جزئیات انتشار بازی Spider Man PS4 کمپانی Insomniac Games

جزئیات و بررسی سخنان Insomniac Games درباره شخصیت اسپایدر من در بازی Spider-Man PS4

طی رویداد پلی استیشن اکسپرینس ۲۰۱۷، کمپانی سازنده ی بازی اسپایدرمن اطلاعات بیشتری را در رابطه با جزئیات این بازی به اشتراک گذاشت. اخیرا طی رویداد PlayStation Experience 2017 زیر نظر کمپانی سرگرمی های تعاملی Sony، کارگردان بخش بازی های شرکت Marvel  همچنین Bryan Intihar کارگردان بازی محبوب مرد عنکبوتی جزئیات تازه ای را در رابطه با جدیدترین نسخه ی بازی Spider-Man منتشر کردند که در ادامه به آن ها می پردازیم.
در ابتدا Bryan Intihar بیان کرده که برای اطمینان پیدا کردن از پیشرفت و توسعه ی بازی مرد عنکبوتی، آخر هر هفته این بازی را در خانه امتحان می کند و او مدعی است که نسخه های جدید آن هر روز بهتر می شود و روند بازی رو به رشد است. از طرفی دیگر Bill Rosemann نیز به این نکته اشاره کرده که با خواندن بخشی از نمایشنامه ی نسخه ی جدید بازی، بسیار به وجد آمده و تنها با بیان این که بازی پلی استیشن ۴ خارق العاده ای است به توصیف آن بسنده کرد.

جزئیات و بررسی سخنان Insomniac Games درباره شخصیت اسپایدر من در بازی Spider-Man PS4
جزئیات و بررسی سخنان Insomniac Games درباره شخصیت اسپایدر من در بازی Spider-Man PS4

او در ادامه توضیح می دهد که برای گیمر ها و طرفداران نیز این حجم از پیشرفت غیر قابل باور خواهد بود چرا که از ارائه ی آخرین نمایش این بازی در رویداد E3 زمان زیادی نگذشته و با این حال تا این حد توسعه پیدا کرده است. این سه شخص در ادامه ی صحبت های خود به این نکته اشاره می کنند که حتی سازندگان اسپایدر من نیز از بازخورد مثبتی که در اثر ایجاد برخی تغییرات و افزوده شدن یکسری امکانات جدید در این نسخه به وجود آمده، هیجان زده شده و احساس رضایت بخشی دارند.
طبق گفته ی آنان تار زدن و پیچ و تاب خوردن های مرد عنکبوتی پیشرفت چشمگیری داشته به گونه ای که این قابلیت به تنهایی می تواند احساس لذت زیادی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. قابلیت تار زدن به خوبی، مطابق با نمونه ی اصلی اسپایدرمن شبیه سازی شده به گونه ای که بازیکن می تواند بر فراز بلند ترین نقاط شهر برود و سپس با استفاده از تار، معلق شدن و تاب خوردن را در بین زمین و آسمان به خوبی احساس کند که این نکته می تواند از بهترین و لذت بخش ترین ویژگی های این بروز رسانی به شمار آید.
از طرفی دیگر در صحبت ها متوجه شدیم که اگر شما هنگام تار زدن با ساختمان یا جسمی برخورد داشته باشید، مرد عنکبوتی بدون متوقف شدن یا ضربه دیدن به سرعت روی آن حرکت می کند و بالا می رود. در این جا نیز شاهد تغییرات مثبتی نسبت به نسخه های قبل هستیم به این گونه که دیگر هیچ شئ یا جسمی نمی تواند مانع حرکت و سد راه مرد عنکبوتی شود و این کاراکتر با استفاده از قابلیت ها و ویژگی های خود می تواند به راحتی از تمام موانع عبور کند، از دیوار ها بالا برود و یا با تار زدن از هر جایی آویزان شود.
از نکات مهمی که در این جریان برای همگان روشن شد، پایدار ماندن بر تعهد حفظ ویژگی های شخصیتی Spider-Man می باشد. کمپانی سازنده ی بازی بر این اصل که شخصیت مرد عنکبوتی هیچگاه کسی را به قتل نمی رساند وفادار بوده است. کمپانی Marvel و Insomniac Games نیز پایبند ماندن بر این تعهد را اساس کار خود قرار دادند، از این رو در بازی می بینیم که حتی اگر مرد عنکبوتی خلافکاری را از بلندی به پایین پرتاب کند، خودش بلافاصله با استفاده از تار جان آن ها را نجات می دهد.
جدای از این موارد ما شاهد پردازش موفقی در زمینه ی صدا گذاری و گفت و گوهای شخصیت ها در طول بازی هستیم که به خوبی به آن پرداخته شده و دیالوگ های مناسب و جذابی را برای ما نمایش می دهند. در کنار این صداگذاری شما همچنین امکان بهره بردن از موسیقی زیبایی که با هیجانات بازیPlaystation همراه می شود نیز لذت ببرید. مبارزات در این بازی به صورت تن به تن می باشد و شما باید به خاطر داشته باشید که نیویورک (محل اجرای بازی) شهر بزرگی است و در گوشه وکنار خیابان های آن پر از خلافکارانی است که اکنون دشمن شما به حساب می آیند.

جزئیات و بررسی سخنان Insomniac Games درباره شخصیت اسپایدر من در بازی Spider-Man PS4
جزئیات و بررسی سخنان Insomniac Games درباره شخصیت اسپایدر من در بازی Spider-Man PS4

باید همیشه و در همه جا آماده ی مقابله با دشمنان باشید که شاید این مسئله به جذابیت و هیجان بیشتر بازی افزوده باشد. شما در این نسخه می توانید با استفاده از تمام ویژگی های مرد عنکبوتی همچون پرتاب اجسام و یا تار تنیدن، به مبارزه با دشمنان خود بپردازید. تناسب و توازن در گیم پلی، قهرمانان و مراحل بازی به خوبی رعایت شده است و شما به راحتی می توانید مراحل را پشت سر بگذارید و از چالش ها و جریاناتی که در روند آن برای شما به وجود می آید لذت ببرید. هویت های تمام کاراکتر ها و قهرمانان و روایت داستانی بازی نیز به خوبی شبیه سازی شده، به گونه ای که می توان گفت اسپایدرمن نسبت به سایر بازی های ابر قهرمان در این زمینه عملکرد بهتری را از خود به نمایش گذاشته است.

کلیدواژه : بازی Spider Man PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهارده =