جزئیات و بررسی سبک جهان باز و کاراکترهای پلید در بازی LEGO THE INCREDIBLES PS4

جزئیات و بررسی سبک جهان باز و کاراکترهای پلید در بازی LEGO THE INCREDIBLES PS4

جزئیات و بررسی سبک جهان باز و کاراکترهای پلید در بازی LEGO THE INCREDIBLES PS4

بازی لگو LEGO و کارتون شگفت انگیزان The Incredibles دو تا از سرگرمی هایی هستن که اکثر ما باهاشون خاطره داریم. مگه میشه کسی تو بچگیش و یا حتی بزرگیش لااقل یه بار لگو بازی نکرده باشه یا کارتون شگفت انگیزان رو ندیده باشه و با خانواده Parr و نیروهای خارق العادشون آشنا نباشه. حالا قرار گرفتن این دو تا سرگرمی توی یه بازی حتما نظر خیلی ها رو جلب می کنه و از کوچیک و بزرگ دلشون می خواد این بازی رو انجام بدن.
همونطور که قبلا طراحی و ساخت نسخه های قبلی بازی LEGOبر عهده استودیو TT Games بوده، خبرهای جدید از دنیای بازی حاکی از اینه که قراره بازی LEGO The Incredibles هم توسط این استودیو منتشر بشه. این استودیو با گرفتن حق امتیاز این بازی پی اس ۴ از استودیوی سازنده کارتون، Pixar Animation Studios، تصمیم به ساختن بازی به همین اسم و با همون شخصیت های کارتون اصلی کرده.

جزئیات و بررسی سبک جهان باز و کاراکترهای پلید در بازی LEGO THE INCREDIBLES PS4
جزئیات و بررسی سبک جهان باز و کاراکترهای پلید در بازی LEGO THE INCREDIBLES PS4

استودیو TT Games تیزر بازی LEGO The Incredibles رو منتشر کرده و درباره بازی و شخصیت های اون توضیحاتی داده؛ این بازی قراره با سبک جهان باز ساخته بشه پس شما امکان اینو دارید که هر جا که دوست دارید برید و همه جای این دنیا رو کشف کنین البته همه چیز به گردش و تفریح ختم نمیشه؛ وظیفه اصلی شما انجام ماموریت های CrimeWavesو مبارزه با شخصیت های منفی این بازی هستش.
اگه یادتون باشه Underminer و Syndrome جزو شخصیت های منفی قسمت دوم کارتون The Incredibles بودن. حالا اونا توی این بازی مناطق تحت فرمان خودشونو دارن و شهر رو بین خودشون تقسیم کردن. شما که قهرمان شگفت انگیز شهر هستین باید باهاشون مبارزه کنین و در ماموریت های CrimeWaves مردم شهر رو از دستشون نجات بدین. قرار شده این بازی با اکران عمومی کارتون The Incredibles برای پلتفرم های Xbox ۱، PS4 و PC منتشر بشه. این بازی اولین بازی لگو بر اساس یه کارتون از شرکت پیکسار هستش.

کمی از بازی The Incredibles
Mr. Incredible، Elastigirl ،Violet وDash شخصیت های آشنای کارتون معروف The Incredibles اینجا هم نقش اساسی رو تو بازی دارن. قهرمان های این بازی هم هر کدوم قدرت های خارق العاده ایی دارن که با همین توانایی ها باید به افراد شرور بازی حمله و اونها رو نابود کنن. همون لذت و هیجانی که توی کارتون The Incredibles وجود داره رو شما می تونین خودتون تو بازی تجربه کنین و امکان اینو دارین که نقش هر کدوم از شخصیت های بازی رو داشته باشین.این بازی به خاطر طراحی جذاب و انطباقش با شخصیت های کارتونی برای کودکان هم مناسبه.
پس اگه به بازی های دو نفره علاقه دارین میتونین با اعضای خانوادتون یه آخر هفته پر از بازی و سرگرمی و معما رو تجربه کنین. شکست دادن تبهکاران و افراد شرور و حل معماهای بازی جزو وظایف شماست. Underminer و Syndrome هنوز هم در شر آشوب به پا می کنن و برای مردم شهر دردسر درست می کنن تو این بازی شما باید باهاشون مبارزه کنین البته تنها نیستین یکی از قسمت های جالب بازی حضور شخصیت های دیگه از کارتون های معروف پبکساره که دور هم برای مبارزه با افراد شرور تو این بازی جمع شدن؛موسیقی متن کارتون که برای بازی هم اجرا شده، جذابیت بازی رو دوچندان کرده.

جزئیات و بررسی سبک جهان باز و کاراکترهای پلید در بازی LEGO THE INCREDIBLES PS4

سری بازی های LEGO
از سال ۱۹۹۵ تا الان تقریبا ۶۹ بازی ویدئویی بر اساس بازی لگو ساخته شده که گروه لگو این محصولات رو تولید و منتشر کرده. بعد از دومین بازی، Lego Island، که توسط شرکت بازی سازی Mindscape طراحی و منتتشر شد؛ گروه لگو، خودش بازی های رو در بخش رسانه لگو منتشر کرد. این بخش در سال ۲۰۰۱ به بخش نرم افزار لگو، Lego Software، و در سال ۲۰۰۲ به گروه همکاری لگو، Lego Interactive، تغییر نام داد و قبل از بسته شدن، مسئول انتشار هنرهای الکترونیکی لگو هم بود.یکی از کارکنان سابق Lego Interactive شرکت Giant Interactive Entertainment رو برای انتشار آثار بعدی لگو تاسیس کرد.
بعد از انتشار بازی Lego Star Wars دو شرکت Giant و Traveller’s Tales با هم ادغام شدن و شرکت TT Games رو تاسیس کردن. بعد از تاسیس این شرکت؛ تقریبا تمام نسخه های بازی لگو به وسیله TT Games منتشر شد. بازی های The Lego Movie 2 Videogame، Lego DC Super-Villains، Lego The Incredibles، Lego Marvel Super Heroes 2 وThe Lego Ninjago Movie Video Game از آخرین ساخته های بازی های گروه لگو هستن. تمام این بازی رو می تونین دو نفره هم بازی کنین. روند کلی همه بازی ها هم به یه صورت هستش. شما موانع سر راهتون رو می شکنین، با دشمنانتون می جنگین و باید معماهای بازی رو حل کنین.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =