جزئیات و بررسی ساخت ریمستر Spyro The Dragon برای PS4

جزئیات و بررسی ساخت ریمستر Spyro The Dragon برای PS4

جزئیات و بررسی ساخت ریمستر Spyro The Dragon برای PS4

بازی spyro the dragon مجموعه اول از سری بازیهای ویدیویی spyro است که شخصیت اصلی آن اژدهایی بنام spyro است. Spyro یک اژدهای کوچک بنفش رنگ است که گیمر در بازی در نقش این اژدها قرار دارد و کار این اژدهای کوچک و بنفش رنگ آزاد کردن اژدهای همکار و دوست خود است که در زندانهای کریستالی که در جای جای دنیا قرار داده شده اند. بازیspyro the dragon یک بازی پلتفرمی است که توسط شرکت insomniac games طراحی شد و توسعه پیدا کرد و همچنین توسط شرکت پرآوازه sony computer entertainment برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ برای پلی استیشن منتشر و روانه بازار شد.
بازی spyro the dragon یک بازی سه بعدی است و دارای دنیایی بزرگ و گسترده است در این بازی، بازیکن در نقش spyro باید تمام مواردی مانند سنگهای قیمتی یا تخمهای اژدها یا اژدهای کریستاله شده بگردید و آنها را جمع آوری کنید. البته این spyro در بازی توانایی ها و قدرتهایی هم دارد که به او در بازی بسیار کمک کنند از جمله این تواناییها میتوان به نفس آتشین اژدها و همچنین پرواز در آسمان اشاره کرد که باید بصورت تاکتیکی از این توانایی ها استفاده کرد تا در بازی بتوانید.

جزئیات و بررسی ساخت ریمستر Spyro The Dragon برای PS4
جزئیات و بررسی ساخت ریمستر Spyro The Dragon برای PS4

دشمنان را شکست دهید. بازی spyro the dragon پس از اولین عرضه و انتشار با تشویق و تحسین منتقدان روبرو شد و همین موضوع باعث شد تا آنها به فکر ساختن نسخه های بعدی spyro باشند که مدتی بعد بازی spyro the dragon برای شرکت sony computer entertainment بعنوان یک پایه و اساس برای رسیدن به یک داستان بهتر و تازه تر و همچنین یک گزینه برای رقابت با پلتفرمی که در بین مخاطبین بسیار محبوب بود یعنی پلتفرم Nintendo 64 تبدیل شد.
در ابتدای کار و فروش این شرکت از میزان فروش و استقبال مخاطبین زیاد راضی نبودند و کار فروش برای این شرکت مشکل شده بود ولی در مدتی پس از انتشار در آن زمان تقریبا چیزی نزدیک به پنج میلیون از این نسخه در همه جای دنیا به فروش رفت که برای این شرکت موفقیت بزرگی محسوب میشد. به دنبال همین موفقیتها بود که نسخه های بعدی این سری از بازی spyro ساخته شد.
و طی جدیدترین اخبار در سال گذشته هم شرکت اکتیوژن که در گذشته با بازسازی بازی crash bandicoot N sane trilogy به موفقیتهای زیادی رسیده است این بار اعلام کرده است که قصد دارد روی بازسازی هر سه بازی اصلی از مجموعه بازی spyro the dragon کار کند و مثل دفعه قبل در این زمینه موفق شود. طبق گزارشاتی که از روند کار اعلام شده است بازیهای اولیه از مجموعه بازی spyro the dragon در حال ریمستر شدن هستند و به زودی منتشر میشوند که احتمالا در آغاز قرار است که بصورت مخصوص برای Playstation ۴ منتشر شوند و بعد از مدتی هم برای همه پلتفرمهای دیگر عرضه میشوند.
ولی متاسفانه هنوز معلوم نیست که تا چه مدت زمانی طول میکشد تا این محصول برای بقیه پلتفرمها نیز آماده و عرضه شود. افرادی که از قبل با این بازی آشنایی دارند میدانند که این بازی از سه گانه اصلی spyro the dragon ،ripto’s rage و year the dragon تشکیل شده است و همین سری سه گانه فعلا در حال ریمستر شدن است. این سری سه گانه در دنباله همان پروژه crash bandicoot N sane trilogy است البته با جلوه های بصری و گرافیکی بهتر و همچنین تغییراتی که به جذابیت بیشتر بازی افزوده است و بعلاوه موزیک بازی که به بهترین نحو قرار است بازسازی شود.

جزئیات و بررسی ساخت ریمستر Spyro The Dragon برای PS4
جزئیات و بررسی ساخت ریمستر Spyro The Dragon برای PS4

اکتیوژن اعلام کرده است که کار ریمستر بازی spyro the dragon را به استودیوی victorious visions سپرده است، این استودیو قبلا نیز کار ریمستر crash bandicoot N sane trilogy را انجام داده است و با موفقیت این پروژه به همه ثابت کرده است که در اینکار حرفه ای است. یک نکته مهم دیگر این است که این استودیو در نظر دارد محتوایی که در نسخه اصلی بازی وجود ندارند و قبلا از این نسخه حذف شده اند را در این ریمستر بگنجاند .
بر طبق آخرین اخبار اعلام شده است که این ریمستر قرار است در اواسط سال ۲۰۱۸ و فقط برای پلی استیشن ۴ عرضه گردد و فعلا از اینکه این بازی روی پلتفرم دیگری اجرا شود خبری نیست و این خبری که اعلام کرده است که این بازی برای ایکس باکس وان هم منتشر شده است شایعه ای بیش نیست. اگر از آن دسته افرادی هستید که به بازیهایی با سبک پلتفرم علاقه مند هستید پیشنهاد میکنم که بازی spyro the dragon را از دست ندهید و آن را تجربه کنید چرا که این بازی در بین بازیهای در سبک پلتفرم یکی از محبوب ترین های این دسته است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =