جزئیات و بررسی سخنان Mark Darrah درباره سلاح بازی Anthem PS4

جزئیات و بررسی سخنان Mark Darrah درباره سلاح بازی Anthem PS4

جزئیات و بررسی سخنان Mark Darrah درباره سلاح بازی Anthem PS4

بازی anthem جدیدترین ساخته شرکت بایوور است که توسط شرکت الکترونیک آرتز منتشر و رونمایی شده است. سبک این بازی اکشن است و در سال ۲۰۱۹ به صورت رسمی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و همینطور برای ویندوز منتشر شده است. این بازی آنطور که باید و شایسته بود نه انتظارات مخاطبین را برآورده کرد و نه رضایت تیم سازنده خودش را بدست آورد و در بین بازی های منتشر شده در همین زمان از استقبال و محبوبیت آنچنان زیادی برخوردار نشد.

جزئیات و بررسی سخنان Mark Darrah درباره سلاح بازی Anthem PS4
جزئیات و بررسی سخنان Mark Darrah درباره سلاح بازی Anthem PS4

یکی از دلایل این امر را میتوان این موضوع دانست که اسلحه هایی که برای این بازی طراحی شده بودند در سطح رضایت بخشی عمل نمی کردند و تقریبا کار کردن با آنها مشکل بود برای همین عده زیادی از مخاطبین از این موضوع گله داشتند و ناراضی بودند. حالا پس از گذشت مدتی از این موضوع و سروصدایی که این بحث به راه انداخته است، تهیه کننده بازی anthem درمورد این اسلحه ها گفتگوهایی داشته است.
او ابتدا در مورد ماهیت کلی بازی گفته است که شرکت بایوور در حال ساخت محصولی کاملا نوآورانه و خلاق است که افراد زیادی را به خود علاقه مند می کند و همچنین اگر قرار باشد که بازی anthem شکست بخورد این باعث نمی شود که شرکت بایوور تعطیل شود و دیگر به فعالیت های خود خاتمه دهد. تلاش ما بر این است که نقاط ضعف بازی را شناسایی و رفع کنیم و همچنین نقاط مثبت بازی را قوت بخشیم و بازی کامل و جامعی را در اختیار عموم قرار دهیم.
مارک داراه تهیه کننده اجرایی این بازی و همچنین دیگر عوامل سازنده بازی در پی همین موضوع ضعف اسلحه ها، در فضای مجازی از ویژگیهای بازی anthem صحبت کرده اند و اطلاعات زیادی از این بازی در اختیار کاربران گذاشته اند تا گیمرها با فضای بازی anthem آشنا شوند و درمورد این بازی بیشتر بدانند و از جزئیات این بازی باخبر شوند و قدری از بحث های پیرامون ضعف های این بازی کاسته شود.
مارک داراه در ابتدای صحبتهای خودش گفته است که شما در بازی می توانید اسلحه های خود را تغییر دهید و همچنین زمانی که یکی از یاران شما در مقابل شما قرار دارد و شما شلیک می کنید راه این گلوله بصورت هوشمند بسته می شود و گلوله به یاران شما اصابت نمی کند وی همچنین گفت که این ویژگی friendly fire نیست ولی با این حال اینکار را انجام می دهد وی همچنین به این نکته اشاره کرده است که سلاح ها با تجهیزات تفاوت دارند و سلاحها در دست نگه داشته می شوند ولی تجهیزات درون زره جاولین قرار داده می شوند.
این را هم باید در نظر داشته باشید که در هر زره فقط می توانید دو سلاح متفاوت به همراه تجهیزات را با خود حمل کنید و همچنین گیمر برای شلیک با اسلحه باید بصورت ساکن باشد تا هدف گیری بدرستی انجام شود همچنین طی صحبتهایی که پیرامون سلاحها صورت گرفته است به این نکته می رسیم که هیچ سلاحی با قابلیت dual wield در بازی anthem وجود ندارد این به این معنی است که شما نمی توانید با اسلحه در هر دو دست به دشمنان خود شلیک کنید.
مارک داراه به این نکته اشاره کرده است که خط سلامتی گیمر بصورت خودکار پر نمی شود و گیمر باید برای پر کردن خط سلامتی خودش orbهای جا مانده از دشمنان (مواردی مانند تجهیزات دشمنان که روی زمین می افتند و شما می توانید آنها را از این طرف و آن طرف جمع آوری کنید) را جمع کند تا سلامتی خود را باز یابد و این در حالی است که سپر گیمر این قابلیت را دارد که بصورت خودکار بازیابی شود.

جزئیات و بررسی سخنان Mark Darrah درباره سلاح بازی Anthem PS4

اگر عاشق تیراندازی هستید و از اینکار لذت می برید باید این را هم بگویم که مارک داراه اذعان کرده است که در این بازی سلاح های دوربین دار و اسنایپری وجود دارند، (سلاح اسنایپری همان اسلحههای تک تیرانداز هستند) این نکته را هم باید در نظر داشته باشیم که گیمر می تواند در محیط بازی به هرجایی از نقشه که خواست برود و گشت و گذار داشته باشد.
علاوه بر این ها چیزی که هر گیمری را سر ذوق می آورد و برایش جالب توجه است این است که گیمر نیز می تواند لباس های جاولین های خود را بصورت سلیقه ای و شخصی طراحی کند این تغییرات شامل رنگ و طرح لباس ها و همچنین تغییر مدل سه بعدی جاولین ها است البته این امتیاز شخصی سازی جاولین ها برای کسانی در نظر گرفته شده است که چند مرحله را پشت سر گذاشته اند و این شخصی سازی بعنوان یک امتیاز یا جایزه برای این افراد در نظر گرفته شده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 13 =