جزئیات و بررسی سرورهای آزمایشی بازی Dark Souls Remastered PS4

جزئیات و بررسی سرورهای آزمایشی بازی Dark Souls Remastered PS4

جزئیات و بررسی سرورهای آزمایشی بازی Dark Souls Remastered PS4

گیمر های عزیز می توانند فردا با فعال شدن سرور های تستی Dark Souls Remastered، آن را بازی کنند. زمان زیادی تا منتشر شدن نسخه ی ریمستر گیم Dark Souls نمانده است و بازیکنان باری دیگر می توانند به سرزمین Lordran بروند و باز به ماجراجویی در این سرزمین مخوف و پر راز بپردازند. شرکت باندای نامکو (Bandai Namco Entertainment) ناشر بازی Dark Souls Remastered، تصمیم گرفته است که پیش از انتشار بازی سرور های بازی را برای آزمایش در دسترس قرار دهد.
بر اساس تازه ترین خبرهای دنیای گیم ها، باندای نامکو از ساعت پنج و نیم فردا صبح به وقت تهران نسخه آزمایشی سرورهای گیم Dark Souls Remastered را جهت آزمایش و پیشگیری از مشکلات احتمالی در دسترس قرار دهد. لازم به ذکر است که این نسخه آزمایشی فقط برای بازیکنان پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار می گیرد و همچنین برای استفاده از آن بایستی کلاینت این بازی و سرورهای تستی را دانلود کرده باشید.

جزئیات و بررسی سرورهای آزمایشی بازی Dark Souls Remastered PS4
جزئیات و بررسی سرورهای آزمایشی بازی Dark Souls Remastered PS4

در ادامه ذکر شده است که جهت دانلود کردن کلاینت مربوط به آزمایش سرورها بازی باید به استور (فروشگاه) کنسولتان بروید. جالب است بدانید که کلاینت گفته شده تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه در دسترس بوده است. احتمالا اکنون برای شما نیز این سوال پیش آمده است که این سرور های آزمایشی چه محتوایی را در اختیارمان می گذارند. با این سرور های آزمایشی شما می توانید به محیط Undead Parish وارد شده و همچنین یاران یا متجاوزان را وارد دنیایتان بکنید.
لازم به ذکر است که کاربران ایکس باکس برای استفاده از این شرایط باید اشتراک ایکس باکس وان لایو گلد را داشته باشند، هنگامی که کاربران پلی استیشن ۴ نیازی به خرید اشتراک پلی استیشن پلاس ندارند! اوایل قرار بوده که بازیکنان نینتندو سوییچ هم به این بخش دسترسی پیدا کنند اما با وجود تاخیر در انتشار بازی Dark Souls Remastered به نظر در زمان دیگری این امکان برایشان فعال می شود.
بازی گفته شده یعنی Dark Souls Remastered ، در چهارمین روز خرداد ماه برای پلتفرم های PS4، ایکس باکس وان و همچنین پی سی (کامپیوتر شخصی) منتشر می شود. کاربران نینتندو سوییچ نیز برای تجربه این عنوان باید تا تابستان صبر کنند. گیمر های پی سی که نسخه Prepare to Die Edition بازی دارک سولز را خریده اند، می توانند نسخه ریمستر را نصف قیمت بخرند.
حتما می دانید که Dark Souls نسخه ریمستر شده، دارای گرافیک و کیفیت بصری بسیار بهتری نسبت به نسخه اولیه است. به علاوه این بار یک بن فایر تازه نزدیک به کاراکتر Vamos the Blacksmith در Catacombs در منطقه در بازی وجود دارد. در پایان باید گفت که این سرور های آزمایشی بازی Dark Souls Remastered در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه ساعت پنج و نیم در دسترس قرار می گیرند و در ساعت یازده و بیست و نه دقیقه همان روز هم قطع می شوند.

جزئیات و بررسی سرورهای آزمایشی بازی Dark Souls Remastered PS4
جزئیات و بررسی سرورهای آزمایشی بازی Dark Souls Remastered PS4

Dark Souls Remastered از نظر کیفیت بصری نسبت به نسخه اصلی شما را شگفت زده نمی کند اما حداقل نرخ فریم پایداری دارد. به جرأت می توان گفت که دارک سولز ۱ یکی از شاهکار های صنعت بازی است، بازی ای از کمپانی FromSoftware و مغز متفکر این کمپانی هیدتاکا میازاکی. البته این ریمستر کاملا بی نقص نیست و برای مثال گاهی شما را با تکسچرهای بی کیفیت رو به رو می کند.
با وجود اینکه این بازی نسخه ریمستر یک بازی قدیمی است، اما همچنان بسیار جذاب است و قطعا بسیاری به شدت از تجربه اش لذت می برند. گیم پلی این بازی با وجود قدیمی بودنش اما همچنان عالی است و حتی بسیاری از بازی های امروزی جلوتر است! البته نکته منفی این بازی که به نسخه اصلی ارتباطی ندارد این است که قیمتی چهل دلاری دارد که برای چنین ریمستری مقداری زیاد است. در پایان نرخ فریم پایدار و در تمام گیم وضوح افزایش یافته و مولتی پلیر که بهتر شده است در آخر گیم پلی عالی و سیستم مبارزات کم نظیر از نکات قوت این بازی ارزشمند هستند. اگر با این عنوان آشنایی و حتی خاطره دارید و یا اگر تاکنون این مجموعه را تجربه نکرده اید، در هر صورت ما این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 3 =