سیستم مبارزات بازی Kingdom Hearts 3

جزئیات و بررسی سیستم مبارزات بازی Kingdom Hearts 3 PS4 در ویدیو گیم پلی

گیم پلی اثر kingdom hearts3 در پی نمایشگاهی با نام توکیو گیم شو به تصویر کشیده شد. اسکوئر انکیس که این بازی به واسطه او ساخته شده است این کار را با نشر ویدئویی به انجام رسانده بود. اخیرا شرکت سونی در پی لایو استریم playstation lineup tour 2018 تریلری تازه را از این اثر ارائه نمود که در این تریلر با کاراکترهای انیمیشنی بیگ هرو شش برخورد کردیم. اکنون اسکوئر انیکس ویدئو کامل تری را در باب این کاراکترها انتشار داده است.

این ویدئو شامل سیستم نبردهای این اثر بود. ویدئویی که نمایش داده شد از قسمت های گوناگون این اثر ساخته شده بود. همچنین سازندگان آن اطلاعاتی را درباره چگونگی ساختمان سازی نیز انتشار داده بودند. بازیکن ها در این بازی پلی استیشن قادرخواهند بود که در قالب کاراکترهایی مانند بیگ هیرو و یا دزدهای دریایی فرو بروند و برای نابود کردن رقیب های خود تلاش نمایند.
بازیکن ها مجاز هستند که ماشین ها و کاراکترهایی متنوعی مانند بی مکس بهره ببرند که این موضوع باعث خواهد شد تا هیجان بازی افزایش یابد. Kingdom hearts 3 هفده سال پس از ساخت نسخه اول آن دردسترس طرفدارهای خود قرار گرفت. محتوای داستانی این اثر به صورت ترکیبی می باشد. یعنی از تعدادی داستان در فضاهای گوناگون تشکیل یافته و پس از اینکه مدت زمانی طی شود داستانی دیگر در فضایی جدید شکل خواهد گرفت.

جزئیات و بررسی سیستم مبارزات بازی Kingdom Hearts 3 PS4 در ویدیو گیم پلی
جزئیات و بررسی سیستم مبارزات بازی Kingdom Hearts 3 PS4 در ویدیو گیم پلی

اما در حقیقت هدف نهایی بازیکن به سرانجام رساندن ماموریت سورا می باشد که در پی آن به نیرو waiking دست پیدا خواهند کرد و همچنین به یافتن نگهبان های نور جهت نبرد آخر با master xehanort و دوازده نفری که همراه او هستند. این ماموریت کاراکترهارا به مکان های متنوع خواهد فرستاد، این مکان ها ترکیبی از مکان های تازه و مکان هایی می باشد که شباهت به انیمیشن های کمپانی دیزنی دارند.

همانند سری های پیشین محتوای داستانی در هریک از مکان ها به طرز بسیار خوبی طراحی شده است و وجود سورا و کسانی که همراه او هستند باعث بهتر شدن هرچه بیشتر محتوای داستانی شده است. همچنین به وجود آمدن اتفاق هایی هیجان انگیز به همراه این شخصیت های دوست داشتنی به عاملی تبدیل شده است که هر یک از این داستان ها لذتی خاص و فراموش نشدنی را برای بازیکن ها به ارمغان خواهد آورد.

نکته بسیار جالب در این بازی از این قرار است که تمامی کاراکترهای به کار رفته در بازی اصالت خودشان را حفظ نموده اند. در این اثر همچنین ما با گستردگی بالایی برخورد خواهیم داشت. نبردهای بازی بسیار ساده پیش می روند و در سطح بسیار آسانی قرار گرفته اند و بازیکن تنها با فشار دادن مداوم یک کلید قادر خواهد بود که کلیه رقیب های خود را با سرعتی بالا از پادر بیاورد.

به عنوان نمونه در نبردهایی که با غول انتهای بازی صورت میگیرد بازیکن نیاز دارد که به مبارزه کردن بپردازد و تلاش کند که از ضربه های آن در امان بماند و این دو عملیات را بازیکن تنها با فشردن یک کلید انجام خواهد داد. اما همانطور که گفتیم بازی بسیار گسترده طراحی شده است و این گستردگی را شما در قسمت فرعی نبردها نیز مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال بازیکن قادر است که به تعدادی جادوی گوناگون دسترسی داشته باشد که آن ها در این اثر از قدرت بالایی برخوردار می باشند و از نظر حالت بصری بسیار خیره کننده به نظر می رسند.

جزئیات و بررسی سیستم مبارزات بازی Kingdom Hearts 3 PS4 در ویدیو گیم پلی
جزئیات و بررسی سیستم مبارزات بازی Kingdom Hearts 3 PS4 در ویدیو گیم پلی

همچنین keyblade گوناگون که سورا با گذشتن از مکان های تازه آن ها را بدست خواهد آورد همگی دارای حالت های منحصر به فردی می باشند که بعد از چندین کمبو در اختیار بازیکن قرار خواهد گرفت. همچنین بازیکن ها قادر هستند که از وسیله های بازی فضاهای آزاد دیزنی برای نابود کردن رقیب های خود بهره بگیرند و کاراکترهایی مانند سیمبا و آریل را برای استفاده از قابلیت های آن ها و از پا درآوردن رقیب هایشان احضار نمایند.

کلیه حالت هایی که آن ها را معرفی کردیم اجباری برای بهره بردن از آن ها وجود نخواهد داشت اما این حالت ها بی نهایت چشم گیر ساخته شده اند و شما بدون میل خودتان به سمت آن ها جذب خواهید شد. همچنین باید اضافه کرد که مینی گیم پلی های بی نهایتی نیز در بازی وجود خواهند داشت که از قسمت های متنوعی همچون آشپزی، گشت و گذار در دریاها و قسمت های دیگری که در نقطه به نقطه بازی Playstation پنهان شده اند و شما باید برای پیدا کردن آن ها تلاش نمایید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =