز و رنگارنگ بازی با دشمنان خود مبارزه کنید و آن ها را از دست دشمنان شما که آن ها را زندانی و اسیر کرده اند نجات دهید. در ابتدای بازی شما در نقش Skylar ظاهر می شوید.
او یک زن شجاع و جوان است که در میان حملات ربات های بد ذات و خشن قرار گرفته است و مجبور به مبارزه با آنها شده است. در واقع داستان بازی به این صورت است که دو دوست صمیمی به اسم هایPlux وSkylar به یک جزیره بزرگ و اسرارآمیز با داستان های مختلف سفر کرده اند. محیط این بازی بسیار متنوع و جذاب طراحی شده است و دارای مناطقی مانند : سواحل گرمسیر، قله های برفی، غارهای آتشفشانی و بیابان های بی آب و علف و… تشکیل شده است.
این بازی با مراحل رنگارنگ و جذاب می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. شما میتوانید با جست و جو درجزیره و انجام مراحل مختلف به آیتم های مختلفی دست پیدا کنید و آنها را برای شخصیت بازی خود استفاده کنید. شما به عنوان بازیکن در نقش هدایت اسکایلر ظاهر می شوید تا ربات های خشن و بد ذات را که در دنیای امن و آرام شما در حال خرابکاری هستند را نابود کنید.
این نیروهای رباتیک که CRT نام دارند با نقشه های شیطانی و مخرب خود شخصیت اصلی داستان ما را دزدیده و حافظه اورا پاک کرده اند تا ازاو یک سلاح قدرتمند و مخرب بسازند. اسکایلر یک ربات خوب و توانمند است یکی از سلاح های اصلی او بازوی قدرتمند او است که میتواند ضربات مرگباری را به دشمن وارد کند. اسکایلر به همراه یکی دیگر از شخصیت های اصلی از ایستگاه فضایی CRT فرار میکند و جزیره ای را به نام Clover Island پیدا میکنند.

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Skylar & Plux: Adventure on Clover Island PS4
جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Skylar & Plux: Adventure on Clover Island PS4

و در ادامه گوفی و پلاکس به کمک آن ها می آیند. این جزیره بیابان های بزرگ و سواحل گرم نیز دارد که شما باید در محیط های مختلف آن به انجام ماموریت های گوناگون بپردازید. شما باید به جنگ با ربات های بد ذاتCRT بروید و آنها را نابود کنید. هرچند که این کار راحتی نیست و برای موفقیت شما باید خود را ارتقا دهید و تجهیز کنید. شما میتوانید با قابلیت جت پک خود در آسمان ها پرواز کنید. مردمان این جزیره را دشمنان شما زندانی کرده اند که شما باید با پشت سر گذاشتن مراحل بازی آنها را آزاد کنید.
این بازی شما را به بازی هایی شاید ده سال گذشته و یا بیشتر می برد و با موسیقی های فانتزی و فضای رنگارنگ خاطرات قدیمی و یا جدیدی را زنده می کند. کمپانی سازنده این بازی یعنی شرکت Grip Digital درهنگام عرضه این بازی تریلر آن را نیز عرضه کرد. این بازی در تاریخ ۲۹ اردیبهشت و یا (۹ مه) برای پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی و ایکس باکس وان عرضه شده است. این بازی بعد از انتشار با قیمت ۱۴.۹۹ دلار در اختیار کاربران رایانه های شخصی و ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قرار گفته است. این بازی در لیست تخفیف ۳۵ درصدی از لیست بازی های تخفیف خورده ایکس باکس وان که دارای اکانت طلایی ایکس باکس لایو دارند هم در مدت زمانی مشخص به چشم می خورد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 8 =