بررسی سختی های ریمستر بازی Crash Bandicoot

جزئیات و بررسی سختی های ریمستر بازی Crash Bandicoot PS4 از دید سازنده آن

این می تواند بسیار جالب باشد که نسخه ریمستر از نسخه اصلی آن سخت تر باشد. یکی از استیمرهای توئیچ او می گوید دلیل اصلی سخت تر شدن بازی این است که ساختار روی پلتفرم ها می‌افتد و همچنین آنها بسیار سست هستند. اما کوین کلی می گوید که تفاوت این ریمستر زیاد نیست و فقط تفاوت اش این است که اگر کلید ایکس را رها کنید، زودتر می افتد در همین حال است که سازنده به کاربران می گوید که بهتر است نسخه سوم را بازی کنند و بعد دوم و بعد از آن نیز اول را چون نسخه اول از همه سخت تر است و فقط کسانی که قبلا هم با این بازی پلی استیشن آشنا بودند، می‌توانند به راحتی با آن بازی کنند.

او همچنین توصیه کرده است که اگر بازیکن جدیدی هستید بهتر است اول از همه نسخه سوم آن را بازی کنید و بعد از آن سراغ نسخه دوم و اول که سخت تر از همه هست بروید. خوب حالا کمی هم در مورد این بازی صحبت می کنیم. Crash Bandicoot یک بازی پلتفرم است که در آن بازیکنان برای کنترل پیشرفت شخصیت اصلی Crash تلاش می کنند. کراش قادر به شکست دادن دشمنان است و با پریدن بر روی آن ها و یا استفاده از یک حمله چرخشی که آن ها را راه اندازی می کند.

جزئیات و بررسی سختی های ریمستر بازی Crash Bandicoot PS4 از دید سازنده آن
جزئیات و بررسی سختی های ریمستر بازی Crash Bandicoot PS4 از دید سازنده آن

اگر او توسط یک دشمن یا مانع آسیب دیده یا به گودال بی پایه بیفتد کرش یک زندگی را از دست می دهد. او می تواند خود را با جمع آوری ماسک Aku Aku محافظت کند، که از او در یک ضربه دشمن یا مانع محافظت می کند. سقوط می تواند بر روی دو ماسک در یک زمان نگه داشته شود و پس از جمع آوری ماسک سوم، به طور غیرقابل پیش بینی موفقیت به دست آورد. این بازی به پایان می رسد زمانی که بازیکن از زندگی، با زندگی بیشتر به دست آمده و با پیدا کردن اقلام اضافی زندگی و یا با جمع آوری ۱۰۰ میوه وومپا خارج می شود.

در هر سطح، انواع مختلفی از جعبه ها است که اکثر آن ها شامل مواردی نظیر Wumpa Fruit و Aku Aku ماسک است که می تواند توسط پریدن یا چرخش به آن ها شکسته شود. انواع جعبه شامل جعبه های بازرسی می باشند که اجازه می دهد تا بازیکنان پس از از دست دادن زندگی خود، پیشرفت خود را از سر بگیرند. جعبه هایی که Crash می تواند بر روی آن بکشد و جعبه های TNT انفجاری که پس از شکسته شدن منفجر شوند یا دنبال یک تایمر که با پریدن بر روی آن ها فعال شود.

جعبه های خاصی، از جمله جعبه های پلتفرم فولادی، نامرئی هستند و نیاز به پخش برای برخورد با یک جعبه برای رسیدن به آنها است. اگر بازیکن سطح را با تمام جعبه های شکسته بدون مرگ ببندد، آنها یک جواهر کسب خواهند کرد. جواهرات اضافی را می توان از طریق سطوح پنهان یا مسیرهای جایگزین به دست آورد و برخی از سنگ های مورد نیاز برای دسترسی به مناطق جدید پیدا کند. جمع آوری تمام جواهرات در بازی Playstation به بازیکن اجازه می دهد تا به پایان خود برسد.

جزئیات و بررسی سختی های ریمستر بازی Crash Bandicoot PS4 از دید سازنده آن
جزئیات و بررسی سختی های ریمستر بازی Crash Bandicoot PS4 از دید سازنده آن

اگر بازیکن موفق به جمع آوری آیکون های پاداش به اندازه کافی شود، آنها را به یک مرحله پاداش تبدیل می کنند که پس از تکمیل، بازیکن را قادر می سازد پیشرفت خود را از طریق کارت حافظه یا رمز عبور ذخیره کند. طرح این بازی: دکتر نئو کورتکس و دستیار دکتر نیتروس بریو در یک مجمع الجزایر جنوب شرقی استرالیا از دستگاهی به نام Evolvo-Ray استفاده کرده اند تا حیوانات مختلفی را که در جزایر زندگی می کنند به حیوانات با قدرت فوق العاده انسان تبدیل کنند.

آن ها در Crash، یک قاتل مسالمت آمیز که کورتکس قصد دارد رهبر ارتش در حال رشد خود از سربازان حیوانات باشد، آزمایش می کند. علیرغم هشدارهای بریو، Cortex در تلاش برای کنترل او به سقوط ناگهانی Cortex Vortex می شود. Vortex Crash را رد می کند، به او اجازه می دهد فرار کند. پس از سقوط یک پنجره را پرت می کند و به سمت اقیانوس زیر می افتد، Cortex یک زن با نام Tawna را برای آزمایش آماده می کند. در طول زمان خود در اسارت به تونا متصل شده، سقوط می کند تا او را نجات دهد و Cortex را شکست دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =