سیستم شخصی سازی کاراکتر های بازی Absovler

جزئیات و بررسی سیستم شخصی سازی کاراکتر های بازی Absovler PS4

استودیو های سازنده بازی Absolver یک تریلر جدید از این بازی را در اختیار کاربران خود قرار دادند. استودیو اسکولپ و کمپانی دیوالور دیجیتال که سازنده و منتشر کننده های این بازی هستند در این تریلر جزئیاتی از سیستم شخصی سازی کاراکتر های این بازی را در معرض نمایش قرار دادند. این بازی یک اثر اکشن می باشد که به صورت آنلاین اجرا می شود و کسانی که کار توسعه این بازی را بر عهده داشته اند قبلا سابقه تولید بازی های مانند Watch Dogs و Ghost Recon را در کارنامه خود داشته اند.

سیستم شخصی سازی این بازی Playstation 4 بسیار قوی و پرمحتوا به نظر می رسد و همه اینها در حالی می باشد که شما صورت کاراکتر خود را اصلا نمی بینید و صورت او همیشه پوشیده می‌باشد. هم‌ اکنون آیتم های ظاهری خیلی زیادی در این بازی وجود دارد که کاربر ها می توانند با پیشرفت و جلو رفتن در بازی به آپشن ها و تجهیزات جدید هم دست پیدا کرده و از آنها استفاده کنند آنطور که از این تریلر می توان فهمید به نظر می رسد هزاران تنظیمات در بخش شخصی سازی این بازی وجود خواهد داشت که می توانند ویژگی های خیلی خاصی را به یک بازی آنلاین مثل این بازی بدهند.

جزئیات و بررسی سیستم شخصی سازی کاراکتر های بازی Absovler PS4
جزئیات و بررسی سیستم شخصی سازی کاراکتر های بازی Absovler PS4

اگر با این بازی آشنایی خاصی ندارید باید بگویم که این بازی در یک امپراطوری آدال پیگیری می شود و کاربر هایی که در آن وجود دارند باید با یکدیگر مبارزه کنند و در دنیای این بازی به سفر بپردازند و با چشم اندازها مواجه شوند و تیم مبارزه خود را هر روز بهتر و گسترده تر از روز گذشته کند. در این بازی شما شاهد مهارت‌های مبارزه‌ای بسیار زیادی خواهید بود هم چنین سلاح هایی که در این بازی استفاده می شوند از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند که کاربران با پیشرفت و جلو رفتن در این بازی می‌ تواند به خیلی از آنها دست پیدا کرده و همین به دست آوردن این مهارت ها و سلاح های جدید می تواند موتور محرکه ای برای بازیکن ها بوده و آنها را هر چه بیشتر سرگرم و مجذوب بازی کند.

سیستم بازی در این بازی بسیار روان ولی پر اصول می باشد در واقع باید گفت که بازی اینگونه نیست که هر چقدر تند تند و پشت سر هم دکمه ها را فشار بدهید برای شما مفید واقع شود و شما قطعا باید تکنیک های خاص خود را داشته باشید و از اصول پیروی کنید. در این بازی شما شاهد چهار نوع تکنیک اصلی خواهید بود که می توانید از آنها استفاده کنید اصول کلی بازی به این صورت می‌شود که شما باید از حملات، جاخالی دادن و دفع کردن حملات استفاده کنید و بازی را به جلو ببرید.

اگر بخواهیم بازی را دقیق‌تر بررسی کنیم باید بگوییم که امسال با وجود اینکه چندین بازی مبارزه ای جذاب و سرگرم کننده منتشر شد و توانستند به خوبی به محبوبیت برسند اما این بازی با آنها تفاوت دارد چرا که شما در این بازی نباید یک کاراکتر را از بین چند کاراکتر مختلف انتخاب کنید و سپس مبارزه کنید بلکه این بازی در واقع یک بازی جهان باز می باشد و شما را وارد یک دنیای بسیار گسترده می نماید که در آن برای اینکه توانایی های خود را ثابت کند باید با فنون رزمی از پس دشمنان خود بر بیاید. شروع بازی به این صورت می باشد که شما باید کاراکتر اصلی بازی را خودتان با استفاده از چند گزینه محدود ظاهری شخصی سازی کنید و سپس دوره آموزشی را بگذرانید و یک ماسک به دست بیاورید.

جزئیات و بررسی سیستم شخصی سازی کاراکتر های بازی Absovler PS4
جزئیات و بررسی سیستم شخصی سازی کاراکتر های بازی Absovler PS4

و پس از زدن آن ماسک شما می توانید وارد دنیای Adal شوید. حالا شما می توانید توانایی های رزمی خود را ثابت کنید و به یک Abdolver مبدل شوید. می‌توان گفت این بازی PS4 داستان خاصی ندارد در عین حال که در یک جهان بزرگ و گسترده قرار داریم و انتظار می رود که شاهد یک داستان هیجان انگیز باشیم ولی می توان گفت داستان خاصی نداریم و پس از کشتن چند دشمن مشخص روی نقشه و در نهایت کشتن باس نهایی و هدف نهایی بازی می رسیم.

شاید این بازی برای طرفداران سینما چیزی شبیه به فیلم های بروسلی باشد که در آن چندین نفر را شکست می دهد و در نهایت با شخصیت منفی اصلی فیلم مبارزه می‌کرد و به هدف نهایی می رسید ولی در این بازی چندان خبری از شخصیت‌های منفی و مثبت نیست و در بازی شاهد شخصیت پردازی نیستیم درواقع هیچ انگیزه عمیق و دشمنی بزرگی در این بازی وجود ندارد ولی با توجه به اینکه این بازی در سبک مبارزه دنبال می‌شود نباید وجود مشکل داستان را خیلی جدی گرفت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =